1

@JarekS Verma to fenomen zawsze na wysokim poziomie, gość wracał po długiej kontuzji a grał jakby cały czas grał w pierwszym składzie.

0

@Michal4 Jak to mówią na kartofliskach jak masz okazję a ich nie wykorzystujesz to lepiej ich nie tworzyć hehe

0

@OsamaDembele No w tym sezonie to średnio dobry ten nasz bramkarz.

0

@Ali094 jaki hejt jeszcze proponuję dopisać do twojej listy jeszcze Filmowca.

0

@Ali094 Filmowca jeszcze dopisz.

0

@Coutinho007 mądry człowiek po fakcie.

1

Mamy obronę dziurawą jak sito, więc musimy strzelić jedną bramkę więcej niż włosi hehe

0

Co do Erica to nie wiem czy Xavi kłamie czy ślepy jest.

0

@Greenalley Żółw jeśli chce ZP to do City powinien przejść.

1

@Elro1987 Bayern da sobie radę bez Lewego tam mają taką pakę, że dobiorą nową 9 i dalej będą co rok majstra zbierać.

6

@Nope chyba taniej wyjdzie kupić kogoś i normalnie płacić. Bo teraz Roberto zarabia jak na swój poziom z trzy razy za dużo.

0

@OsamaDembele Uważam, że w tym roku będziemy w top 4 w lidze więc za rok będziemy grać w LM.

0

@OsamaDembele Będzie będzie, spokojnie już odbijamy się z dna i za rok LM wita.

9

@adukla Taka nasza maskotka. Siedzi kibicuje cieszy się najbardziej z bramek kolegów i git.

0

@jamaica_bart Którego? Bo jeśli chodzi o Erica to może jeden mecz zagrał dobrze xD

1

@EGON1128 no chyba nie bardzo bo Pikej asa kier załapał w derbach.

2

E to jeszcze przeskoczy na pierwsze miejsce w tej chlubnej klasyfikacji xD

0

@Linghunter88 z długów chyba pomogło miasto, jakaś machlojka z gruntami była z tego co kojarzę.

0

@vincentPL w top 4 będziemy spokojnie.

0

Gość jest mały ale jeśli trzeba było to nogi nie odstawił i kose sprzedał.

2

@Greenalley Demir też na początku dawał radę.

0

Mamy coraz więcej fałszywych zawodników xD

0

@Feniks_37 Szczególnie potrzebni są boczni obrońcy na poziomie. Środek jako tako mamy obsadzony jeśli tylko Araújo przedłuży kontrakt

0

@rumilas Niby ma armatę w obu nogach tylko celownik rozkalibrował się.

0

@Sortello xD
.............


7

@Marcelinho99 Bo nim niestety jest, 2/3 czsu spędził na L4 i jeszcze mu się marzy wypłata gwiazdy.

0

@siara10 Zapewne tak by było xD

5

@Bobski Gavi nie przedłuża kontraktu a za godzinę Gavi już prawie jest dogadany xD

0

@eckov graczem może być ale długość kontraktu nie przedłużyła się

2

Trzeba liczyć, że obaj przedłużą umowy i będziemy mieć z nich pociechę na lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?