masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JarekS Verma to fenomen zawsze na wysokim poziomie, gość wracał po długiej kontuzji a grał jakby cały czas grał w pierwszym składzie.
0
@Michal4 Jak to mówią na kartofliskach jak masz okazję a ich nie wykorzystujesz to lepiej ich nie tworzyć hehe
0
@OsamaDembele No w tym sezonie to średnio dobry ten nasz bramkarz.
0
@Ali094 jaki hejt jeszcze proponuję dopisać do twojej listy jeszcze Filmowca.
0
@Ali094 Filmowca jeszcze dopisz.
0
@Coutinho007 mądry człowiek po fakcie.
1
Mamy obronę dziurawą jak sito, więc musimy strzelić jedną bramkę więcej niż włosi hehe
0
Co do Erica to nie wiem czy Xavi kłamie czy ślepy jest.
0
@Greenalley Żółw jeśli chce ZP to do City powinien przejść.
1
@Elro1987 Bayern da sobie radę bez Lewego tam mają taką pakę, że dobiorą nową 9 i dalej będą co rok majstra zbierać.
6
@Nope chyba taniej wyjdzie kupić kogoś i normalnie płacić. Bo teraz Roberto zarabia jak na swój poziom z trzy razy za dużo.
0
@OsamaDembele Uważam, że w tym roku będziemy w top 4 w lidze więc za rok będziemy grać w LM.
0
@OsamaDembele Będzie będzie, spokojnie już odbijamy się z dna i za rok LM wita.
9
@adukla Taka nasza maskotka. Siedzi kibicuje cieszy się najbardziej z bramek kolegów i git.
0
@jamaica_bart Którego? Bo jeśli chodzi o Erica to może jeden mecz zagrał dobrze xD
1
@EGON1128 no chyba nie bardzo bo Pikej asa kier załapał w derbach.
2
E to jeszcze przeskoczy na pierwsze miejsce w tej chlubnej klasyfikacji xD
0
@Linghunter88 z długów chyba pomogło miasto, jakaś machlojka z gruntami była z tego co kojarzę.
0
@vincentPL w top 4 będziemy spokojnie.
0
Gość jest mały ale jeśli trzeba było to nogi nie odstawił i kose sprzedał.
2
@Greenalley Demir też na początku dawał radę.
0
Mamy coraz więcej fałszywych zawodników xD
0
@Feniks_37 Szczególnie potrzebni są boczni obrońcy na poziomie. Środek jako tako mamy obsadzony jeśli tylko Araújo przedłuży kontrakt
0
@rumilas Niby ma armatę w obu nogach tylko celownik rozkalibrował się.
0
@Sortello xD
.............
7
@Marcelinho99 Bo nim niestety jest, 2/3 czsu spędził na L4 i jeszcze mu się marzy wypłata gwiazdy.
0
@siara10 Zapewne tak by było xD
5
@Bobski Gavi nie przedłuża kontraktu a za godzinę Gavi już prawie jest dogadany xD
0
@eckov graczem może być ale długość kontraktu nie przedłużyła się
2
Trzeba liczyć, że obaj przedłużą umowy i będziemy mieć z nich pociechę na lata.