masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messibar ok tylko jak tak świetnie gra to czemu araby go puściły do Barcy?
0
@czarek78@czarek78 mam pytanie skąd wiesz, że jego zarobki będą niskie?
3
A wiadomo jaki kontrakt dostał?
2
@barcowy1899 czy wypożyczyli?
0
@Greenalley Powinien raczej zaoferować tyle co Alvesowi
2
Jeśli będzie zarabiał tyle co Alves to ok xD
3
@antymadrista1 czemu ci jest szkoda, chłop wie że nigdzie nie dostanie takiej kasy jak u nas to trzyma się kontraktu rękami i nogami. Jego wola.
1
@JarekS Miejmy nadzieję, że nie pójdzie w ślady Portugalczyka hehe
10
Jednak dobrze, że odszedł bo w jego miejsce wskoczyli Gavi i Nico. Obaj wydają się mniej pazerni na kasę. Moriba jeszcze nic nie pokazał a chciał mieć wypłatę porządnego zawodnika.
0
@jedrekkw15 Jeszcze Pep się lituje nad nami hehe
2
@JarekS 100% racji masz. Miejmy tylko nadzieję, że jednak ta jego tygodniówka nie będzie wygórowana.
0
@Tridente2015 ale na nich nie zarobimy jeśli odejdą tylko zejdziemy z pensji.
0
@monsterrize W Ajaxie każdy gra dobrze bo liga słaba i trener dobry . A jak już przejdzie zawodnik gdzieś dalej to zapomina jak grać w piłkę.
2
Napewno jakiś kontrakt podpisze, tylko nie wiadomo z kim xD
0
@Sergio_Devils Każdy ma wybór. Świat nie jest zero jedynkowy.
1
@dzefrej234 tyle co francuz nikt nie powinien zarabiać
0
@Gonzo349 Jego kontuzje są spowodawane zbyt wielką ofiarnością w grze, kolo nie odpuszcza i czasami coś sobie zrobi. Z biegiem czasu zacznie bardziej kalkulować.
10
@FioletoweOczy Miał być hit wyszedł kit.
1
@Evilenko jeszcze dodał bym Liverpool.
4
@hazo428 Może być nowym Destem w czym problem? Jak będzie za free to zawsze można na nim zarobić w przyszłości.
0
@Borneo jeszcze na porównywalnym poziomie Chelsea bym dodał.
0
@slayer Fabs i Thiago tylko mi się nasuwa.
0
@QuentinTarantino pewnie o kobiecą drużynę chodzi.
9
Dest powinien zostać i ogrywać się, chłopak jest młody i po prostu nie nadaje się do pierwszej jedenastki. Ale jeśli ma grać Roberto albo Mingueza za niego to już lepiej niech Amerykanin tam gra.
2
@gaucho104 Kurde Xavi to chyba jest bi jak chłopów kocha xD
12
@ranger3120 pewnie godziny mu się pomyliły hehe
0
@caspian44 jak masz szybkie i ruchliwe skrzydła to i Luk by dobrze wypadł.
0
@AxelF jak podpisze ten weksel od Tebasa to wtedy będzie ją stać
0
@rogal478 jak nie podpisze kontraktu to za free pójdzie
0
@monsterrize u nas to nawet on zapomniał jak to się robi