0

@Borneo Roberto nie lepszy.

6

Cou i Umtiti jeśli zeszli by 49% z wynagrodzenia (bo w Hiszpanii chyba nie wolno więcej obciąć zarobków) to bym zostawił. Natomiast Dest powinien zostać przecież to dopiero młody chłopak i jeszcze się rozwinie. Jeśli pozbędziemy się Amerykanina to kto będzie zmieniał Alvesa? Mingueza z Robero?

0

@MESSIah16 a mi przypomna się film V jak vendetta.

1

@Nemeczek79 Jak będą płacić to czemu nie? Już Arabów reklamowali. Jesteśmy w ciemnej dupie więc trzeba szukać kasy.

0

@creativeopinion bo 33 lata to człowiek już emerytem jest.

0

@Mateusz91 no i pracy

7

Za darmo to uczciwa cena xD

0

@Gaudi79 prawie jak Wenger.

0

Jeśli Desta wygryzie Dani to znak że coś się dzieje.

0

@Szklaner jeszcze prowizja dla ojca zapomniałeś napisać xD

0

@Mroziu Właśnie zastanawiałem się czy czasem nie wbiegnie jeszcze na boisko po zmianie hehe Z jego inteligencją wszystko byłoby możliwe.

1

@messi564 od razu widać że ma kompatybilne nogi z głową, bo Dembuś ma potencjał tylko tej cechy mu brakuje.

2

Jak Pedri wróci to czy nie powinna nasza pomoc wyglądać tak: Pedri, Nico, Gavi? De Jong na sprzedaż albo pierwszy do wejścia póki nie złapie formy a Bussi emerytura u Arabów.

4

@Tatazolwinia Jeśli tylko nasi trampkarze nie odejdą.

1

@SeWo77 wszystko było jak mówisz xD

0

@Herbert bo do tej pory to odpowiedź nr 2 była preferowana.

0

Szkoda że kasy nie ma bo obydwóch powinni ściągnąć, któryś się nada a drugiego sprzedać.

1

@michelos Digne wymiatał w Angli a Firpo jakiś nie więc chyba wiadomo kto jest lepszy.

6

@KibicBarcy84 Aguero ledwo powąchał murawę a strzelił gola. A arytmie może i młody zawodnik dostać.

4

Cavani już lepszy przynajmniej w bramkę wceluje.

0

@kejdzi Firpo to o klasę niżej był od Francuza.

5

Tebas to jednak umie się ustawić pewnie dostał niezłą kasę za przepchnięcie tego szemranego interesu.

3

@Tomix_83 to był sarkazm xD

1

Prawie jak Hazard po meczu z Realu z Czelsi.

0

@333tricampeones333 hehe poziom ten sam tylko kolorem się różnią xD

0

@maciach tylko wtedy mieliśmy lepszą drużynę.

0

@antymadrista1 Cou chyba za 3 mln prędzej

0

@StrengthAndHonor wygraliśmy jak Messi ośmieszył Boatenga.

0

@Niepokorny_jesiotr ja to samo pewnie starzy już jesteśmy.

0

@sokot Czy czterech? Pikej, Lenglet, Araújo i Bussi. Raczej tak będziemy bronić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?