masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Roberto nie lepszy.
6
Cou i Umtiti jeśli zeszli by 49% z wynagrodzenia (bo w Hiszpanii chyba nie wolno więcej obciąć zarobków) to bym zostawił. Natomiast Dest powinien zostać przecież to dopiero młody chłopak i jeszcze się rozwinie. Jeśli pozbędziemy się Amerykanina to kto będzie zmieniał Alvesa? Mingueza z Robero?
0
@MESSIah16 a mi przypomna się film V jak vendetta.
1
@Nemeczek79 Jak będą płacić to czemu nie? Już Arabów reklamowali. Jesteśmy w ciemnej dupie więc trzeba szukać kasy.
0
@creativeopinion bo 33 lata to człowiek już emerytem jest.
0
@Mateusz91 no i pracy
7
Za darmo to uczciwa cena xD
0
@Gaudi79 prawie jak Wenger.
0
Jeśli Desta wygryzie Dani to znak że coś się dzieje.
0
@Szklaner jeszcze prowizja dla ojca zapomniałeś napisać xD
0
@Mroziu Właśnie zastanawiałem się czy czasem nie wbiegnie jeszcze na boisko po zmianie hehe Z jego inteligencją wszystko byłoby możliwe.
1
@messi564 od razu widać że ma kompatybilne nogi z głową, bo Dembuś ma potencjał tylko tej cechy mu brakuje.
2
Jak Pedri wróci to czy nie powinna nasza pomoc wyglądać tak: Pedri, Nico, Gavi? De Jong na sprzedaż albo pierwszy do wejścia póki nie złapie formy a Bussi emerytura u Arabów.
4
@Tatazolwinia Jeśli tylko nasi trampkarze nie odejdą.
1
@SeWo77 wszystko było jak mówisz xD
0
@Herbert bo do tej pory to odpowiedź nr 2 była preferowana.
0
Szkoda że kasy nie ma bo obydwóch powinni ściągnąć, któryś się nada a drugiego sprzedać.
1
@michelos Digne wymiatał w Angli a Firpo jakiś nie więc chyba wiadomo kto jest lepszy.
6
@KibicBarcy84 Aguero ledwo powąchał murawę a strzelił gola. A arytmie może i młody zawodnik dostać.
4
Cavani już lepszy przynajmniej w bramkę wceluje.
0
@kejdzi Firpo to o klasę niżej był od Francuza.
5
Tebas to jednak umie się ustawić pewnie dostał niezłą kasę za przepchnięcie tego szemranego interesu.
3
@Tomix_83 to był sarkazm xD
1
Prawie jak Hazard po meczu z Realu z Czelsi.
0
@333tricampeones333 hehe poziom ten sam tylko kolorem się różnią xD
0
@maciach tylko wtedy mieliśmy lepszą drużynę.
0
@antymadrista1 Cou chyba za 3 mln prędzej
0
@StrengthAndHonor wygraliśmy jak Messi ośmieszył Boatenga.
0
@Niepokorny_jesiotr ja to samo pewnie starzy już jesteśmy.
0
@sokot Czy czterech? Pikej, Lenglet, Araújo i Bussi. Raczej tak będziemy bronić.