0

@Greenalley chyba więcej wpuściliśmy niż strzeliliśmy po stałych fragmentach a i jeszcze Luka dziś nie będzie.

14

Miał być hit wyszedł kit. Jak człowiek sobie przypomni, że zamiast niego mogliśmy mieć Mbappé to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

1

@karolek981 tyle samo co wcześniej (chyba, że miał w umowie zapis, że jeśli wskoczy do pierwszej drużyny to dostanie podwyżkę). Został przesunięty do pierwszego zespołu, ale jeszcze nowej umowy nie podpisał.

1

@pluszek Real robi tak od dawna i nikt im "Neymara" nie podkupi bez ich zgody.

0

@Crakitic Nie musieli nagłaśniać tego, że jeśli nie popisze umowy to go posądzą na trybunach. Takie rzeczy załatwia się po cichu.

0

@RKS1979 We Francji to samo robił wcześniej.

1

@DJ6 wcześniej w Rennes też się buntował żeby odejść do BvB.

0

W Rennes odwalał w BvB odwalał to rwaz pora na Barcelonę. Ciekawe gdzie następnie będzie świrował.

0

@Azi Jak żal oddał się we władanie agentowi to teraz musi cierpieć. Jeśli miałby trochę oleju w głowie zgodził by się na te cięcia wynagrodzenia i jeśli wzniósł by się na swoje wyżyny to dostał by więcej kasy.

8

@CuleLbn Wymienił stryjek siekierkę na kijek. Martial to taki sam pustak jak Dembele.

0

@FCBach Edgar Davids chyba ostatnim udanym transferem styczniowym był

2

Jak to operacja? Szaman ma urlop czy co?

0

Gość przypomina mi Dembele szybkość podobna, drybling nawet skuteczność mają podobną. Tylko Bask trochę mniej zarabia.

0

@erni1 Dembele nasłuchał się Laporty i uwierzył, że jest gwiazdą. Balotelli vol. 2

2

@Herbert Balotelli sam przyznał, że nie lubi grać w piłkę ale to opłacalny zawód.

3

Już chyba o nim był artykuł, w którym też to mówił.

1

@kacperowski20 Taki nowy Balotelli. Piłkarsko top tylko w głowie troty.

0

@batoon Tylko dlatego przyszedł do nas bo odroczyli płatność na następny rok rozliczeniowy. Araby z Pepem poszli nam na rękę i tylko dlatego Torres przyszedł do nas.

2

@batoon I z Messim również, ale Czarna Perła i tak był lepszy. Eto'o był skrojony pod tamtą Barce.

0

@Wychowanek wiadomo, że nie.

1

Może teraz pokaże co potrafi jak będzie miał w końcu skrzydła z prawdziwego zdarzenia.

14

Potężny Luk stworzy zabujczą parę wraz z Duńskim Nazário xD

0

Jak trwoga to do La Masii.

17

Desta bym zostawił młody chłopak przy Danim się ogarnie.

0

@luneks91 Święte słowa u nas ani zawodnicy ani trener nie mają doświadczenia. W następnym sezonie już będzie dobrze.

3

Każdy jedzie po Cou i Dembele ale powiedzmy sobie szczerze, iż de Jong również kiepsko gra. Gość kosztował dużo i sporo kasuje wypłaty. Jeśli nie wskoczy na wyższy poziom pasowało by go sprzedać, żeby odzyskać większość kasy zainwestowanej w niego.

36

Nie ma co, chłopaki zagrali lepiej niż można było się spodziewać. Za rok jak Generał wszystko ogarnie i nie będzie tyle kontuzji powalczymy o ligę i puchar.

0

Tylko żeby podpisał umowę i będziemy mieć obrońcę z topu na dłużej.

0

Szkoda, że kasy nie mamy bo pewnie by chłopaka wykupili (i pewnie nie stracilibyśmy na nim). Niestety Lapcio udaje, że ma kasę a tak naprawdę ogląda dwa razy monetę zanim ją wyda.

1

@Phoenixx W przedostatniej drużynie też się buntował żeby go puścili do BvB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?