1

Dawniej ładowarka ładowali nam z różnych głową a teraz nawet jak przeciwnik rozgrywa prawie po ziemi i tak nam strzeli.

2

@V e B 96 słaby nie jest tylko głupi.

2

@Derean Morata?

1

@DamianBarcaCule Oprócz tego, że jest wolny i słaby fizycznie to nic.

0

Może teraz zacznie grać, bo przecież gorzej od Lengleta, Garcii i Minguezy nie wypadnie.

0

@Felipe_PL Albo zacznie grać, przecież od Lengleta gorzej nie zagra. A i Garcia nie błyszczy.

0

@karolek981 Tylko zapomniałeś, że Dest też musi chcieć odejść. Sprzedać to możesz auto a nie zawodnika.

0

@Kismeth Thiago sam odszedł, Barca nie chciała go sprzedawać.

0

@VinceVega Bo ci starzy wyjadacze są gorsi niż młodzież.

0

@BulaKG w top trzy napewno się mieści

1

@kaamil1910 wystarczy wpisać klauzulę strachu jak to robi Real a nie udawać głupa.

0

@gaq Chyba 1/3 mamy płacić. Cou to wrak piłkarza, który pobiera ogromną wypłatę i żaden szanujący się klub nawet za darmo go nie chce.

0

@JarekS Jak będziesz miał tego newsa daj znać xD

1

@JarekS Jeśli tym wyborem będzie Morata to jednak plan B byłby lepszy.

0

@Rdkzwt Albo Roberto?

1

@slayer Nawet nie patrzyć na Bałkany, przecież w Hiszpanii to piknik są.

0

@piotrek.spoko No w Pucharze Króla z Sevillą posłał petardę.

0

@paquito88 W Rennes to samo zrobił co w BvB. Więc można było się spodziewać, że i nas w dupe kopnie.

2

@Pawel13sz Nie mogłem przeboleć że Pep go oddał City

7

Wynik wspaniały, bo kadra przetrzebiona i latało się czym się dało, Lengleta jak zobaczyłem na skrzydle to aż się zaśmiałem pod nosem.

1

@tomasz2002sz chyba nie może grać zbyt dużo zawodników z Barcy b (chyba takie przepisy są w Hiszpanii) i dlatego Luk gra dziś.

0

@zibiku Tylko pytanie czy nie będzie grał na pół gwizdka i przy sytuacjach stykowych będzie odstawiał nogę żeby nie złapać kontuzji.

1

@Pstryk Fikał w Borussi a najpierw fikał w Rennes jak go nie chcieli puścić do Niemiec.

2

@panczo Cavani?

1

Miał być Cavani a zostaniemy z Moratą, mam nadzieję że Cholo zablokuje ten transfer żeby nie "wzmacniać" rywala ligowego.

1

Byle nie Morata gość jest najbardziej przepłacanym zawodnikiem.

3

@monsterrize Jeden i drugi rozczarował i jak się okazało Ajax zrobił interes życia.

9

Mam nadzieję, że się nie dogadają, Cavani byłyby lepszym wyborem. Morata jest chyba najbardziej przepłacany zawodnikiem, drogi a i tak kluby go kupują.

1

@marcinbarca1984 chyba prędzej za 10 mln.

0

@czarek78 właśnie nie mam więc pytam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?