2

@Bobo25 niemcy znają się na kulturze bo po wojnie zostało im wiele dzieł sztuki zagrabionych z podbitych krajów.

1

Jak to było w tym kawale? Jeszcze tylko wpier..l i wakacje (święta) xD

0

@hazo428 nie przesadzaj, zawsze miałem palpitacje jak miał np z Benzemą o górną piłkę walczyć.

0

@Janek_7 no nie przesadzaj szanse są 90%-10% dla nas xD

2

@LatajacyHolender Depay to poziom Braithwaita tylko holender myśli, że jest gwiazdą.

0

@DJ6 za Henrego bym Inieste wpisał.

1

Nasze panie w LM zagrają z prześcieradłami. Przynajmniej to el clasico wygramy xD

1

@vaco wszyscy poczekają do wygaśnięcia kontraktów bo kto im tyle zapłaci co Barca? Co do Desta to trochę się spieszą bo chłopak jest młody i jeszcze może odpalić.

0

Chiena już zaciera ręce na myśl o prowizji.

3

@Clue to samo jak de Jong i ogólnie większość zawodników co odchodzi z Ajaxu to obniżają loty.

0

@slayer Real majstra złapie później Sevilla / Materace i my na czwartym miejscu tak to widzę.

0

@Pstryk Araújo też się przy golach nie popisał.

0

@Turio nie wiem czy czasami Nico nie jest bardziej przydatny niż de Jong

2

@Gangol rok temu tak Pedri walczył a teraz renta.

0

Mecz wygrany dzięki młodym, obrona to tragedia i do tego ręcznik na bramce.

0

@XTobiX jak by nie spartolił sety i nie zagrał ładnie piętką to pewnie zapomniałbym że gra.

0

@Jeremi i Busquetsa też bym nie wliczał do nietykalnych.

0

@xparix a który boczny obrońca się u nas rozwiną?

0

@PauloPaz tylko kto podanie zrobi?

0

@batoon BvB i Ajax to kluby fenomeny u nich zawodnicy są świetni a odchodzą do innego klubu i nagle zapominają jak się gra w piłkę.

0

@Marcinss10 tylko Arajho daje radę.

0

@Przemas8411 Gavi?

0

@MatiSh Tylko przeszkodą jest kontrakt o wiele wyższy ma Umtiti więc muszą go odpalić.

0

Cavani ok ale na skrzydłach już niech biegają Fati Abde i Depay.

1

@Tabi9 Suarez odszedł bo za dużo zarabiał a poza tym Bartek go oddał.

1

@erni1 I bez Bartry to robimy xD

2

@Krystian1588 dobrze że Kun zakończyły karierę bo będzie kasa z jego pensji przeznaczona na badania xD

0

@hazo428 I ten jego stylowy wąs xD

1

@ElKamil a czemu kasa się zgadza i ma wakacje w Rajchu. Po upływie kontraktu i tak zarobi więcej już przeciętny człowiek przez całe życie.

3

@El dominatore może wypożyczymy go hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?