masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Ale nikt mu nie da tyle co my więc do końca kontraktu będzie doił klub.
1
@Matix90 Xavi chyba właśnie chce zmienić jednych i drugich.
0
Nie ma Rudego to od razu gra lepiej wygląda.
0
Jak pomocnicy mają zdobyć gola? Jak im strzelać nie kazano.
5
Ale bieda, że nie mamy nawet 5 baniek na wykup Generała. Wyszło bokiem szastanie Bartka na prawo i lewo.
2
@Zagorzały Fan F.C.B ja też się zaśmiałem xD
5
@Prabuk955 za szybkimi kontrami to on nie nadąży. xD
0
Może zacznie jeszcze jeszcze grać i nauczy naszych mistrzów jak się podaje z pierwszej piłki.
0
@daro22 Dopiero wrócił po kontuzji to nie czuje tak piłki.
0
@Tobix Gavi nie jest skrzydłowym więc nie dziwota, że nominalny skrzydłowy który ma potencjał (tylko kontuzje i głowa nie ta) zagrał lepiej od niego.
0
@haryveb944 pewnie masz rację ale ja tam poprawę gry już widziałem w ostatnim meczu
0
@ArcziArtt ja Carlsbergiem się męczę chyba wódy muszę dolać.
0
@Sebolinho no na to wygląda
0
Ciekawe czy się kiedyś doczekamy strzałów a nie tylko podawania. Człowiek skruty innych drużyn widzi i jakoś inne drużyny strzelają a nie wchodzą z piłką do bramki.
1
@MrCental i posiadanie mamy wyższe
0
@Cylon1982 Jak przecież główka szła w światło bramki, tylko była zablokowana przez Depaya
1
@sokot Taka średnia ta armata, po kontuzji trzeba chłopakowi dać czas a nie pompować balonik.
1
@normasubiektywna tylko weź pod uwagę, że trzon tej drużyny został powołany do pierwszego zespołu.
1
@Barcelonista94 co za czasy Barcelona jeśli zagra na 100% to wymęczy mecz z ogórkami.
0
@FCBach Deco to Brazylijczyk z portugalskim paszportem.
0
@headhuntersFCB Barca była przed Messim i będzie po nim spokojnie.
1
@MarioVeB! Niby racja, tylko kto za niego zagra na ataku?
4
@Mariusz85OL Bo może czasem poda do przodu? A nie jak nasze gwiazdy w tył albo w bok xD
4
@Marcin91fcb Stary nas beniaminek potrafi zabiegać a co dopiero mocny zespół.
1
@Seniorex Erik ten Hag to marzenie, gość co zrobił z młodych chłopaków to majstersztyk. Jednak nie zostawi Ajaxu żeby wejść w katalońskie błoto. Miejmy nadzieję, że Generał ogarnie tą rozbitą drużynę.
0
@mycha005 Jeszcze dodaj te jego narzekanie, że kadra słaba a najwiekszym przegięciem było dołowanie młodych, że zawalili mecz.
2
@Shvedu my ledwo kasę uzbieramy na odszkodowanie dla Rudego a ty transfery chcesz? Będziemy jechać tym samym składem tylko może trochę taktyki Generał doda.
0
Myślalem, że tago nie napisze ale Gargamel to był poziom top jeśli by go porównać z Rudym. Dostawaliśmy w łeb w LM ake przynajmniej na swoim podwórku dawaliśmy radę.
0
Dość ma problemy albo ze wzrokiem albo z głową, jeśli nasza gra go nie niepokoi.
1
@Bielik12345 Bo nasi na treningu chyba tylko w dziadka grają a później nie dziwota, że oddychają rękawami.