0

@Coutinho007 Ale nikt mu nie da tyle co my więc do końca kontraktu będzie doił klub.

1

@Matix90 Xavi chyba właśnie chce zmienić jednych i drugich.

0

Nie ma Rudego to od razu gra lepiej wygląda.

0

Jak pomocnicy mają zdobyć gola? Jak im strzelać nie kazano.

5

Ale bieda, że nie mamy nawet 5 baniek na wykup Generała. Wyszło bokiem szastanie Bartka na prawo i lewo.

2

@Zagorzały Fan F.C.B ja też się zaśmiałem xD

5

@Prabuk955 za szybkimi kontrami to on nie nadąży. xD

0

Może zacznie jeszcze jeszcze grać i nauczy naszych mistrzów jak się podaje z pierwszej piłki.

0

@daro22 Dopiero wrócił po kontuzji to nie czuje tak piłki.

0

@Tobix Gavi nie jest skrzydłowym więc nie dziwota, że nominalny skrzydłowy który ma potencjał (tylko kontuzje i głowa nie ta) zagrał lepiej od niego.

0

@haryveb944 pewnie masz rację ale ja tam poprawę gry już widziałem w ostatnim meczu

0

@ArcziArtt ja Carlsbergiem się męczę chyba wódy muszę dolać.

0

@Sebolinho no na to wygląda

0

Ciekawe czy się kiedyś doczekamy strzałów a nie tylko podawania. Człowiek skruty innych drużyn widzi i jakoś inne drużyny strzelają a nie wchodzą z piłką do bramki.

1

@MrCental i posiadanie mamy wyższe

0

@Cylon1982 Jak przecież główka szła w światło bramki, tylko była zablokowana przez Depaya

1

@sokot Taka średnia ta armata, po kontuzji trzeba chłopakowi dać czas a nie pompować balonik.

1

@normasubiektywna tylko weź pod uwagę, że trzon tej drużyny został powołany do pierwszego zespołu.

1

@Barcelonista94 co za czasy Barcelona jeśli zagra na 100% to wymęczy mecz z ogórkami.

0

@FCBach Deco to Brazylijczyk z portugalskim paszportem.

0

@headhuntersFCB Barca była przed Messim i będzie po nim spokojnie.

1

@MarioVeB! Niby racja, tylko kto za niego zagra na ataku?

4

@Mariusz85OL Bo może czasem poda do przodu? A nie jak nasze gwiazdy w tył albo w bok xD

4

@Marcin91fcb Stary nas beniaminek potrafi zabiegać a co dopiero mocny zespół.

1

@Seniorex Erik ten Hag to marzenie, gość co zrobił z młodych chłopaków to majstersztyk. Jednak nie zostawi Ajaxu żeby wejść w katalońskie błoto. Miejmy nadzieję, że Generał ogarnie tą rozbitą drużynę.

0

@mycha005 Jeszcze dodaj te jego narzekanie, że kadra słaba a najwiekszym przegięciem było dołowanie młodych, że zawalili mecz.

2

@Shvedu my ledwo kasę uzbieramy na odszkodowanie dla Rudego a ty transfery chcesz? Będziemy jechać tym samym składem tylko może trochę taktyki Generał doda.

0

Myślalem, że tago nie napisze ale Gargamel to był poziom top jeśli by go porównać z Rudym. Dostawaliśmy w łeb w LM ake przynajmniej na swoim podwórku dawaliśmy radę.

0

Dość ma problemy albo ze wzrokiem albo z głową, jeśli nasza gra go nie niepokoi.

1

@Bielik12345 Bo nasi na treningu chyba tylko w dziadka grają a później nie dziwota, że oddychają rękawami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?