0

Darmo to uczciwa cena xD

0

@Rewolucja123 Ale po naszym środku xD

3

Ciekawe komu Pikej kibicował xD

1

@Donio nawet jeśli tak jest to nie można tak motywować zawodników. Większość ligi ma gorszych zawodników od nas a słyszałeś żeby jakiś trener lamentował, że ma kadrę do bani i nic z nimi nie ugra.

1

@FcBarce wprowadza bo nie na kim grać...

0

@Classik10 śmiej się wie Ibra byłby pierwszym wyborem na szpicę.

0

@Gall to na 90%naszych zawodnikach straciliśmy.

4

Trochę na siłę wpychanie zawodników. Na Paulinho, Malcomie i Semedo nie straciliśmy.

0

Chyba nikt się nie dziwi, dawniej grał Eto'o z R10, następnie pałeczkę przeją Messi a teraz mamy wracającego po kontuzji Fatiego i potykającego się o własne nogi Depaya.

0

@BarcaFanSince2006 nawet tragedii nie było, coś tam graliśmy tylko ataku nie mamy.

0

@Barcelonista94 zapamiętaj nigdy nie wierz rudemu i łysemu. Bo łysy też mógł być rudy hehe

0

@Vold94 ale Garcia cały czas gra tragedię.

0

Chłopaki chu.a grają ale przynajmniej stroje mamy ładne.

2

Mam pytanie w czym jest lepszy Garcia od Minguezy, że dla Rudego jest wyżej w hierarchii

0

@CuleLbn A co ma się przyznać że to on dał ciała?

0

@debu1989 Raczej z taką grą to i LE to za wysokie progi.

0

@Maurolkit Jaki awans z taką grą to w Lidze Europy dostaniemy oklep.

1

@scorpion93 Tylko i w Lidze Europy pewnie nie dalibyśmy rady hehe

0

@dawid230188 przynajmniej w lidze Europy oklepu nie dostaniemy jak będziemy mieć 4 miejsce xD

0

@robsons23 Jaki styl? My gramy jakby paru chłopaków na orliku się spotkało, zero ruchliwości bez przesady piłki.

1

@Owen1994 Nawet Mingueza by na lewej lepiej zagrał niż on.

0

@Vaven Tak jest i jeszcze Cou też chyba narzekał z Pikejem z tego co kojarzę.

0

Trudno strzelić bramkę jak się strzałów nie oddaje. Chyba nasi dalej myślą że rozklepią obronę przeciwników jak to robił Xavi i Iniesta.

0

@barca_fun z tym że jest wolny to się zgodzę, ale przynajmniej bronić potrafi i nie robi głupich strat.

0

@Aqalopetak Bez przesady z tą kadrą. Większość ligi ma gorszy skład i potrafią coś z niego wycisnąć tylko nasz trenejro płacze jaki on to biedny. Chłop niech ogarnie taktykę i bronienie a później niech użala się.

0

@Miko01 Pewnie nie zauważą różnicy.

0

@Vaven tylko że nawet zawodnicy boją się leczyć w Barcelonie tylko latają po różnych innych specjalistach.

0

@imxwiko nasi młodzi pewnie pod względem czysto piłkarskim są lepi od przeciwnika tylko nie mamy drużyny to jest nasz największy problem.

0

@normasubiektywna my to teraz taki Arsenal przypominamy, na papierze ok tylko od średniaków zbieramy oklep.

0

@Barcelonista94 hehe żeby nie było czasem wtopy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?