masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bartek to umiał robić interesy.
1
@Moov Barce stać co najwyżej na Ser Hochland xp
7
Przecież gość przyszedł tutaj tylko dzięki kreatywnej księgowości Bartka.
1
@paulbruno tylko zapomniałeś o tym, że nie pozbędziesz się zawodnika bez jego zgody.
0
@XTobiX Szkoda że nie zrobili tak jak się robi w Brazylii przed transferem. Zawodnik podpisuje nowy kontrakt żeby klub mógł na nim zarobić więcej. Zawodnik odchodzi ale pokazuje oddanie klubowi gdyż macierzysty skub więcej za niego dostaje.
0
@pomi11 Pjanicia nikt nie chciał a Umtiti nie chciał odejść więc nie można było się ich pozbyć. Moriba po paru meczach w seniorskiek piłce zarządał kontraktu jak topowy piłkarz więc trzeba było zrobić z niego przykład i odesłać na trybuny.
5
Pjanicia jeśli ktoś zechce niech bierze go za free, a Big Sam jeśli zejdzie z pensji to byłby przydatny.
0
@Pedritodejong niektórzy twierdzą że za 140
3
Dobrze, że wymęczyliśmy te trzy pkt. W ataku to dramat, trzeba czekać na Kuna i Dembele a i na Fatiego. Bo sam Depay nie pociągnie tego wozu.
2
@333tricampeones333 i Lengleta jeszcze dopisz.
1
@Maxkol22 podobno grał
0
@Trexas Zapewne tak się stanie. A później Dembele przedłuży kontrakt i przestanie się łamać.
2
@zeko0 normalnie trzech muszkieterów mamy xp
0
@dafik85 Bez przesady, cała liga stacza się. Teraz tylko Real jako tako się trzyma bo reszta klubów kasy nie mają. Perez jednak dobrze zarządza kasą.
1
@Borneo Ten rynek to myśmy zepsuli kupując Dembele i Cou płacąc podwójną ich wartość. A następnie Bartek dał im kontrakty z kosmosu.
0
@cyron1 teraz będzie bardziej pilnował nóg, bo tam to liga drwali jest.
1
@JarekS Apropo Vermy, gość do tej pory trzyma formę i pewnie zagrał by lepiej już nasi mistrzowie świata.
0
@zombie hehe od Lengleta to trudno być gorszym.
2
@Greenalley A skąd to wiesz?
1
@RR trenować będzie mógł ale nie musi grać.
0
@robertocarlos76 mi się wydaje, że teraz zaczniemy grać bardziej otwarcie i już nie będziemy zwalniać gry byle tylko podać do Leo. Messi był najlepszym graczem w historii ale jego odejście może zespolić drużynę.
0
@kyronis a mi się wydaje, że w tpo 3 będzie
0
@bielnikk podejrzewam że wybierze opcję nr 2
0
@catalanian09 a jak myślisz czemu Messi tak miesza innymi bo jest niski i dlatego ma lepszą koordynację.
0
@Piotr777 Jak potraktowali? Byłeś przy negocjacjach czy?
2
Pożyjemy zobaczymy a oceniać będziemy po sezonie.
0
@szopen779 może 8 netto bierze więc wychodzi jakieś 14 brutto
1
@Magicc89PL Pewny możesz być tylko podatków i śmierci...
0
Serce mówi zdobędzie majstra,
natomiast głowa drugie albo trzecie miejsce.
0
@bernardFCB nie wszystkich kupili hehe paru przyszło za free