0

@Naker hmm niech się zastanowię, może odpowiedź druga jest poprawna?

0

@Barcamoja Nie porównuj najlepszego piłkarza w historii z dobrym zawodnikiem. Dali mu czas a on przeciągną strunę i nara.

0

Jak to się mówi:
gramy ujowo ale stabilnie xp

1

Ale dziadami jesteśmy, my to możemy sobie pograć z San Marino hehe

1

@RanDiFCB Za imtibirgo jak wezmą 10 mln to będzie bardzo dobrze, połamany rezerwowy z taką wypłatą nikogo nie skusi.

2

@lukbed232 z rok odejdzie za free więc lepsze teraz parę ojro za niego wziąć niż nic. Chyba że zgodzi się na obniżkę to Laporta da mu kontrakt.

0

@Odcinkowy tak mi się wydaje.

6

@matirix20 Jak dla mnie może wrócić na ostatnią tylko żeby odzyskał sprawność przed kontuzji. Niestety jest prawdopodobieństwo, że stanie się drugim Asensio.

0

@hazo428 Takie Levante?

0

@forest A może zostanie i będzie walczył o pierwszy skład? Najlepiej było by pożegnać Sergio R.

1

@Galford Może chodziło mu o erę Bartka i Rosella?

0

@shoZu z Pepem na czele

0

@Sapos93 Nie jego wina, że Rudy go zajechał. On dopiero wchodzi w dorosłą piłkę jak Dest. Dajmy chłopakom czas a pokażą potencjał.

0

@JarekS Powiedz czemu nie można grać dwoma prawonożnymi stoperami? Jakiś Puyol z Pique grał, Marquez z Pouyolem i wielu innych. Stoper nie musi dośrodkować ani zagrywać na nos. Chyba lepiej grać dwoma prawonożnymi stoperami niż jednym lewym co potyka się i o własne nogi.

0

@Ali094 N nie wiem nasz Duński Ronaldo zarabia więcej od niego a nie dorasta mu do pięt.

0

No jakiś ten Brazylijczyk rosyjsko brzmi xp

0

@Lucassito Każdy może wskoczyć do pierwszego składu po pierwsze nie mamy 9 a po drugie obrona to gra na poziomie Barcy B

13

@yla Bez przesady, trzeba będzie wiele czasu żeby ten burdel po Bartku ogarnąć ale wyjdziemy na prostą.

1

@nuevojugador to samo miałem pisać.

0

Jeśli dopisze mu zdrowie w końcu będziemy mieć zastępcę Suareza

0

@normasubiektywna przecież wiadomo że tu nie przejdzie. Mi się bardziej wydaje, że u nas brakuje takiego jego przeglądu pola i podań ala Iniesta a nie strzałów.

0

@Lucassito Spokojnie może walczyć o pierwszy skład bo nasi obrońcy to tragedia...

1

@pasjonat Na tle naszej obrony będzie stanowił o jej sile tak jak Araújo przed kontuzją. Miejmy nadzieję, że chłopaki się rozwiną jak Pikej.

3

@cescblaugrana95 jeszcze branrczka z Realem godna zapamiętania.

0

@45M4R jak zdrowie dopisze to będzie podstawową 9. Bo nie mamy przecież napastnika.

1

@rabbit314 wtedy to Suarez u nas wymiatał więc nam na dobre to wyszło.

0

@XdareckiX Ta Isco też marzył o grze w Barcelonie hehe

0

@Tomek97 Niby tak, tylko Rudy nie chce grać dwoma prawonożnymi stoperami. I niestety będzie grał albo elektryczny Lenglet albo Umtiti biegający jak z workiem kamieni na plecach.

0

@JaroCoach Może i się starali, tylko kasy nie mamy na wypłaty...

12

Brawo dla naszych pań. Nazbierały pucharów jak nasi gwiazdorzy za Pepa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?