masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Krystian1588 kurwa kurwie łba nie urwie.
1
@Stillo na stronie Realu znalazłem taki fajny wpis podsumowujący miłość Messiego do klubu.
"Napastnik Athletic Bilbao postanowił całe swoje wynagrodzenie za sezon 2009/2010 przekazać na konto fundacji działającej przy baskijskim zespole. Joseba Etxeberria po następnym sezonie kończy swoją długą przygodę z Athletic Bilbao i postanowił takim gestem podziękować kibicom i działaczom za zaufanie, jakim go obdarzyli i za wszystkie spędzone wspólnie lata."
No ale w sumie nie ma co porównywać, Messi pewnie nie zarobił nawet połowy tego co Exteberria w Bilbao żeby zrzekać się skromnej pensji z jakiej ledwo wiązał koniec z końcem.
0
@KibicBarcy84 a co miał zrobić skoro nikt nie chciał kupić szrotu, który zarabia krocie.
0
@noface może Messi na to nie poszedł?
0
@barca87f Czemu tak twierdzisz?
0
@JarekS to co miał zrobić Laporta według Ciebie? Zadłużyć się żeby dać Messiemu tyle ile żądał? Nie dało się zmieścić w limicie płac i nic na to nie poradził.
0
@Krycha1899 A czasami Maxwell nie ma więcej tytułów?
2
@chojecky chyba tak
2
@Borys777 jak zdrowie dopisze to Kun będzie pierwszym wyborem a nie Jokerem
9
@Gall Tylko Thiago i Fabs zrobili karierę jak odeszli. Reszta tuła się gdzieś po średnich klubach. Więc nie ma co płakać za gościem, który jeszcze nic nie pokazał a chce zarabiać jak gwiazda.
1
@MrPGG Lenglet to się nadaje max na ławę. Odcina mu prąd zbyt często żeby postawić na niego. Taki Ramos tylko dwie klasy słabszy.
3
Może by Paulinho wziąć, gość ruchliwy grał już u nas i podejrzewam, że wygórowanej tygodniówki by nie brał.
1
@miladi niby tak tylko jest jeden haczyk, nawet jak przestanie być naszym graczem to Barca będzie mu płacić. To nie jest obniżenie zarobków tylko wypłacanie w ratach z tego co kojarzę.
0
@Azi
Tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie, i pijemy je cały czas! (cały czas!) Tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie, a na inne niestety nie stać nas!
0
@Encore Hehe i ten jego elegancki wąs by wrócił
0
@Sznejk Bartek pewnie ty by się kierował jak i transmarktem
0
@swer2251@swer2251 zapewne tak się stanie xd
8
Miał być hit wyszedł kit... Szkoda chłopa ale nie dał rady u nas. Jakby zarabiał trzy razy mniej to na zmiennika mógł by pasować.
0
@agaFCB tam to jak w Barcelonie brakowało prawdziwej 9
3
@HavertzKai Bo kto kupi dziadów z gigantycznymi poborami? Już lepiej kupić dziada co mało zarabia.
0
Chyba literówka jest "burofaksu"
1
To jest idealny przykład jak ślizgać się na znajomościach ojca. W ogóle po jakiego grzyba Lapcio go zatrudniał?
0
@MarioVeB! Żałosny to był Bartek, który go zakontraktował nie wiadomo po co. Przecież to musiały być jakiś wałek. Teraz Laporta brzytwy się chwyta byle uzbierać kasę na Messiego. Więc takie drastyczne kroku podejmuje.
3
Bartek za takie kontrakty co dawał powinien ze swojej kieszeni pokrywać.
1
@LS byle nie dopłacać xp
0
@Qaz123 a kto da za kopiącego się po czole 30 latka który pobiera takie wysokie wynagrodzenie? To nie FIFA że wystawisz gościa na listę i chętny się znajdzie. Bartek narobił takiego gnoju, że z dwie kadecje trzeba będzie go sprzątać.
0
@UncleDrew tylko cztery razy tańszy w utrzymaniu
2
@333tricampeones333 nikt nie spodziewał się, że będzie niewypałem. R10 też mógł iść do Chelsea za 100 mln a rok później poszedł do Milanu za 24 mln.
0
@Tales_Omletu pomarzyć zawsze można.
0
Jeśli nie będą chcieli odchodzić to powinni pół sezonu przesiedzieć na trybunach może się oczotają i zgodzą się na odejście zimie.