masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@JarekS Jedno myśli a mówi drugie, przecież nie powie, że dostali baty od dzieciaków i emerytów.
1
Pewnie dzięki tym bananom co zjadał tak się trzyma xD
3
@OsamaDembele To był sarkazm?
0
@FCBMati10 Już nie to zdrowie chyba że wychodził by na drugie połowy.
0
@truqsi Kasa kolego kasa. Jakby zarabiał 50% tego co miał to by został u nas.
0
@wolny99991 Ja tam i tak większy sentyment mam do Eto'o.
PS najlepszą dziewiątką grającą u nas był Gruby Ronaldo.
4
Ale ten czas zapiernicza a dopiero gość wracał do nas...
1
Według mnie zostsnie, tylko agent chce jak najwięcej ugryźć kasy. U nas ma zagwarantowany pierwszy skład i rozwój. A jeśli przejdzie do nowej drużyny i ligi różnie może się jego kariera potoczyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Luccas Jeszcze Gruby Ronaldo dawał radę xD
1
@burza1982 i Dzban trochę dłużej na L4 siedzi
0
@blaugrana49 Tylko oklapł w Realu jak u nas Cou.
0
@MrCental Tylko przez 3/4 kontraktu nie siedziałby na L4
0
Mbappe wyląduje w Madrycie a Haland w PSG. My to możemy sobie pomarzyć o nich. A mogłyśmy mieć pierwszego z nich zamiast Dzbana...
0
@Moov Barca mu ciężyła, zobaczymy że teraz będzie grał dobrze.
17
@wyrek u nas to każdy badania medyczne by przeszedł hehe
0
@Jestjakjest Dest to taki średni ten drybling ma
1
Nikt go nie weźmie bo nikt mu nie zapłaci tyle ile sobie teraz woła.
0
@drozdi Przynajmniej szybki jest.
0
@Harnas2 To inna kwestia Traore tak, Morata miejmy nadzieję, że nie.
0
@Harnas2 Tylko że to ma być wypożyczenie bez przymusu kupna.
2
Za darmo to uczciwa cena.
0
@Harnas2 w tym sezonie walczymy o top 4. Więc nie narzekajmy bo wzmocnienia będą dopiero za rok.
1
@Rust_Cohle Nasi specjaliści już mu pewnie nawet je podbili
0
My to powinniśmy uczyć się na błędach i nie robić już interesów z materacami. My im zawodników za grosze oddajemy a oni nigdy nam na rękę nie pójdą.
1
@taris chyba nie umie. Po francusku będzie negocjował.
0
@KrwawiaceoczyVEB bardziej przez oszczędności odesłali go do domu. Teraz 10 baniek dla nas to fortuna.
3
Święte słowa, teraz gość parę razy kopnie prosto piłkę i uważa się za gwiazdę. A później zdziwiony, że nie gra.
0
@dominikb tvp streem w sklepie play
0
@Greenalley chyba więcej wpuściliśmy niż strzeliliśmy po stałych fragmentach a i jeszcze Luka dziś nie będzie.