0

A może by tak S. Roberto sprzedali xD

0

Miejmy nadzieję, że to wymyśl pismaków bo jeśli o sile naszej prawej flanki ma decydować emeryt i wiecznie kontuzjowany mierny pomocnik, to już wiadomo którą stroną będą nas atakować w następnym sezonie.

0

@tbas Niby tak tylko to jest Barca prawie bankrutem i lepiej żeby przyspawany rezerwowy do karki nie zarabiał majątku.

5

@tbas można się śmiać z niego ale wolę jego niż Roberto,przynajmniej tyle kasy nie zarabia.

7

W końcu Komar się obudził i przynajmniej daje asysty, na bramki przyjdzie czas. Teraz pasuje żeby podpisał kontrakt i jedziemy w nowym sezonie po majstra.

0

@sokot jeden i drugi. Tylko Nico teraz złamał a Umtitiemu się zrósł.

0

@HavertzKai miejmy nadzieję, że tak będzie. Lecz prędzej zostanie niewypałem niż wzmocnieniem. Gość nawet nie może trafić w światło bramki.

25

Aż człowieka skręca jak czyta, że młodego Desta chcą sprzedać a zostawić Roberto.

0

@realizator Pewne ta druga opcja .

0

@Scross Każdy tyle sypie to i Helmuty muszą podnieść garze.

4

No to teraz oddasz mamie tysiąc razy zainwestowaną kasę xD

0

@AbelKabel jakieś konkrety? Bo na razie nawet nie potrafi trafić w światło bramki.

1

@BarcaKings965212 A jaka to ta jego pozycja jest jeśli można zapytać?

0

@alianta2 Jeśli by zarabiał połowę swojej pensji to ok. Tylko gość pobiera pensje gwiazdy a jest co najmniej dobry.

0

@kamzar no i wypłatę na wysoką.

0

@Yoshi94 Jakoś nie byłem zachwycony tym transferem. Nie dość, że drogi transfer to skuteczność gość ma tragiczną.

0

Gość miał wejście smoka, ale niestety teraz to zjazd formy ma. W sumie cała drużyna gra kichę.

1

@kejdzi ile minut ma Ferran a ile Adama? A tak ogólnie to jeden i drugi gra kiepsko.

0

@Nano22 Tak było...

1

Tylko żeby się nie obudzili z ręką w nocniku jak młody do Anglii się przeprowadzi.

0

@kinioo to mielibyśmy już dwóch napastników co w bramkę nie mogą trafić hehe

0

Aż o chłopie prawie zapomniałem.

0

@Zoker Od tego mamy de Jonga hehe

0

Pedri i Gavi dają radę, ciekawe co dalej z Nico bo ostatnio odstaje od nich.

2

@axegrinder Chyba jedyny z kapitanów nie zszedł z pensji, więc nie powinien zostać. Niby potrafi wszędzie zagrać tylko kiepsko mu to wychodzi. Trzeba podziękować za gola z PSG i za rajd z Realem.

1

@fiflok23 W NBA nie ma czegoś podobnego?

1

@sepek A no, mój kumpel kibic Realu śmiał się, że największym naszym wzmocnieni było pogonienie Rudego hehe.

1

@SeWo77 I ten jego uśmiech pod słynnym wąsem xD

0

@Kibic1998 Rok czy dwa lata temu bym się zgodził, teraz wolę naszych młodych ogrywać.

13

No to jeszcze Dembele z Gavim niech przedłużą i jedziemy za rok po majstra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?