masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze odpali zobaczycie hehe
0
@Szkeri95 źle napisałem chodziło mi o tą sprawę https://www.realmadryt.pl/news/62216-el-pais-real-korzystal-z-nielegalnej-pomocy-panstwowej" target="_blank" rel="nofollow">https://www.realmadryt.pl/news/62216-el-pais-real-korzystal-z-nielegalnej-pomocy-panstwowej tylko nic nie udowodniono Realowi więc niby to było legalnie zrobione, ale jednak podejrzenia zostają.
1
@ShawnC a cherb klubu kto zmienił na arabski rynek, czasem nie był to Perez? A wałek z gruntami sprzedanymi i odkupionymi za bezcen?
3
@OTX Tarzan chyba ogólnie na początku kariery był prawym obrońcom.
0
@Takitaki jeszcze tylko Neto, Pjanić, Umtiti i FDJ.
0
@Emerald za Rakiticia też mogliśmy w ciul siana wziąść, tylko trzeba być jasnowidzem żeby to wiedzieć przed faktem.
5
Kolejna pamiątka po Bartku.
1
@Derean Zawał serca powodował jak miał walczyć z Krysią albo z Benzemą o górne piłki. Więc raczej przykład nietrafiony.
0
Ciekawe po co u nas robią te badania jak je każdy przejdzie hehe nawet Umtiti i Verma dali radę hehe
1
@Pawlak1992 marioveb jest Bartka fanatykiem
0
@Bartas7VeB No chyba Gaviego wolał bym ogrywać niż FDJ. Jeszcze Kessie jest.
0
@Lucassito Zamiast płacić i dać mu kartę lepiej płacić i kusić na trybunach.
1
@Marcin91fcb To się nazywa kreatywna księgowość, Bartek był mistrzem przykład transfer Pjanicia i Neto, zysk na papierze a pensje pobierają olbrzymie.
0
@Vintee Może mają podstawę plus premia? Podstawa minimum krajowe a premia w zależności od wyników w pracy.
0
@krzywy A MATS kim jest? Niestety bardzo kiepski % obrony ma, co leci w światło bramki to prawie zawsze wpada.
0
@krzywy w tej kiepskiej dyspzycji jest już drugi sezon albo i trzeci hehe
2
@Murazor Złote interesy Bartka Neto i Pjanić xD
0
Ciekawe co z Torresem? Gość w bramkę nie potrafi trafić, więc może jednak obaj panowie będą grać po przeciwnych skrzydłach plus pierwszy do wejścia za nich Fati.
0
@pax Właśnie nie chcemy go trzymać, tylko on nie chce odchodzić do deszczowego Menchesteru.
1
@Moov I chyba parę razy mniej zarabia.
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 no może nie bankructwo ale stan takiej Walencji. Zero perspektyw na walkę o jakieś trofea. Już teraz sprzedajemy prawa a ledwo możemy zarejestrować zawodników.
5
Niestety Kurtuła jest teraz najlepszym bramkarzem. Chłop mógł zostać w jej Chelsea...
1
@pienaar Nie byłbym taki pawien, jakimś cudem grają gówno a LM wygrywają.
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 bankructwo i degradacja do okręgówki pewnie.
1
@sanmartean Dest jak w końcu ominą go kontuzje to da radę. Też się dziwię że tyle kasy dajemy na kolejnego Francuza co mu prąd odcina i w dodatku z Sevilli.
0
@Lewandinho najlepiej byłyby dla klubu jakby obydwaj odeszli.
0
@Peciak Puig drobne zarabia więc nawet jak zostanie na trybunach to tragedii nie będzie.
0
Jeśli go kupią to będzie majstersztyk, chyba że te ruchy transferowe to jest tzw reanimowanie trupa.
0
@kinioo Każdy byłby szczęśliwy na koniec kariery zamienić bawarie na słoneczną katalonię,szczególnie że hajs się zgadza i długość kontraktu.
0
@Veysel Oj Masche może miał serce do walki, ale jak widziałem jego pojedynki z Krysią o górne piłki to serce stawało. Niestety albo stety stoper ma być wysoki.