0

Jeszcze odpali zobaczycie hehe

0

@Szkeri95 źle napisałem chodziło mi o tą sprawę https://www.realmadryt.pl/news/62216-el-pais-real-korzystal-z-nielegalnej-pomocy-panstwowej" target="_blank" rel="nofollow">https://www.realmadryt.pl/news/62216-el-pais-real-korzystal-z-nielegalnej-pomocy-panstwowej tylko nic nie udowodniono Realowi więc niby to było legalnie zrobione, ale jednak podejrzenia zostają.

1

@ShawnC a cherb klubu kto zmienił na arabski rynek, czasem nie był to Perez? A wałek z gruntami sprzedanymi i odkupionymi za bezcen?

3

@OTX Tarzan chyba ogólnie na początku kariery był prawym obrońcom.

0

@Takitaki jeszcze tylko Neto, Pjanić, Umtiti i FDJ.

0

@Emerald za Rakiticia też mogliśmy w ciul siana wziąść, tylko trzeba być jasnowidzem żeby to wiedzieć przed faktem.

5

Kolejna pamiątka po Bartku.

1

@Derean Zawał serca powodował jak miał walczyć z Krysią albo z Benzemą o górne piłki. Więc raczej przykład nietrafiony.

0

Ciekawe po co u nas robią te badania jak je każdy przejdzie hehe nawet Umtiti i Verma dali radę hehe

1

@Pawlak1992 marioveb jest Bartka fanatykiem

0

@Bartas7VeB No chyba Gaviego wolał bym ogrywać niż FDJ. Jeszcze Kessie jest.

0

@Lucassito Zamiast płacić i dać mu kartę lepiej płacić i kusić na trybunach.

1

@Marcin91fcb To się nazywa kreatywna księgowość, Bartek był mistrzem przykład transfer Pjanicia i Neto, zysk na papierze a pensje pobierają olbrzymie.

0

@Vintee Może mają podstawę plus premia? Podstawa minimum krajowe a premia w zależności od wyników w pracy.

0

@krzywy A MATS kim jest? Niestety bardzo kiepski % obrony ma, co leci w światło bramki to prawie zawsze wpada.

0

@krzywy w tej kiepskiej dyspzycji jest już drugi sezon albo i trzeci hehe

2

@Murazor Złote interesy Bartka Neto i Pjanić xD

0

Ciekawe co z Torresem? Gość w bramkę nie potrafi trafić, więc może jednak obaj panowie będą grać po przeciwnych skrzydłach plus pierwszy do wejścia za nich Fati.

0

@pax Właśnie nie chcemy go trzymać, tylko on nie chce odchodzić do deszczowego Menchesteru.

1

@Moov I chyba parę razy mniej zarabia.

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 no może nie bankructwo ale stan takiej Walencji. Zero perspektyw na walkę o jakieś trofea. Już teraz sprzedajemy prawa a ledwo możemy zarejestrować zawodników.

5

Niestety Kurtuła jest teraz najlepszym bramkarzem. Chłop mógł zostać w jej Chelsea...

1

@pienaar Nie byłbym taki pawien, jakimś cudem grają gówno a LM wygrywają.

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 bankructwo i degradacja do okręgówki pewnie.

1

@sanmartean Dest jak w końcu ominą go kontuzje to da radę. Też się dziwię że tyle kasy dajemy na kolejnego Francuza co mu prąd odcina i w dodatku z Sevilli.

0

@Lewandinho najlepiej byłyby dla klubu jakby obydwaj odeszli.

0

@Peciak Puig drobne zarabia więc nawet jak zostanie na trybunach to tragedii nie będzie.

0

Jeśli go kupią to będzie majstersztyk, chyba że te ruchy transferowe to jest tzw reanimowanie trupa.

0

@kinioo Każdy byłby szczęśliwy na koniec kariery zamienić bawarie na słoneczną katalonię,szczególnie że hajs się zgadza i długość kontraktu.

0

@Veysel Oj Masche może miał serce do walki, ale jak widziałem jego pojedynki z Krysią o górne piłki to serce stawało. Niestety albo stety stoper ma być wysoki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?