0

@Ramek więc może wypożyczymy go hehe

0

@Frozen Tego możemy być pewni hehe

0

@adambijax i nawet nie nadrabia szybkością...

0

@QuentinTarantino od Bellerina gorszy nie będzie hehe

0

Priorytetem powinna być prawa obrona bo mamy tam wirtuozów godnych występów w polskiej lidze.

0

@ousmanedembele10 albo późniejsze gwizdy.

1

@Kismeth Iniesta sam odszedł Valdes to samo.

6

U nas to większość zawodników się oszczędza cały sezon hehe

0

@platki_owsiane jeszcze brak walki o górne piłki zapomniałeś dodać.

0

@Mroziu Już chyba zaklepali zakup czy się mylę?

0

@SirChuck chyba Fati jednak jest najgorszy

0

@dariooo Villa chyba nie był wychowankiem. Ale reszta ok

0

Z nimi to powiem być zakaz transferów bo zawsze nas wydymają.

0

@swiergol2 Dani Alves?

0

@JarekS Albo mogli zostawić Alvesa gorzej by nie grał.

0

@Limit_l3ss jedno i drugie z taką grą to fantazja.

0

@Herbert może chodziło o to, że miał fajną fryzurę albo coś? Fati to był najgorszy na boisku. (no może nasz prawy obrońca mógł się z nim równać kiepską grą. Ale przebijał go stylówą, która przypominała gwiazdora disco polo z lat 90-tych hehe)

1

@michasfcb89 tylko że Laporta niestety będzie szedł w zaparte i Xaviego nie zwolni.

1

@avenger ja nawet chciałem remisu albo w dupe, może Lapcio w końcu zacznie szukać trenera z papierami.

0

Aż strach pomyśleć w jakiej ciemnej dupie będziemy jęk lewy złapie kontuzję. Nasz atak to jest poziom polskiej ligi. A i mogliśmy zostawić Alvesa zamiast Zenka ściągać na prawą stronę.

2

Skład jak za dawnych czasów, też ostatni mecz w LM graliśmy o nic bo mieliśmy zapewniony awans z pierwszego miejsca hehe

6

Albo zawodnicy są za głupi żeby taktykę trenera wprowadzić w życie albo trener jest za głupi żeby coś konkretnego wypracować z drużyną.

0

@krzysiobyczek on i Bellerin to mistrzostwo świata. Nazbieraliśmy szrotu a teraz zdziwieni, że błędy zawodnicy robią.

0

Pewnie na prawą ściągną Alvesa a na środek Inieste hehe

0

@MrCental Niestety ale Real zweryfikował nas, my gramy oni strzelają. Tu trzeba trenera z papierami a nie wynalazki jak ostatnio. (Kuman, Xavi jeden poziom prezentują. Tylko, że Xavi dostał zawodników jakich chciał a Rudy grał tym co miał.)

2

@badalonczyk xD Toś popłyną, Real też ma młodych zdolnych więc nie przesadzajmy. Niestety powinniśmy poszukać trenera z papierami a nie czekać na kolejne objawienie ala Pep.

1

@Mazi Ja to samo, pora w końcu zatrudnić trenera z papierami a nie loteria. Teraz każdy romantyk patrzy na Pepa i twierdzi, że z Xavim będzie podobnie.

3

@Lucassito nie obniżkę tylko odroczenie poborów.

1

Najlepsze
Tylko trzy bramki stracone a nie osiem.
Najgorsze
Xavi zostaje na stanowisku.

0

@ini_barca I tak wycisną tyle z tej drużyny ile mógł. Nie byłem jego fanem ale patrząc na historię Pasterza, Rudego i początki Generała to pewnie Gargamel by więcej od nich punktów naciupał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?