0

@JaroCoach może Torresa dadzą naprawą stronę i przypomni sobie jak się gra w piłkę

0

@Gallaret żeby przejść do BvB też wymusił transfer na swoim klubie.

0

@Don Lucas oni dzisiaj wpłacą tą klauzulę pewnie.

0

@Cyprix nic nie przeciągniesz, idą do federacji wpłacić klauzulę i nara. Ney tak zrobił.

0

@Garga przynajmniej hajs się zgadza

0

@krzywy a Barca dostaje 25 mln resztę on.

0

@rafal3030 były od zysku. Więc coś tam skapnie

2

@Hadim tylko teraz za jego sprzedaż dostaniemy max 25 baniek.

2

@Deraxium chyba ślepy albo sabotarzysta kupował tą hiszpańską gwiazdę

2

@michal1899 No tak bo my jak przychodzi Liga Mistrzów zapominamy jak się gra w piłkę. Teraz Real się wzmocnił i bardziej powalczy o majstra.

2

Kto dego dziada chciał jeszcze z kontuzją to nie mam pytań. Kosztował jak lepszy zawodnik a poziomem gość w jakimś Getafe może grać.

2

Ale byłyby jaja jakby Żółw poszedł do Arabów i cały misterny plan Pereza poszedłby w puz..

2

@umtiti Real umie sprzedawać i nie ma noża na gardle.

2

@panczo hehe za nich to ewentualnie koszulkę żółwia możemy dostać.

0

@SirChuck Bartek poronienie sam dokładać do tych wygórowanych pensji. Szkodnik doprowadził prawie do bankructwa jeden z najbogatszych klubów.

0

@Kamil689 chyba był królem strzelców w Brazylii

0

@okiemtypera_lucaxx95 wiele jest takich braci, ojców wujków i kuzynów...

0

@waletpl no jasne za 25 mln to kogo byś kupił? Dembele jest szklany ale jak już gra to jedyny potrafi kogoś przedryblować.

0

Priorytetowo to powinien poprawić wytrzymałość. I zdrowie tylko, że z tym już gorzej. Najpierw Rudy teraz Xavi zaorali chłopaka.

4

@HavertzKai nie tylko jemu, cała nasza ofensywa strzela jak po wojaku.

0

@MarcepanowyKsiaze swoje wygrał nie jeden piłkarz chciałby tak zmarnować karierę

0

@Tatazolwinia jeszcze niech Alvesa z paki wyciągną i będą mieć niezłą pakę hehe

2

Felix to taka młodsza i gorsza (leniwsza) wersja Filmowca. Co tu może pójść nie tak? xD

2

Wyruchali nas z filmowcem to teraz Barca powinna wyruchać Materaców

0

Może ich włącza do LM bo Arabów chcą brać ponieważ dużo gwiazd idzie do ich ligi xD

0

0

Jeszcze niech włączą kluby z USA podobno niezły grajek tam teraz przeszedł.

1

@BARCA1899Messi opcje wykupu niech w dupe sobie wsadzą. Albo obowiązek wykupu za daną kwotę albo nara.

0

@Tomek54321 bo zapisali % rozegranych meczów w umowie. I specjalnie Filmowca posadzili na ławce żeby nie wypełnić tego zobowiązania.

1

Najlepsze to jest wypożyczenie z opcją wykupu. Przecież wiadomo że nie wykupią go w tej cenie. Albo obowiązkowy wykup za daną kwotę albo dowodzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?