masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JaroCoach może Torresa dadzą naprawą stronę i przypomni sobie jak się gra w piłkę
0
@Gallaret żeby przejść do BvB też wymusił transfer na swoim klubie.
0
@Don Lucas oni dzisiaj wpłacą tą klauzulę pewnie.
0
@Cyprix nic nie przeciągniesz, idą do federacji wpłacić klauzulę i nara. Ney tak zrobił.
0
@Garga przynajmniej hajs się zgadza
0
@krzywy a Barca dostaje 25 mln resztę on.
0
@rafal3030 były od zysku. Więc coś tam skapnie
2
@Hadim tylko teraz za jego sprzedaż dostaniemy max 25 baniek.
2
@Deraxium chyba ślepy albo sabotarzysta kupował tą hiszpańską gwiazdę
2
@michal1899 No tak bo my jak przychodzi Liga Mistrzów zapominamy jak się gra w piłkę. Teraz Real się wzmocnił i bardziej powalczy o majstra.
2
Kto dego dziada chciał jeszcze z kontuzją to nie mam pytań. Kosztował jak lepszy zawodnik a poziomem gość w jakimś Getafe może grać.
2
Ale byłyby jaja jakby Żółw poszedł do Arabów i cały misterny plan Pereza poszedłby w puz..
2
@umtiti Real umie sprzedawać i nie ma noża na gardle.
2
@panczo hehe za nich to ewentualnie koszulkę żółwia możemy dostać.
0
@SirChuck Bartek poronienie sam dokładać do tych wygórowanych pensji. Szkodnik doprowadził prawie do bankructwa jeden z najbogatszych klubów.
0
@Kamil689 chyba był królem strzelców w Brazylii
0
@okiemtypera_lucaxx95 wiele jest takich braci, ojców wujków i kuzynów...
0
@waletpl no jasne za 25 mln to kogo byś kupił? Dembele jest szklany ale jak już gra to jedyny potrafi kogoś przedryblować.
0
Priorytetowo to powinien poprawić wytrzymałość. I zdrowie tylko, że z tym już gorzej. Najpierw Rudy teraz Xavi zaorali chłopaka.
4
@HavertzKai nie tylko jemu, cała nasza ofensywa strzela jak po wojaku.
0
@MarcepanowyKsiaze swoje wygrał nie jeden piłkarz chciałby tak zmarnować karierę
0
@Tatazolwinia jeszcze niech Alvesa z paki wyciągną i będą mieć niezłą pakę hehe
2
Felix to taka młodsza i gorsza (leniwsza) wersja Filmowca. Co tu może pójść nie tak? xD
2
Wyruchali nas z filmowcem to teraz Barca powinna wyruchać Materaców
0
Może ich włącza do LM bo Arabów chcą brać ponieważ dużo gwiazd idzie do ich ligi xD
0
0
Jeszcze niech włączą kluby z USA podobno niezły grajek tam teraz przeszedł.
1
@BARCA1899Messi opcje wykupu niech w dupe sobie wsadzą. Albo obowiązek wykupu za daną kwotę albo nara.
0
@Tomek54321 bo zapisali % rozegranych meczów w umowie. I specjalnie Filmowca posadzili na ławce żeby nie wypełnić tego zobowiązania.
1
Najlepsze to jest wypożyczenie z opcją wykupu. Przecież wiadomo że nie wykupią go w tej cenie. Albo obowiązkowy wykup za daną kwotę albo dowodzenia.