masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lordzi a kiedy nasza gra dobrze wyglądała w tym roku?
0
@Ziemny to samo można byłoby pisać o Big Samie.
1
@LucasW123 to samo można było mówić o Big Samie.
0
Powinniśmy grać trzema stoperami i dwoma wahadłowymi.
0
10
Mecz wygrali nam portugalczycy, Xavi to taki statysta a Robercik bardziej irytuje niż Suarez w najgorszej swojej formie.
4
Ściągną najlepszego atakującego a zostawił Robercika który kopie się po czole.
1
@Patry10 wszystko git skład dobry i rozwojowy tylko trenera brakuje.
2
@Patry10 no 1/8 może przejdziemy jak trafimy dobrze.
3
Najwyżej przedłuży kontrakt żeby klub na nim zarobił i odejdzie w lecie. Tak Baskowie często robią.
0
@robertocarlos76 może jeszcze chłop jest mentalnie jak starzy zawodnicy patrz Totti, Buffon itp.
1
@Serducho czemu niby? Rudego to zwalniali już po takim meczu a Xavi ma parasol ochronny nadal. Koeman miał Messiego ale oprócz niego miał słabszy skład.
0
@UserUnKnown powinno wie Xavi niestety nie nadaje się do prowadzenia takiej drużyny. Za wysokie progi niestety.
0
Może i wiedzą jak wygrać tylko nie potrafią tej wiedzy wykorzystać.
0
@Krzysztof1987 dla Barcy dobre i parę milionów
0
@jacob345 fakt tylko Włoch podobno ma odejść od Prześcieradeł.
5
@MesQueUnClub_87 te klepanie się po plecach już jest śmieszne. Rudy z gorszym składem grał podobnie jak teraz Xavi.
1
@robsons23 Torres na szpicy też nie lepszy
0
@AxelF No ciężko takiego znaleźć szczególnie za taką kasę xD
0
@TheKlucha ja myślałem że Alonso będzie t top 3 żółwi.
0
@preemo pozdrów dla chłopaków dobrze robią
0
Z jednej strony fajnie że pomoże drużynie a z drugiej strony może powinien ten sezon przepracować i skupić się na formie i zdrowiu. Niech gra max połowę a skupi się na siłowni i pracy z fizjoterapełtami.
2
Pedri niestety ale nie ma zdrowia i kondycji, po 70 minucie gość oddycha rękawami.
0
@Johnnie_Walker no niby tak bo ma długi kontrakt z materacami
5
Może niech postarają się o Felixa najpierw
0
Cóż za niespodzianka xD
0
@waletpl skuteczność czyli te słupki. Real miał dwie dwie akcje i dwa gole wcisną
5
Przegraliśmy przez brak skuteczności do przerwy powinno być 3-0
14
Jaki był taki był ale patent na ligę i Real miał.
0
Nie wiem czy u nas nie można normalnie prowadzić zawodników, Dzban odszedł do PSG i chyba jeszcze się nie połamał a u nas już by siedział na L4