0

Może Janasa weźmy xD

0

Cirkawe co myśli Laporta, do takiego gówna doprowadził Barce z Xavim, że aż strach. Kasa zadzwonię poszła w błoto a gra gorsza niż za Rudego.

0

@partymaker a kto jest lepszy od niego? Brazylijczyk bez dryblingu ale za to z jedną nogą, dzieciak czy Rekin? A może Robercik który myśli że może rozgrywać jak Messi.

10

@partymaker Felix jest najlepszym naszym napastnikiem. Tylko jest ustawiony nie na swojej pozycji.

3

Yerry Mina to chyba jedyna nasza dobra sprzedaż od dawna xD

21

Mówcie co chcecie ale najbardziej Barceloński w ataku jest Felix. Gość ma w sobie to coś.

7

Ten połamany Turek też wybierał Barce

0

Pewnie chcą dać za młodego autograf Xaviego no kasy nie mamy.

1

Femina zakiszą na ławie a jakieś wynalazki by chcieli.

0

Najlepiej będzie jakby kupili nowego trenera z papierami, bo same wynalazki u nas są trenerami.

0

Powiedzcie mi kiedy dostałyśmy ostatnio taki wypierdol od Realu?

1

Dawniej to kasa na stół i bierzemy młodego. Teraz Eintraht nas przelicytuje.

2

@Bajson nie wiem czy Setien lepiej nie ogarnąłby tego burdelu.

0

@kinioo xD
....................


0

@bulo ostatnim naszym skrzydłowym na poziomie był Ney a później to już pseudo skrzydłowych mieliśmy.

0

@Pablozeusz chyba wypierdol lepszy, coś kasy wpadnie i może Denzela kopną w dupe. Bo dziś jak odpadniemy to powiedzą, że lepiej graliśmy i ogólnie jest dobrze.

1

Degradacja w tym sezonie niemiłosierna. Jeśli trener się nie zmieni to będziemy modlić się o czwarte miejsce.

0

@Barca2022 ujowo ale jednakowo grają hehe. Jak przejdziemy dalej to ciemno widzę te mecz z Realem.

0

Nam nie trzeba zawodników tylko trenera z papierami (sztab fizjoterapeuci, lekarze) żeby złapać te panienki za mordę, bo skład mamy dobry.

0

@LukaszFan albo we więźniu xD

0

@Magicc89PL na szybkie kontry to trzeba mieć szybkość xD

1

@Alan_fcbfan Pedri to ma siłę grać max 60 min bo później to oddycha rękawami.

0

@Michal1975 to był kozak. Po kontuzji wracał odrazu w super formie, trochę pograł i znowu kontuzja.

1

@Gall tylko ta skarbonka pusta.

3

Debzel powie że jest ok a powinien coś takiego powiedzieć


0

A Żula może nie chcieli by wzamian?

0

@Bonobo może siadła ich jakość tylko są szkoleni na wyniki, pressing kontra przechwyt. Teraz R10 by tak nie potańczył z piłką bo by go połamali.

1

@Geble wątpię teraz młodzi wolą oglądać turniej lola albo csa. Nie znam wielu młodych co jarają się piłką jak ja za młodych lat.

3

Może niech pomyśli nad transferem porządnego trenera i sztabu medycznego. To o wiele bardziej pomoże tej rozbitej drużyny.

1

Kiedyś na pewno to jest pewne jak podatki. Tylko kiedy to będzie nie wiadomo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?