masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może Janasa weźmy xD
0
Cirkawe co myśli Laporta, do takiego gówna doprowadził Barce z Xavim, że aż strach. Kasa zadzwonię poszła w błoto a gra gorsza niż za Rudego.
0
@partymaker a kto jest lepszy od niego? Brazylijczyk bez dryblingu ale za to z jedną nogą, dzieciak czy Rekin? A może Robercik który myśli że może rozgrywać jak Messi.
10
@partymaker Felix jest najlepszym naszym napastnikiem. Tylko jest ustawiony nie na swojej pozycji.
3
Yerry Mina to chyba jedyna nasza dobra sprzedaż od dawna xD
21
Mówcie co chcecie ale najbardziej Barceloński w ataku jest Felix. Gość ma w sobie to coś.
7
Ten połamany Turek też wybierał Barce
0
Pewnie chcą dać za młodego autograf Xaviego no kasy nie mamy.
1
Femina zakiszą na ławie a jakieś wynalazki by chcieli.
0
Najlepiej będzie jakby kupili nowego trenera z papierami, bo same wynalazki u nas są trenerami.
0
Powiedzcie mi kiedy dostałyśmy ostatnio taki wypierdol od Realu?
1
Dawniej to kasa na stół i bierzemy młodego. Teraz Eintraht nas przelicytuje.
2
@Bajson nie wiem czy Setien lepiej nie ogarnąłby tego burdelu.
0
@kinioo xD
....................
0
@bulo ostatnim naszym skrzydłowym na poziomie był Ney a później to już pseudo skrzydłowych mieliśmy.
0
@Pablozeusz chyba wypierdol lepszy, coś kasy wpadnie i może Denzela kopną w dupe. Bo dziś jak odpadniemy to powiedzą, że lepiej graliśmy i ogólnie jest dobrze.
1
Degradacja w tym sezonie niemiłosierna. Jeśli trener się nie zmieni to będziemy modlić się o czwarte miejsce.
0
@Barca2022 ujowo ale jednakowo grają hehe. Jak przejdziemy dalej to ciemno widzę te mecz z Realem.
0
Nam nie trzeba zawodników tylko trenera z papierami (sztab fizjoterapeuci, lekarze) żeby złapać te panienki za mordę, bo skład mamy dobry.
0
@LukaszFan albo we więźniu xD
0
@Magicc89PL na szybkie kontry to trzeba mieć szybkość xD
1
@Alan_fcbfan Pedri to ma siłę grać max 60 min bo później to oddycha rękawami.
0
@Michal1975 to był kozak. Po kontuzji wracał odrazu w super formie, trochę pograł i znowu kontuzja.
1
@Gall tylko ta skarbonka pusta.
3
Debzel powie że jest ok a powinien coś takiego powiedzieć
0
A Żula może nie chcieli by wzamian?
0
@Bonobo może siadła ich jakość tylko są szkoleni na wyniki, pressing kontra przechwyt. Teraz R10 by tak nie potańczył z piłką bo by go połamali.
1
@Geble wątpię teraz młodzi wolą oglądać turniej lola albo csa. Nie znam wielu młodych co jarają się piłką jak ja za młodych lat.
3
Może niech pomyśli nad transferem porządnego trenera i sztabu medycznego. To o wiele bardziej pomoże tej rozbitej drużyny.
1
Kiedyś na pewno to jest pewne jak podatki. Tylko kiedy to będzie nie wiadomo xD