1

Jeśli by zszedł z pensji to zgoda.

4

@sheyba Balotelli chyba nawet mądrzejszy jest od niego.

0

Tylko żeby chłopaka nie zajechali jak Fatiego. Bo młody musi ciągnąć sam ten burdel.

0

@Dawid1409pl tam mają sztab lekarski a u nas to chyba sami znajomki robią.

0

@Mattems to jest prawy pomocnik, pewnie by mógł grać w starym systemie 4-4-2

0

@AxelF No niby tak tylko swoje zarabia a jest elektryczny jak Lenglet.

1

@xavi890 szansę są według mnie 60/40% dla nas.

0

@AxelF Kounde to pasowało by sprzedać póki jest coś warty.

0

Oni to powinni chuchać i dmuchać na Lamine bo zajadą go jak Fatiego (Pedriego). Jeśli nie jest 100% zdrowy nie powinien wybudzić na murawę. W LM i tak czeka nas wpierdziel a ligę wygra Real, szkoda w takim wypadku młodego zmarnować.

1

Wypierdzielić trzeba sztab szkoleniowy i medyczny. Nawet Dzban jak zmienił klub to magicznie ozdrowiał.

2

Jprd, u nas oprócz trenera może w końcu sprowadzamy specjalistów fizjoterapeutów i lekarzy a nie kolegów kolegów. Nawet Dzban jakimś cudem wyzdrowiał jak odszedł od nas.

0

@MaFCB chce ustawić go jak Pep Inieste, tylko chłop zapomniał że Pedri to nie ten rozmiar kapelusza.

0

Pedri cały czas kontuzją, jak by wpłynęła jakaś fajna oferta za niego to trzeba chłopaka sprzedać. Niby młody perspektywiczny ale wiecznie połamany.

3

@tadzik447 z Xavim jeszcze xD

1

Powinno być jak w koszykówce parę fauli nawet lekkich i czerwo. Bo jak człowiek ogląda takie Getafe i kończą bez kartek to aż się nóż otwiera w kieszeni.

0

@RumbleDelivery do Tarzana jeszcze mu brakuje.

3

To już lepiej chyba Marqueza awansować do pierwszej drużyny, gorzej nie będzie.

0

@mateusz33 to był sarkazm przecież.

0

@partymaker Albo Xabi Alonso.

2

Hehe ciekawe czemu ją odrzucił? Przecież poziom w sam raz na niego. Pewnie poszło o kasę xD

0

@kejdzi żeby wyjść na prostą trzeba zaryzykować. Za Lewego wypłatę mógłbyś opłacić trzech jego zamienników. Jakoś nikt nie spodziewał się Auby u nas a przyszedł więc kogoś by jeszcze ogarnęli A to jest ostatni gwizdek żeby odzyskać trochę kasy za Roberta młodszy już nie będzie.

3

De Zerbi powinien być priorytetem nawet jak trzeba będzie zapłacić. Jak się zgodzi na sprzedaż Lewego i Raphinie to wyszło by nam na dobre. Lewy kończy karierę a zarabia krocie a Brazylijczyk to jest ewenement bo chyba jako jedyny ofensywny zawodnik z tego kraju nie potrafi drybliwać.

0

@zaky274 no tylko jego matka może przybić piątkę z ojcem Neymara.

1

A tu cyk, Gruby dogadał się z Xabim Alonso xD to by było coś.

0

@niepijpiotrek ja gdzieś widziałem że urósł 2,5 cm xD

0

@Ronad10 za Arthura przyszedł jeszcze gorszy grajek xD Więc bym tu wpisał André Gomesa i Pjanicia.

1

@JarekS chyba byłby nawet lepszym kandydatem niż proponowani Niemcy.

1

0

@mightyanaldevastator Figo grał o lepszy kontrakt i mu nie wyszło, a chciał nas postraszyć Realem że dogadał się z nimi. I chłop miał pecha, że Real wpłacił klauzulę.

0

@xavi890 lepiej od City już od Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?