masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeśli by zszedł z pensji to zgoda.
4
@sheyba Balotelli chyba nawet mądrzejszy jest od niego.
0
Tylko żeby chłopaka nie zajechali jak Fatiego. Bo młody musi ciągnąć sam ten burdel.
0
@Dawid1409pl tam mają sztab lekarski a u nas to chyba sami znajomki robią.
0
@Mattems to jest prawy pomocnik, pewnie by mógł grać w starym systemie 4-4-2
0
@AxelF No niby tak tylko swoje zarabia a jest elektryczny jak Lenglet.
1
@xavi890 szansę są według mnie 60/40% dla nas.
0
@AxelF Kounde to pasowało by sprzedać póki jest coś warty.
0
Oni to powinni chuchać i dmuchać na Lamine bo zajadą go jak Fatiego (Pedriego). Jeśli nie jest 100% zdrowy nie powinien wybudzić na murawę. W LM i tak czeka nas wpierdziel a ligę wygra Real, szkoda w takim wypadku młodego zmarnować.
1
Wypierdzielić trzeba sztab szkoleniowy i medyczny. Nawet Dzban jak zmienił klub to magicznie ozdrowiał.
2
Jprd, u nas oprócz trenera może w końcu sprowadzamy specjalistów fizjoterapeutów i lekarzy a nie kolegów kolegów. Nawet Dzban jakimś cudem wyzdrowiał jak odszedł od nas.
0
@MaFCB chce ustawić go jak Pep Inieste, tylko chłop zapomniał że Pedri to nie ten rozmiar kapelusza.
0
Pedri cały czas kontuzją, jak by wpłynęła jakaś fajna oferta za niego to trzeba chłopaka sprzedać. Niby młody perspektywiczny ale wiecznie połamany.
3
@tadzik447 z Xavim jeszcze xD
1
Powinno być jak w koszykówce parę fauli nawet lekkich i czerwo. Bo jak człowiek ogląda takie Getafe i kończą bez kartek to aż się nóż otwiera w kieszeni.
0
@RumbleDelivery do Tarzana jeszcze mu brakuje.
3
To już lepiej chyba Marqueza awansować do pierwszej drużyny, gorzej nie będzie.
0
@mateusz33 to był sarkazm przecież.
0
@partymaker Albo Xabi Alonso.
2
Hehe ciekawe czemu ją odrzucił? Przecież poziom w sam raz na niego. Pewnie poszło o kasę xD
0
@kejdzi żeby wyjść na prostą trzeba zaryzykować. Za Lewego wypłatę mógłbyś opłacić trzech jego zamienników. Jakoś nikt nie spodziewał się Auby u nas a przyszedł więc kogoś by jeszcze ogarnęli A to jest ostatni gwizdek żeby odzyskać trochę kasy za Roberta młodszy już nie będzie.
3
De Zerbi powinien być priorytetem nawet jak trzeba będzie zapłacić. Jak się zgodzi na sprzedaż Lewego i Raphinie to wyszło by nam na dobre. Lewy kończy karierę a zarabia krocie a Brazylijczyk to jest ewenement bo chyba jako jedyny ofensywny zawodnik z tego kraju nie potrafi drybliwać.
0
@zaky274 no tylko jego matka może przybić piątkę z ojcem Neymara.
1
A tu cyk, Gruby dogadał się z Xabim Alonso xD to by było coś.
0
@niepijpiotrek ja gdzieś widziałem że urósł 2,5 cm xD
0
@Ronad10 za Arthura przyszedł jeszcze gorszy grajek xD Więc bym tu wpisał André Gomesa i Pjanicia.
1
@JarekS chyba byłby nawet lepszym kandydatem niż proponowani Niemcy.
1
@mightyanaldevastator no i git
0
@mightyanaldevastator Figo grał o lepszy kontrakt i mu nie wyszło, a chciał nas postraszyć Realem że dogadał się z nimi. I chłop miał pecha, że Real wpłacił klauzulę.
0
@xavi890 lepiej od City już od Realu