masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@626 tylko, że tam nie chce podobno grać. A za Lewego to nawet bez zębany Rekin może grać może piłkę będzie umiał przyjąć.
0
Najlepsza opcja to sprzedaż Robercika i Żula.
1
Socios mądrzejsi od zarządu i trenera bo przynajmniej wiedzą w jakim gównie jesteśmy.
1
@Fake69 nie musielibyśmy wydawać kupy siana na Żula który i tak się nie sprawdza.
2
Gość bardziej wierzy w Barce już kibice hehe przecież oddaliśmy ligę na półmetku. A najlepsze jest to, że Real już taki słaby nie będzie jak w tym roku.
0
@MaFCB niestety ale Laporta nie przyzna się do błędu i będzie Denzela popierał do końca.
2
No niestety Robercik zdziadział a zarobki idą w górę. Interes na miarę Bartka.
0
@Bajson tylko jest Puchar nNarodów Afryki i przeważnie lepszy nudzi jest powołany na tą imprezę a liga gra bez względu na to.
1
Może i przedłuży kontrakt ale i tak nie pogra przy Xavim. Nasz wizjoner nie dość, że jest kiepskim strategiem, motywatorem to jeszcze nie korzysta z młodych tylko woli pościągać szrot albo emerytów.
0
Aspiracje może i macie ale zaangażowania i taktykę to macie na środek tabeli.
0
@Magicc89PL ale i tak najlepszy u nas w ataku.
0
@Pablozeusz czy to przypadek czy może ktoś ich źle prowadzi?
0
@slayer xD
.....................................
1
Jesteśmy na dnie, jeszcze tylko brakuje żeby nie zdobyć 4 miejsca to będzie kwintesencja Xaviego. Oni grali jak równy z równym z najgorszą ekipą w lidze. A najlepsze jest to że zaoimnitli jak się gra z kontry. Ostatnio wychodziło w przewadze i nie strzelili gola. Teraz też chyba wyszli 3v3 i dalej nic.
0
Koniec Barcelony już blisko jak to Roberto ma ciągnąć tą zgraję kopaczy.
0
@Sewren122 Neapol też osiągnął dno więc będzie mecz równy z równym.
2
Jprd, na następny mecz kibice powinni przynieść białe chusteczki bo jak tak dalej pójdzie nawet 4 miejsca nie będzie.
2
@Serducho kto był lepszy Hitler, Stalin czy Mao?
0
@adrianrtf raczej większość byłaby żeby zwolnić trenera. Problem jest w tym, że Lapcio Marqueza by chciał w jego miejsce. A nam potrzebny jest trener z papierami bo skład mamy ok.
0
@panczo A no, zapomniałem już o Ryjku.
0
@Czarny_ck 25 dla nas i 25 dla zawodnika/agenta.
1
Hehe aż śmieszne jest to do czego doprowadził nas Xavi, każdy liczy na najsłabszą drużynę a i tak możemy istniej w łeb dostać.
1
Podejrzewam, że będziemy się bić o 4 miejsce w lidze. Powracają czasy przed Pepem. Smutne ale może się ziścić.
1
@bulo Alvesa i Pouyola
1
@Czarny_ck 25 mln
3
Kulawy Suarez lepiej by grał niż nasza gwiazda z reklam
2
@geass to widzę, że zaczynałeś jak ja. Mecz na telegazecie się oglądało hehe patrzył człowiek czy różowe cyferki się nie zmieniły przy wyniku xD
1
@zaky274 obydwaj się nie nadają na skrzydło
10
Chytry i głupi dwa razy traci. A u nas to się skomulowało.
0
@FC4BARCA pozdrawiam dobrych chłopaków