0

@626 tylko, że tam nie chce podobno grać. A za Lewego to nawet bez zębany Rekin może grać może piłkę będzie umiał przyjąć.

0

Najlepsza opcja to sprzedaż Robercika i Żula.

1

Socios mądrzejsi od zarządu i trenera bo przynajmniej wiedzą w jakim gównie jesteśmy.

1

@Fake69 nie musielibyśmy wydawać kupy siana na Żula który i tak się nie sprawdza.

2

Gość bardziej wierzy w Barce już kibice hehe przecież oddaliśmy ligę na półmetku. A najlepsze jest to, że Real już taki słaby nie będzie jak w tym roku.

0

@MaFCB niestety ale Laporta nie przyzna się do błędu i będzie Denzela popierał do końca.

2

No niestety Robercik zdziadział a zarobki idą w górę. Interes na miarę Bartka.

0

@Bajson tylko jest Puchar nNarodów Afryki i przeważnie lepszy nudzi jest powołany na tą imprezę a liga gra bez względu na to.

1

Może i przedłuży kontrakt ale i tak nie pogra przy Xavim. Nasz wizjoner nie dość, że jest kiepskim strategiem, motywatorem to jeszcze nie korzysta z młodych tylko woli pościągać szrot albo emerytów.

0

Aspiracje może i macie ale zaangażowania i taktykę to macie na środek tabeli.

0

@Magicc89PL ale i tak najlepszy u nas w ataku.

0

@Pablozeusz czy to przypadek czy może ktoś ich źle prowadzi?

0

@slayer xD
.....................................

1

Jesteśmy na dnie, jeszcze tylko brakuje żeby nie zdobyć 4 miejsca to będzie kwintesencja Xaviego. Oni grali jak równy z równym z najgorszą ekipą w lidze. A najlepsze jest to że zaoimnitli jak się gra z kontry. Ostatnio wychodziło w przewadze i nie strzelili gola. Teraz też chyba wyszli 3v3 i dalej nic.

0

Koniec Barcelony już blisko jak to Roberto ma ciągnąć tą zgraję kopaczy.

0

@Sewren122 Neapol też osiągnął dno więc będzie mecz równy z równym.

2

Jprd, na następny mecz kibice powinni przynieść białe chusteczki bo jak tak dalej pójdzie nawet 4 miejsca nie będzie.

2

@Serducho kto był lepszy Hitler, Stalin czy Mao?

0

@adrianrtf raczej większość byłaby żeby zwolnić trenera. Problem jest w tym, że Lapcio Marqueza by chciał w jego miejsce. A nam potrzebny jest trener z papierami bo skład mamy ok.

0

@panczo A no, zapomniałem już o Ryjku.

0

@Czarny_ck 25 dla nas i 25 dla zawodnika/agenta.

1

Hehe aż śmieszne jest to do czego doprowadził nas Xavi, każdy liczy na najsłabszą drużynę a i tak możemy istniej w łeb dostać.

1

Podejrzewam, że będziemy się bić o 4 miejsce w lidze. Powracają czasy przed Pepem. Smutne ale może się ziścić.

1

@bulo Alvesa i Pouyola

1

@Czarny_ck 25 mln

3

Kulawy Suarez lepiej by grał niż nasza gwiazda z reklam

2

@geass to widzę, że zaczynałeś jak ja. Mecz na telegazecie się oglądało hehe patrzył człowiek czy różowe cyferki się nie zmieniły przy wyniku xD

1

@zaky274 obydwaj się nie nadają na skrzydło

10

Chytry i głupi dwa razy traci. A u nas to się skomulowało.

0

@FC4BARCA pozdrawiam dobrych chłopaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?