masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mieliśmy sytuacje ale nie chciało wpaść aż młody wszedł i wcisną balona do bramki.
0
A zamiast tego pokemona mogliśmy mieć Żółwia tylko stwierdzili że jednak Komar lepszy.
0
@Kazragore tak samo jak Cou tylko, że ten coś tam grał w Liverpoolu ale kasę jeszcze większą wtopiliśmy.
0
@Krzysztof1987 jeśli by byle dostał to frajerstwo na maxa z naszej strony.
0
@Donio jak na NFZ ci będą składać to podejrzewam, że tobie dłużej zejdzie się wyleczyć hehe
0
@Greenalley Chelsea chyba też
3
@Bajson za Felixa powinniśmy dać tyle ile Materace dali nam za Filmowca.
0
No to niezła emeryturka, miasto piękne kasa elegancka żyć nie umierać.
3
Powinni taki mecz zrobić w polskiej reprezentacji młodzi, którzy coś wygrywają kontra te pseudo gwiazdy.
2
Araujo wszedł i zaczął kasować napastników, szybko do nich doskakiwał i prawie strzelił bramkę. Według mnie to on powinien dostać to wyróżnienie. A ogólnie to bramkarz przeciwników miał swój dzień.
7
Mógłby się uczyć od Casemiro gość faulował jak cholera kartek nie dostawał.
1
@on1977 no niestety jak wybije 70 min to oddycha rękawami.
1
@bartulek98 według mnie jeszcze raz pójdzie na wypożyczenie.
0
@bartulek98 tylko kto go kupi z taką pensją?
0
@Bisz sami wiedzieli kiedy ze sceny zejść a ten to nie wiem czy lubi oglądać mecze z bliska czy myśli, że może pomóc drużynie.
0
Dzięki Bartkowi w końcu młodzi mogą się pokazać. Trzeba chłopu podziękować za "bankructwo" .
0
Niestety kontuzja skończyła chłopaka, miał być hit wyszedł kit. Jeszcze z taką pensją będziemy bujać się z nim długo.
4
@colossus Fati przed kontuzją też miał być lepszy od Viniego i lipa...
1
Nie wiem czego ale gość mnie nie przekonuje. Dopiero parę minut zagrał ale już mi Lengleta przypomina.
0
@Tasde Zbalansowana nie będzie bo zostaje bogaty Real (taki Bayern)
25
Leo i Roni to byli najlepsi magicy jakich oglądałem w swoim życiu.
9
Taki dzisiejszy Oleguer umiejętności za małe na Barce ale Cules pozostał.
1
Miejmy nadzieję że już Xavi nie będzie wystawiał Gaviego na skrzydło bo to tylko osłabia naszą grę. W końcu mamy Felixa co tam się odnalazł.
0
@Cyprix z tym Ingo można by się kłócić
0
@Kibic1999 bo przeciwnik chce grać w piłkę a nie mutuje się. Zawsze lepiej nam się gra z ofensywny przeciwnikiem a nie z autobusem.
1
No to norma, u nas też wszystko robił dobrze tylko brakowało zawsze mu sekundy żeby oddać strzał albo podać xD
0
@AxelF wtedy młodemu zabrakło doświadczenia, jakby tam stał Ramos to księżna Walii by wycią równo z trawą łapiąc czerwo ale nie stracili byśmy gola.
0
Może Ferran w końcu ustabilizuje formę później przyjdzie Roque to wtedy pasowałoby wysłać Robercika na emeryturę do Arabów albo USA.
1
@Kazragore pewnie dlatego, że nie mają skrupułów sprzedać CR10 za dobry hajs a nie jak my oddajemy za darmo zawodników. W Madrycie nie ma przywiązania do zawodników tylko do klubu. Nie pasuje to nara i sprzedaż. Jeśli dostaną dobrą ofertę to sprzedają zawodnika z pierwszego składu to sprzedają.
2
Robercik od bohatera do zera...