masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Turio tylko my byśmy chcieli połączenia rozgrywającego z przecinkiem i najlepiej z żelaznymi płucami. A na takich grajków to nas nie stać.
1
@Bajson ogólnie to Ingo to jest potrzebny jak piąte koło u wozu. Dużo zarabia a mało gra interes życia zrobiliśmy.
0
@barcelona22 a co ma piernik do wiatraka? Ligi podobne do siebie szczególnie teraz. W Niemcach hegemonem jest Bayern a w Hiszpanii Real. I my teraz będziemy w roli takiej BvB.
0
@Kris80 ale co zarobił to jego.
0
@Gall chyba przed pierwszą, bo akurat formę miał dopóki go nie zajechali w klubie i repce.
0
@Bobert_Kubicki a ten trup już zaczyna gnić ale dalej go pudrują jak Lenina.
0
@BORO_12 dobrze że za marzenia się nie płaci. Taki burdel tu jest, że chyba musiał by zwariować żeby się tu pchać. U Arabów ma wszystko respekt, kasę i puchary. Jeszcze tam interesy jego brat chyba kręci.
1
@Rambo29 przecież drużyna cofie się w rozwoju.
0
@Bajson że marzeniami się nie najesz. A tak serio śmieszne jest to że twierdzisz że zawodowy piłkarz nie wykarmi rodziny. Nawet w polskiej lidze by zarobił na utrzymanie.
1
@Bajson Messi też chciał zostać w Barcelonie ale po redukcji wynagrodzenia by umarł z głodu więc poleciał za chlebem do USA
10
Bareja by tego lepiej nie wymyślił
0
@Emhyr przychodu to jeszcze parę lat nie będą w normie.
0
@BORO_12 a i dobrze, młodych przynajmniej rozwinie.
1
Ciekawe kto zostanie trenerem. Według mnie dał bym szansę Márquezowi, przynajmniej rozwinie młodych. Bo nikt z papierami do nas nie przyjdzie bo widzi co to za burdel namy. A jeśli szukać półśrodków po kosztach to lepiej Rafie dać szansę.
0
@Derean Xavi miał plan na niego, tak jak i na Forta. Mecz dobry i w nagrodę ława żeby się nie męczył nadto.
0
@Barca398 de Jong młody jest jeszcze odpali xD
0
@David_Martin bo my jesteśmy na podobnym poziomie co oni. Jakby lepiej trafiali to byłby remis xD
1
Dobrze że dorosłem i nie przejmuje się wynikami Barcy. Bo coś czuję że w dupe będziemy brać od Realu parę lat w przód.
7
@626 pójdą na stadion i oglądnąć będą mecz na telebimie xD
0
@kakusus chłopaki dobrze robią
2
A to ci niespodzianka, że nie ma Xaviego.
1
@michal1899 bo to jest Hiszpan i Denzel go lubi. A Laporta zgłupiał do reszty.
1
I takim sposobem Real się dorobił. Albo podpisujesz kontrakt na warunkach i możliwościach klubu albo sprzedajemy z zyskiem. Oby to była prawda co do Araujo. Najlepszy nasz stoper ale trzeba go sprzedać jak nie przedłuży kontaktu.
0
@RosjaninBut młode podrosną, ale żeby się rozwinęli to trzeba trenera zmienić. A kasy dalej będziemy mieć w uj mniejszą niż Real.
5
Real ma pakę jak Barca MSN atak i pomoc równie dobrą. Mamy parę lat trofea z bani. Ewentualne puchar króla zdobędziemy jak będziemy mieć szczęście.
1
@bary my nie mamy na potrzebne transfery a ty chcesz płacić za bramkarza?
0
@Greenalley z naszym trenejro każdy ma zjazd formy...
0
@T^L to wtedy będziemy się martwić o to. Się raczej zostanie u nas.
0
@Lewandinho nie podejrzewał bym Denzela o taki plan. On Hiszpanów nie zwalnia. Nawet Roberto został dzięki niemu. A tak na poważnie i tak przyszły sezon mamy w dupe jak mamy trenera z okręgówki. Przecież dziś z rezerwami Realu Sociedad graliśmy jak równy z równym.
1
Co wy chcecie gramy ujowo ale stabilnie przynajmniej xD