0

@Gekon nikt ich tu nie ciągną za nogę. Chcieli wrobić to wrócili i nie dali rady. Każdy wie jaka jest różnica między Barcą a jakimś średniakiem, tutaj nikt nie będzie miał sentymentów.

0

@Goralkov A jeszcze pół roku temu było odwrotnie i każdy wolał sprzedać Żula. Jak to się wszystko zmienia jak w kalejdoskopie.

0

@Litman bo kto go weźmie i opłaci jego pensję? Tylko araby a tam nie chce iść.

0

Zamiast łowić takich chłopaków, kupili jakiegoś dziada z Brazylii byle była odpowiedź na Endricka. Laporta chyba po wojaku podpisywał Brazola.

0

Oby nie kupili tego zawodnika. My potrzebujemy skrzydłowego i defensywnego pomocnika. Zamiast wydawać kasę na ofensywnego pomocnika lepiej schować ją do słoika i wydać za rok.

2

@ACRAB95 Vini zapieprzał na skrzydle tylko trafić do bramki nie mógł przez pierwsze lata. Teraz mu coś się celownik nastawił niestety.

3

Albo kupiliśmy go żeby tylko odpowiedzieć na kupno Endricka, albo to był przekręt jak z Kerrisonem. Tu i tu wyszliśmy na idiotów.

12

Miał być skrzydłowy a ci chcą ofensywnego pomocnika, który łatwo łapie kontuzje. Brawo zarząd. Już lepiej jeśli nic z Nico kupić defa albo nikogo.

1

@Lisuuu Olmo Ferran to podobne inwestycje drogie i nic nie dające.

0

@DJ6 Keirrison...........

0

@FATTOMY tylko Fekin jest wart paczkę fajek. A za darmo Lapcio go nie odda bo będzie musiał się przyznać do błędu.

0

@DJ6 ale chyba był królem strzelców w Brazylii.

0

Umtiti już był mniejszą piawką niż ten pan. Gość nadaje się do ligi polskiej a ma mniemanie o sobie jakby był topowym obrońcą.

0

Fati to ma pecha, chłop starał się wydolnościowo i siłowo był spoko tu nagle stopa jebła.

0

@daniel32778 ta Araujo, który nie chce podpisać kontraktu i płacze jak ktoś mu zwróci uwagę?

0

Ingo to powinni oddać komukolwiek. Taki chajs bierze a pożytek z niego znikomy.

13

@Kamil689 z Marquezem też się nie spieszyli xD

9

@Rupert_Haubica no niestety Neyowi uderzyła kasa do głowy. Przez jego odejście zniszczył sobie karierę a Barcelona wydała gruby hajs na jego zastępcę i nie znalazła.
Początek upadku Barcy to według mnie odejście Neymara.

1

@Romario87 no i chyba Lapcio też coś miał dopowiedzenia w tej sprawie.

0

@MalanFCB na środek nie nadaje się, co mecz coś zawalił jak grał na środku.

3

@Lokusekpl w Anglii ma wyrobioną markę. A poza tym on jest prawym pomocnikiem tylko u nas gra jako skrzydłowy.

9

Fati to nigdzie nie pójdzie bo takiej wypłaty nikt mu nie da.

0

@John_Doe taki Olmo albo Torres. Ale jak przyszedł do nas i mu się chciało to coś tam grał.

0

@Sebolinho chyba zarobimy na jego wypłacie bo co najwyżej paczkę fajek za niego dostaniemy.

0

@paquito88 no kupiliśmy Robercika który zarabia fortunę i średnio do nas pasuje. Może teraz her Flik go komponuje w drużynę

2

@nuevojugador zależy czy położą go na plecach czy na brzuchu xD

1

@ZygmuntTrzeciFaza no znam to z autopsji, jak miałem 20-25 lat to o wiele bardziej się wkurzałem a teraz to luźna guma. Wygrają to wygrają przegrają to nie ma tragedii.

0

@Dejvo no tylko trzeba mu wypłacić roczne pobory. Interes życia Lapcio zrobił.

1

@Midast Zapomniałeś o Fatim i Lenglecie wspomnieć.

1

@matix19(2) sety marnował ale z niczego to potrafił strzelić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?