masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kretynizm zarządu oddają Gundogana a gość w City jest jednym z lepszych m
1
Wydaliśmy tyle kasy na gościa który właśnie ma poziom Betisu czy tam innego Getafe. Technika jak w Polskiej lidze tylko trochę szybciej biega.
2
@sevs pewnie już w Brazylii marzył żeby tam grać
0
Pamiętam jak się wkurzałem jak Pep sprzedał Yaya Toure i postawił na tego młokosa, który popełniał wiele wtedy błędów.
1
@Gaz no i jeszcze Pouyol był transferem.
1
@Rupert_Haubica pewnie po zimowym okienku xD
0
Może Fati się odbuduje i nie potrzeba nam Nico. A za rok może młody przyjść bo i tak nie mamy lewoskrzydłowego.
0
Jeśli podpisze kontrakt bez znaczącej podwyżki zarobków niech zostaje, jeśli natomiast zarządza zbyt dużo należy go sprzedać. Jprd jaki idiota dał Rekinowi taką kasę. Widać, że teraz tak nie szastamy kasą bo Olmo nie dostał fury siana.
0
@Pustelnik A może to jego norma i poprostu tamten sezon to był jego sufit.
0
@BISHBASHBOSH jak to mówił Lepper "Jak nie wiemy, o co chodzi, to wiemy, o co chodzi." poszło o kasę i tyle Lapcio chciał wypchnąć Gundogana żeby zaoszczędzić na wypłacie. A że ten miał honor to odszedł sam i nie siedział jak niektóre nasze piawki do końca kontraktu żeby odejść za free. Przecież nie chodziło to o miejsce w składzie bo City ma przecież mocniejszą kadrę i jakoś tam poszedł.
0
@4Fabregas4 tylko że Robercik to Krystynie to może buty czyścić, ale obaj są narcyzami.
3
To niech się chodzi na pensję Roberto i niech wbija
1
@KrzysekFCB bo chyba nie wolno zadawać niewygodnych pytań w tym wywiadzie.
0
@escarabajo no podejrzewam że na solo każdemu naszemu zawodnikowi by wklepał xD
10
@Gibbon_FCB i nie zobaczymy bo Messi to raz na sto lat się rodzi xD
9
Zobaczymy jak wyjdzie z tej kontuzji Gavi. Mam nadzieję, że nadal będzie grał przed kontuzją ale też może się okazać, że stanie się Fatim.
0
@barczyk chyba trochę lepsza liga niż u Arabów i tp jego ulubieniec więc miłość nie zardzewieje.
0
No to cyk sprzedajemy płaczącego Araujo i stary wskakuje na stałe na stopera. Niestety ale chyba tak to będzie wyglądać, Ronald nie chce przedłużyć umowy więc należy go sprzedać zanim mu się kontrakt skończy.
8
Wywalili tyle siana na dziada z ego jak Krysia. Narcyz jakich mało. Gość jest kiepski to nie gra taka prawda.
1
@pasquda bo teraz piłkarze to cipki i tyle ledwo go dotkną to turla się jakby mu nogę urwało a jak wstanie to biega jakby nigdy nic.
0
@Krzysztof1987 żółwia to chyba parę lat do przodu hehe
2
@AxelF jeśli nie podpisze kontraktu to trzeba go sprzedać i tyle. Real tak postępuje i patrz ile siana oni mają a ile my. Żaden piłkarz nie jest ponad klubem.
5
Najważniejsze żeby skończyła się passa w wyjściowym składzie i niech dadzą młodemu odpocząć.
2
Byle jego ojciec nie stał się Tatą NeymaraNeymara albo Mamą Rabiota.
0
@sokot inteligencję szympansa ma chłopina więc tak się zachowuje.
0
@mrmiki bez przesady nie pierdzielił nikt z nich takich głupot publicznie jak ten pajac. Roni najwyżej ba bunga bunga i imprezki chodził przed meczami ale nie pierdzielił takich głupot.
0
Złotą Piłkę powinien dostać Vini bo jest czarny i prześladowany przez wszystkich białych.
1
@Gall i jeszcze krytykowanie LPG
1
@barcacrew23 no a u nas nie za bardzo takich chcą. Więc tam bardziej pasuje. U nas to prawoskrzydłowi albo ofensywny pomocnik / cofnięty napastnik jest w cenie xD
17
Rudy prosto z mostu o sytuacji Stevena Bergwijna wypalił