21

Fermin w podstawie na w 45 - 60 min za niego Olmo.

0

@dzefrej234 przedłużyć można byle nie podnosić poborów.

1

On i Ferran do odstrzału, ani jeden ani drugi nie nadaje się do pierwszego składu a jako rezerwowi zarabiają w uj za dużo. Niestety ale Fati nawet nie ma ambicji żeby gryźć trawę jak wejdzie tylko sobie truchta.

2

@addept Pele całe życie grał w słabej lidze i jeszcze doliczają mu bramki ze sparingów

0

@malicinho Raphinha też za biały to nie jest, ale zgoda Męczennik ciemniejszy.

0

@JuritoooVeB to chyba młody jesteś

0

@Peciak no Bernal połamany to dostał nam tylko jeden dzieciak na defie.

14

E tam podniecacie się wynikiem prześcieradła piszą że Bayern to poziom Legales więc dajcie na wstrzymanie. XD

1

@FRANK2020 jeszcze przypomniał mi się Vitor Baía.

0

@okiemtypera_lucaxx95 no niestety miejmy nadzieję, że z Realem też będzie prawie bezrobotny. Ale niestety Real się zepnie na nas i z drugiej linii będą strzelać byle w światło bramki.

0

Teraz dowieźć wynik i nie złapać kontuzji. Ale będzie meczycho w sobotę.

0

@Bandzior taki Isco wieczny talent który nie może się rozkręcić.

0

@JoeSatriani z tym sprinterem bym nie szarżował bo za szybki to on nie jest

2

@as1987 no kulturę i technikę może ma, ale jak wraca truchtem za przeciwnikiem albo jak kryje na radar to aż się nóż w kieszeni otwiera. Jego styl to pewnie by był dobry ale w Barcy Pepa jak nie było mocnych na nas.

4

Takim dziennikarzem też mogę być, coś wiem ale nie powiem. Gość napisał nius z dupy tylko żeby coś było.

0

@MroQ może i tak ale nikt nie sypnie bo gra w Barcelonie

1

@jacek905 jego za darmo nie chcą z takimi poborami.

0

@BISHBASHBOSH coś źle piszesz jego nazwisko. I wcale nie był wiecznie kontuzjowany przeciwnie gość mało kiedy miał kontuzje tylko w tamtym roku się rozpadł. A co do tego żeby był rezerwowym to lepiej będzie go sprzedać za paczkę fajek już trzymać na ławie i płacić górę kasy na jego wypłatę.

0

De Jong niech się pakuję i odejdzie na parę euro. Ale niestety posiedzi do końca kontraktu wydoi klub i odejdzie za darmo. Cieszyłem się jak przychodził do nas ale ogólnie zalicza się do wtop transferowych.

0

@Kapitan9 zależy ile tam dostanie. Kasa rządzi

0

@TheKlucha było chyba już tak? Coś mi się wydaje albo bredze.

10

Real jak to Real uja gra ale wygrywa...

0

@PW27 Jeszce Filmowca bym dodał.

0

@Pustelnik zobaczymy co z Olmo, bo gość w tamtym sezonie przesiedział w szpitalu więcej czasu niż Dzban.

2

Mi się wydaje, że Wojtek mógłby powalczyć z Markiem o pierwszego bramkarza bo Niemiec średnio broni i nonszalancko wyprowadza piłkę.

1

@Hindus A najlepszy był Pep który wypalił i podniósł upadłą drużynę z kolan. Jakby nie on to raczej nie odbudowalibyśmy.

0

@galix22 Fermin może wejdzie i Pablo.

0

@kuz Ferran nie narzeka że jest rezerwowym. Rekin jest raczej płotką ale nie płacze publicznie, że nie gra.

3

@koras Żółw jakoś woli na imprezę iść xD

0

Powinien jak Męczennik albo Mekambe wykręcać się ze zgrupowań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?