masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Fermin w podstawie na w 45 - 60 min za niego Olmo.
0
@dzefrej234 przedłużyć można byle nie podnosić poborów.
1
On i Ferran do odstrzału, ani jeden ani drugi nie nadaje się do pierwszego składu a jako rezerwowi zarabiają w uj za dużo. Niestety ale Fati nawet nie ma ambicji żeby gryźć trawę jak wejdzie tylko sobie truchta.
2
@addept Pele całe życie grał w słabej lidze i jeszcze doliczają mu bramki ze sparingów
0
@malicinho Raphinha też za biały to nie jest, ale zgoda Męczennik ciemniejszy.
0
@JuritoooVeB to chyba młody jesteś
0
@Peciak no Bernal połamany to dostał nam tylko jeden dzieciak na defie.
14
E tam podniecacie się wynikiem prześcieradła piszą że Bayern to poziom Legales więc dajcie na wstrzymanie. XD
1
@FRANK2020 jeszcze przypomniał mi się Vitor Baía.
0
@okiemtypera_lucaxx95 no niestety miejmy nadzieję, że z Realem też będzie prawie bezrobotny. Ale niestety Real się zepnie na nas i z drugiej linii będą strzelać byle w światło bramki.
0
Teraz dowieźć wynik i nie złapać kontuzji. Ale będzie meczycho w sobotę.
0
@Bandzior taki Isco wieczny talent który nie może się rozkręcić.
0
@JoeSatriani z tym sprinterem bym nie szarżował bo za szybki to on nie jest
2
@as1987 no kulturę i technikę może ma, ale jak wraca truchtem za przeciwnikiem albo jak kryje na radar to aż się nóż w kieszeni otwiera. Jego styl to pewnie by był dobry ale w Barcy Pepa jak nie było mocnych na nas.
4
Takim dziennikarzem też mogę być, coś wiem ale nie powiem. Gość napisał nius z dupy tylko żeby coś było.
0
@MroQ może i tak ale nikt nie sypnie bo gra w Barcelonie
1
@jacek905 jego za darmo nie chcą z takimi poborami.
0
@BISHBASHBOSH coś źle piszesz jego nazwisko. I wcale nie był wiecznie kontuzjowany przeciwnie gość mało kiedy miał kontuzje tylko w tamtym roku się rozpadł. A co do tego żeby był rezerwowym to lepiej będzie go sprzedać za paczkę fajek już trzymać na ławie i płacić górę kasy na jego wypłatę.
0
De Jong niech się pakuję i odejdzie na parę euro. Ale niestety posiedzi do końca kontraktu wydoi klub i odejdzie za darmo. Cieszyłem się jak przychodził do nas ale ogólnie zalicza się do wtop transferowych.
0
@Kapitan9 zależy ile tam dostanie. Kasa rządzi
0
@TheKlucha było chyba już tak? Coś mi się wydaje albo bredze.
10
Real jak to Real uja gra ale wygrywa...
0
@PW27 Jeszce Filmowca bym dodał.
0
@Pustelnik zobaczymy co z Olmo, bo gość w tamtym sezonie przesiedział w szpitalu więcej czasu niż Dzban.
2
Mi się wydaje, że Wojtek mógłby powalczyć z Markiem o pierwszego bramkarza bo Niemiec średnio broni i nonszalancko wyprowadza piłkę.
1
@Hindus A najlepszy był Pep który wypalił i podniósł upadłą drużynę z kolan. Jakby nie on to raczej nie odbudowalibyśmy.
0
@galix22 Fermin może wejdzie i Pablo.
0
@kuz Ferran nie narzeka że jest rezerwowym. Rekin jest raczej płotką ale nie płacze publicznie, że nie gra.
3
@koras Żółw jakoś woli na imprezę iść xD
0
Powinien jak Męczennik albo Mekambe wykręcać się ze zgrupowań.