masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@czar007 tam cały ten skład niczego nie osiągnął.
0
Odbija się czkawką kosmiczne kontrakty Bartka. Taki drugi Umtiti a i jeszcze zapomniałem o Lenglecie.
0
@BORO_12 odejść by pewnie mógł jak by Barca wypłaciła mu całą kasę. Więc lepiej już mu płacić i posadzić na ławie.
2
@PietrasCoelho Et'oo
3
@Hindus może nie trollem ake chłopa poniosło.
0
@LeoMessiiBarcaPepa wyżej to nie pierwszy Messi drugi R10 trzeci Ney
1
Zapomniał dodać że wolny wrak piłkarza z wysokim ego i poborami.
0
@Litman no gościowi siadło na łeb i teraz za każdym razem nogę odstawia.
0
Ciężki mecz na trudnym terenie. Casado dał dupy i powinien puścić akcje i było by 1-2 najgorzej i dalej gramy po równo. O Żulu szkoda gadać dał dupy jak junior.
0
@MalanFCB dziwne bo chłop zaczynał na stoperze. W sumie Piszczek też był kiepskim napastnikiem xD
1
@Nightraider mnie przeraża ręcznik w bramce.
0
@addept i przypominam, że nie zgłoszenia przestępstwa też jest wykroczeniem.
1
@Rarenzio czepili się Robercika ale przecież większość sportowców, celebrytów osób znanych kupiło sobie studia. On nie pierwszy i nie ostatni. Nawet zwykli ludzie jak masz kasę to byle jakie studia skończysz i masz wyższe wykształcenie.
0
@MesQueUnClub_87 noytylko pressing by siadł. Nawet młody Messi nie bronił zbytnio.
0
Wam też wskakuje natrętne okno z artykułami?
0
@comtedurgell wsumie kolor pasuje
0
@BORO_12 tylko kto go kupi? Przecież wszystko co lecie w światło bramki i nie w niego to wpada.
5
Zamienił stryjek siekierkę na kijek hehe
Jeden i drugi nadaje się do Ekstraklasy xD
0
@konrad1661 tylko kto go weźmie nawet za darmo? Bo raczej kontraktu nie rozwiąże bez wypłacenia należności.
0
To był taki rzemieślnik wśród artystów ataku. Chłop serduchem nadrabiał swoje braki ale zawał radę (teraz taki Raphinha u nas) i ten jego słynny wąs xD
15
Kontuzje skończyły chłopaka a szkoda bo zapowiadał się na światową topke.
1
@19Macio93 czemu? Nieraz tam grał i dawał radę
6
Dzbana by chłop chyba ukrzyżował.
2
@BORO_12 no co nie leci w niego to wpada. Taki poziom polskiej ligi. A Wojtek jednak w paru klubach grał więc coś tam musi umieć.
1
Fati i de Jong jeśli by odeszli to byśmy w końcu nie musieli kombinować z wypłatami. Ci dwaj panowie i Robercik to chyba połowę budżetu zabierają.
0
@Plama bez przesady co zarobił to jego.
0
@PJ777 no i Bartek koncertowo wtopił kasę za niego.
0
@Jarek_psikutano@Jarek_psikutano właśnie dobrze, że zszedł przy ustawionym meczu. Trzeba młodych oszczędzać bo już nie ma kim grać na defie bo Bernal to za rok wróci.
1
@Remi70 od Dzbana tylko Męczennik jest głupszy.
0
Mam nadzieję, że to prawda i się określi. Bo to ostatni dzwonek żeby zarobić na nim. Jeśli podpisze to git a jeśli nie to za minimum 70 mln sprzedać.