2

@czar007 tam cały ten skład niczego nie osiągnął.

0

Odbija się czkawką kosmiczne kontrakty Bartka. Taki drugi Umtiti a i jeszcze zapomniałem o Lenglecie.

0

@BORO_12 odejść by pewnie mógł jak by Barca wypłaciła mu całą kasę. Więc lepiej już mu płacić i posadzić na ławie.

2

3

@Hindus może nie trollem ake chłopa poniosło.

0

@LeoMessiiBarcaPepa wyżej to nie pierwszy Messi drugi R10 trzeci Ney

1

Zapomniał dodać że wolny wrak piłkarza z wysokim ego i poborami.

0

@Litman no gościowi siadło na łeb i teraz za każdym razem nogę odstawia.

0

Ciężki mecz na trudnym terenie. Casado dał dupy i powinien puścić akcje i było by 1-2 najgorzej i dalej gramy po równo. O Żulu szkoda gadać dał dupy jak junior.

0

@MalanFCB dziwne bo chłop zaczynał na stoperze. W sumie Piszczek też był kiepskim napastnikiem xD

1

@Nightraider mnie przeraża ręcznik w bramce.

0

@addept i przypominam, że nie zgłoszenia przestępstwa też jest wykroczeniem.

1

@Rarenzio czepili się Robercika ale przecież większość sportowców, celebrytów osób znanych kupiło sobie studia. On nie pierwszy i nie ostatni. Nawet zwykli ludzie jak masz kasę to byle jakie studia skończysz i masz wyższe wykształcenie.

0

@MesQueUnClub_87 noytylko pressing by siadł. Nawet młody Messi nie bronił zbytnio.

0

Wam też wskakuje natrętne okno z artykułami?

0

@comtedurgell wsumie kolor pasuje

0

@BORO_12 tylko kto go kupi? Przecież wszystko co lecie w światło bramki i nie w niego to wpada.

5

Zamienił stryjek siekierkę na kijek hehe
Jeden i drugi nadaje się do Ekstraklasy xD

0

@konrad1661 tylko kto go weźmie nawet za darmo? Bo raczej kontraktu nie rozwiąże bez wypłacenia należności.

0

To był taki rzemieślnik wśród artystów ataku. Chłop serduchem nadrabiał swoje braki ale zawał radę (teraz taki Raphinha u nas) i ten jego słynny wąs xD

15

Kontuzje skończyły chłopaka a szkoda bo zapowiadał się na światową topke.

1

@19Macio93 czemu? Nieraz tam grał i dawał radę

6

Dzbana by chłop chyba ukrzyżował.

2

@BORO_12 no co nie leci w niego to wpada. Taki poziom polskiej ligi. A Wojtek jednak w paru klubach grał więc coś tam musi umieć.

1

Fati i de Jong jeśli by odeszli to byśmy w końcu nie musieli kombinować z wypłatami. Ci dwaj panowie i Robercik to chyba połowę budżetu zabierają.

0

@Plama bez przesady co zarobił to jego.

0

@PJ777 no i Bartek koncertowo wtopił kasę za niego.

0

@Jarek_psikutano@Jarek_psikutano właśnie dobrze, że zszedł przy ustawionym meczu. Trzeba młodych oszczędzać bo już nie ma kim grać na defie bo Bernal to za rok wróci.

1

@Remi70 od Dzbana tylko Męczennik jest głupszy.

0

Mam nadzieję, że to prawda i się określi. Bo to ostatni dzwonek żeby zarobić na nim. Jeśli podpisze to git a jeśli nie to za minimum 70 mln sprzedać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?