masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NerwowyFistaszek parę lat temu była taka opcja. Był chyba +/-
0
@BORO_12 Martin gra pewnie dlatego, że lepiej broni i jest wyższy.
15
Można kur... rzucać do sędziego byle się nie skrobać po nosie ????
0
@zDeka oby...................
0
@JiXSaw to pewnie u mnie coś się porobiło. Dzięki za odpowiedź
0
Macie głos na eleven?
1
Albo niech zrobią jak w koszu. Faulowany był dany zawodnik to on wykonuje 11.
0
@dzefrej234 A Lewy za skrobanie się po nosie dopiero dostał
0
@MesQueUnClub_87 to może coś mi się poplątało. (gdzieś coś czytałem o tym że ojciec go namówił na przejście do PSG)
0
@Values św Mikołaj żył więc jednak więcej prawdy jest w historii o św Mikołaju
0
@MesQueUnClub_87 ostatnio było na stronie. Post chyba o tym że chce wracać do Barcelony
https://www.fcbarca.com/124217-cadena-ser-neymar-chce-jeszcze-zagrac-w-europie-i-marzy-o-powrocie-do-barcelony-aktualizacja-22-44.html
4
@Mitch_Atleta tamci mogą falować bo są z tego najlepszego klubu.
0
@Mroziu Pinto był niezły ale nogami to nie potrafił grać. A u nas jednak pasuje żeby bramkarz trochę używał nóg.
2
@Tridente2015 Wojtek jest lepszy od Pinto.
13
Szkoda chłopaka u Denzela nawet nie najgorzej grał..
0
Gość test słaby ale jakimś cudem pobory na wysokie. Jak to się mówi w Kapitanie Bombie
Może i brzydki ale za to głupi xD
0
@Bobo25 czyli co nowy Hitler wyrośnie?
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie ma takiej opcji, ale w fantazy bym się na tą wymianę zgodził.
0
Pytanie od wczoraj nie otwiera mi się strona fcbarca.com na operze, a na innej przeglądarce działa. Miał ktoś takie cuda?
0
@slayer to drugie.
0
@pep71 może Ingo chłopa podszkoli.
0
@Coutinho007 Eto'o i Suarez w formie byli lepsi od Robercika w formie. Robercik to inny typ napastnika niż preferowany do naszej strategii. Robercika postawił bym na równi z Davidem Villą.
1
@Arcybiskup wątpię Iniesta to top topów. Pedri jest jednak klasę niżej od niego.
0
@KrwawiaceoczyVEB byle gdzie tylko żeby chcieli dopłacać do jego tygodniówki.
0
@alone49 szkoda ich marnować na trzeciego bramkarza.
2
@Kamil.FCB10 no aż tak to nie. Real niech dostanie baty ale Materace niech później złapią zadyszkę.
2
@D0mxnxk to tak jak Abidal.
0
@patrickjacob tylko jak na zmiennika za dużo zarabia.
0
To chłop chyba Messiego nie widział.
3
Ci sędziowie nie są przekupie ani stronniczy, oni poprostu są beznadziejni, liga silna tylko sędziowie nadają się do sędziowania B klasy.