masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie możemy zarejestrować zawodników a Szwagry szykują transfer, niesamowite.
1
@JarekS może zamienimy się rolami z Realem i przegramy ligę ale za to wygramy LM. Ale byłaby niespodzianka.
0
@partymaker albo jeszcze pasuje kupić bocznego obrońcę
0
@Fizzy Womack wsumie Douglas w uj wygrał xD
1
Monty Pyton by lepiej tego nie wymyślił. Kupują Ferrari tylko na wache nie mają hehe
0
Nie na kasy żeby zarejestrować zawodników z pierwszej drużyny ale na niego się znajdzie. Szwagry nieźle kombinują.
0
Ten gigant pewnie sypnie parę baniek rozbite na raty.
0
Jeśli dali by nam tyle żeby wystarczyło na Nico W. To jestem za sprzedażą naszego blondynka.
1
Chłop Amerykę odkrył, przecież to jest wiadome że FdJ posiedzi do końca kontraktu i odejdzie za darmo.
0
@catalanian09 no z pierwszą myślą się zgadzam, ale jest spora różnica cenowa. Filmowiec kosztował chyba 140 baniek.
1
Może Fatiego zabierze ze sobą
0
To pewnie sprzedadzą Garcie i Christensena. Chyba że Araujo nie podpisze kontraktu to on powinien być pierwszy do odszczału.
20
Kretynizmem było kupować Olmo zamiast tego pana z obrazka. Środek pola jakoś załatamy ale skrzydłowych mamy dwóch. Jeśli wypada Yamal albo Raphinha to jesteśmy w dupie bo nie ma kim grać na skrzydle.
2
Chyba Pedri to najlepszy zawodnik a wzmocnienie to Casado.
0
@MaFCB no i właśnie po to ma się wybitnych bramkarzy. Prześcieradłom też bramkarz ratuje punkty. Tylko my mamy ręcznik w bramce a później zdziwienie czemu co strzał w światło bramki to gol. Normalnie Bonano albo Baia się przypomina.
1
Mecz się fajnie odpadało tylko przegraliśmy. Ale przynajmniej oczy nie krwawiły
0
@th@les to do barów daleko było, poprostu przegraliśmy wygrany mecz.
0
@JuritoooVeB Vitor Baia albo Bonano ci to byli dopiero ręczniki, co leciało w bramkę to wpadało xD
0
@Muhitos w którym meczu Ferran grał bardzo dobrze jako skrzydłowy? Bo chyba nie w Barcelonie
0
@Coutinho007 Gavi to cień samego siebie, zero taktyki tylko biega bez celu.
0
@slayer A Wojtek nie gra bo powiedział trenerowi że woli siedzieć na ławie bo lepiej widzi mecz z tej perspektywy.
0
@ViscaelBarca2007 no tylko w czym Pena jest lepszy od Wojtka?
0
Prędzej ma wpływ na sprzedaż podpisanie nowego kontraktu. Jak przedłuży to zostaje jeśli nie podpisze trzeba go sprzedać żeby nie oddać go za free.
0
@TroY_PL w końcu bogatsi są
0
Najsprawiedlieiej było by grać bez fazy pucharowej tylko grać jak w lidze każdy z każdym. Tylko wtedy kasa by się nie zgadzała z oglądalności bo mniej emocjonujące mecze i trudniej było by przepchać pewien hiszpański stołeczny klub do zwycięstwa w lidze.
1
Wyskiliwać Rekina jak najwięcej i sprzedać jeśli jakiś frajer się napatoczy.
0
Pena nie jest zły tylko średni. Nie umie się zbytnio ustawiać i górne piłki też kiepsko łapie. Ale tragedii nie ma. I te jego wyjścia do dośrodkowań mu nie wychodzą bo nieraz zaczyna iść na piłkę i nagle cofa się do bramki.
0
@lukking raczej nie
1
Większość kibiców również jest załamana jak można przepierdzielić taką przewagę w lidze...
1
@[Oli] Lewy mistrzem przyjęcia też nie jest.