0

Nie możemy zarejestrować zawodników a Szwagry szykują transfer, niesamowite.

1

@JarekS może zamienimy się rolami z Realem i przegramy ligę ale za to wygramy LM. Ale byłaby niespodzianka.

0

@partymaker albo jeszcze pasuje kupić bocznego obrońcę

0

@Fizzy Womack wsumie Douglas w uj wygrał xD

1

Monty Pyton by lepiej tego nie wymyślił. Kupują Ferrari tylko na wache nie mają hehe

0

Nie na kasy żeby zarejestrować zawodników z pierwszej drużyny ale na niego się znajdzie. Szwagry nieźle kombinują.

0

Ten gigant pewnie sypnie parę baniek rozbite na raty.

0

Jeśli dali by nam tyle żeby wystarczyło na Nico W. To jestem za sprzedażą naszego blondynka.

1

Chłop Amerykę odkrył, przecież to jest wiadome że FdJ posiedzi do końca kontraktu i odejdzie za darmo.

0

@catalanian09 no z pierwszą myślą się zgadzam, ale jest spora różnica cenowa. Filmowiec kosztował chyba 140 baniek.

1

Może Fatiego zabierze ze sobą

0

To pewnie sprzedadzą Garcie i Christensena. Chyba że Araujo nie podpisze kontraktu to on powinien być pierwszy do odszczału.

20

Kretynizmem było kupować Olmo zamiast tego pana z obrazka. Środek pola jakoś załatamy ale skrzydłowych mamy dwóch. Jeśli wypada Yamal albo Raphinha to jesteśmy w dupie bo nie ma kim grać na skrzydle.

2

Chyba Pedri to najlepszy zawodnik a wzmocnienie to Casado.

0

@MaFCB no i właśnie po to ma się wybitnych bramkarzy. Prześcieradłom też bramkarz ratuje punkty. Tylko my mamy ręcznik w bramce a później zdziwienie czemu co strzał w światło bramki to gol. Normalnie Bonano albo Baia się przypomina.

1

Mecz się fajnie odpadało tylko przegraliśmy. Ale przynajmniej oczy nie krwawiły

0

@th@les to do barów daleko było, poprostu przegraliśmy wygrany mecz.

0

@JuritoooVeB Vitor Baia albo Bonano ci to byli dopiero ręczniki, co leciało w bramkę to wpadało xD

0

@Muhitos w którym meczu Ferran grał bardzo dobrze jako skrzydłowy? Bo chyba nie w Barcelonie

0

@Coutinho007 Gavi to cień samego siebie, zero taktyki tylko biega bez celu.

0

@slayer A Wojtek nie gra bo powiedział trenerowi że woli siedzieć na ławie bo lepiej widzi mecz z tej perspektywy.

0

@ViscaelBarca2007 no tylko w czym Pena jest lepszy od Wojtka?

0

Prędzej ma wpływ na sprzedaż podpisanie nowego kontraktu. Jak przedłuży to zostaje jeśli nie podpisze trzeba go sprzedać żeby nie oddać go za free.

0

@TroY_PL w końcu bogatsi są

0

Najsprawiedlieiej było by grać bez fazy pucharowej tylko grać jak w lidze każdy z każdym. Tylko wtedy kasa by się nie zgadzała z oglądalności bo mniej emocjonujące mecze i trudniej było by przepchać pewien hiszpański stołeczny klub do zwycięstwa w lidze.

1

Wyskiliwać Rekina jak najwięcej i sprzedać jeśli jakiś frajer się napatoczy.

0

Pena nie jest zły tylko średni. Nie umie się zbytnio ustawiać i górne piłki też kiepsko łapie. Ale tragedii nie ma. I te jego wyjścia do dośrodkowań mu nie wychodzą bo nieraz zaczyna iść na piłkę i nagle cofa się do bramki.

0

@lukking raczej nie

1

Większość kibiców również jest załamana jak można przepierdzielić taką przewagę w lidze...

1

@[Oli] Lewy mistrzem przyjęcia też nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?