masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Żeby tylko nie było jak z Fatim.
0
@Bananowysong zapewne, sytuacja jak z Olmo
0
@sk13 będzie tak jak z Chinami też każdy szedł tam zarobić kupę jenów i jak się skończyło każdy wie.
1
@Mroziu pokopie parę lat zarobi jak za panenascie więc większość by skorzystała. Bo i tak wielkiej kariery nikt mu nie wróży.
4
@K1ngKong7 czarny może robić co chce bo jego przodkowie byli uciskani
0
@Goralkov i cirkawe ile Tah sobie zaśpiewa na podpis.
1
@Troc chyba jedna z wyższych pensji. Taka nieadekwatna do gry. Prawie jak za Bartomeu dwa razy kopnął prosto piłkę i cyk kontrakt życia.
0
@LinekMichal no bo podobno gwiazdą miał być.
2
@addept Felix tak zrobił.
0
@Kengo z Getafe też mieliśmy wygrać...
8
@kulek22 i Fatiego gratis
3
Szkoda że nie chcieli FdJ albo Robercika, wtedy Fati gratis.
3
@SenoX za paczkę fajek nawet by się opłacało żeby się pozbyć jego pensji.
0
@Rupert_Haubica to jakim cudem FdJ jest w Barcelonie? Przecież Szwagry chcieli się go pozbyć.
0
Jprd kupili szklankę żeby tylko kogoś kupić. Śmiech na sali kasa wywalona w błoto za tą szklankę i Tygryska byłaby przydatna na pozyskanie prawdziwego wzmocnienia.
0
@mati15d już był u nas i średnio to wyszło, gość bronić nie potrafi a jako skrzydłowy coś tam grał ale nie wybitnie.
1
@Krzyszt8f_xd Fati jest warty paczkę fajek z takimi poborami.
0
@Maciek313 Felix już tu był
1
@Rupert_Haubica jak możesz sprzedać zawodnika bez jego zgody? Obaj zostaną do końca kontraktów.
0
@Fake69 może miał by zapisane w kontrakcie że ćwiczy przez pół hehe
0
@Messibestplayerintheworld Simeone też z nami na wyjeździe nie wygrał a ty cyk i wygrał. Ten sezon jest w kratkę. W lidze dajemy dupy a w LM jakoś odwozimy wynik.
0
@Filipem już krzyży "Madrid, cabron saluda el campeon"
0
@Tom_Sta kasy brakło
1
Jeśli za darmo i zarobki na poziomie 1mln to niech wraca podgrzewać ławkę. Może jako dżoker na ostatnie 20 min coś by pokazał.
0
@comtedurgell i jakie zarobki
1
Najbardziej sprawiedliwie było by żeby LM nie miała fazy pucharowej tylko każdy z każdym zagrał. Wtedy nie wystarczy żeby mieć formę na puchary, tylko trzeba czas zbierać punkty.
0
@kanver_ chyba Araujo to strzelił.
0
@Maker0 hehe albo setki. Olmo plus tygrysek już robi niezłą sumę.
0
@Who_you_mam proszę 3 mln niż 0
0
@slayer jajka były źle zrobione.