5

Żeby tylko nie było jak z Fatim.

0

@Bananowysong zapewne, sytuacja jak z Olmo

0

@sk13 będzie tak jak z Chinami też każdy szedł tam zarobić kupę jenów i jak się skończyło każdy wie.

1

@Mroziu pokopie parę lat zarobi jak za panenascie więc większość by skorzystała. Bo i tak wielkiej kariery nikt mu nie wróży.

4

@K1ngKong7 czarny może robić co chce bo jego przodkowie byli uciskani

0

@Goralkov i cirkawe ile Tah sobie zaśpiewa na podpis.

1

@Troc chyba jedna z wyższych pensji. Taka nieadekwatna do gry. Prawie jak za Bartomeu dwa razy kopnął prosto piłkę i cyk kontrakt życia.

0

@LinekMichal no bo podobno gwiazdą miał być.

2

@addept Felix tak zrobił.

0

@Kengo z Getafe też mieliśmy wygrać...

8

@kulek22 i Fatiego gratis

3

Szkoda że nie chcieli FdJ albo Robercika, wtedy Fati gratis.

3

@SenoX za paczkę fajek nawet by się opłacało żeby się pozbyć jego pensji.

0

@Rupert_Haubica to jakim cudem FdJ jest w Barcelonie? Przecież Szwagry chcieli się go pozbyć.

0

Jprd kupili szklankę żeby tylko kogoś kupić. Śmiech na sali kasa wywalona w błoto za tą szklankę i Tygryska byłaby przydatna na pozyskanie prawdziwego wzmocnienia.

0

@mati15d już był u nas i średnio to wyszło, gość bronić nie potrafi a jako skrzydłowy coś tam grał ale nie wybitnie.

1

@Krzyszt8f_xd Fati jest warty paczkę fajek z takimi poborami.

0

@Maciek313 Felix już tu był

1

@Rupert_Haubica jak możesz sprzedać zawodnika bez jego zgody? Obaj zostaną do końca kontraktów.

0

@Fake69 może miał by zapisane w kontrakcie że ćwiczy przez pół hehe

0

@Messibestplayerintheworld Simeone też z nami na wyjeździe nie wygrał a ty cyk i wygrał. Ten sezon jest w kratkę. W lidze dajemy dupy a w LM jakoś odwozimy wynik.

0

@Filipem już krzyży "Madrid, cabron saluda el campeon"

0

@Tom_Sta kasy brakło

1

Jeśli za darmo i zarobki na poziomie 1mln to niech wraca podgrzewać ławkę. Może jako dżoker na ostatnie 20 min coś by pokazał.

0

@comtedurgell i jakie zarobki

1

Najbardziej sprawiedliwie było by żeby LM nie miała fazy pucharowej tylko każdy z każdym zagrał. Wtedy nie wystarczy żeby mieć formę na puchary, tylko trzeba czas zbierać punkty.

0

@kanver_ chyba Araujo to strzelił.

0

@Maker0 hehe albo setki. Olmo plus tygrysek już robi niezłą sumę.

0

@Who_you_mam proszę 3 mln niż 0

0

@slayer jajka były źle zrobione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?