masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jordi10 trzeba odzyskać Araújo i zostawić Christensena bo przy tak wysokiej obronie stoperzy muszą być szybcy. Niestety teraz jak nie złapaliśmy na spalonego to napastnik uciekał naszym z łatwością.
1
@MicuOOL ale byli parę metrów za nim.
0
Wiadomo drukarz starał się ale nie przekręcił nas. Ale największy minus to obrona. Stoperzy wolni są na maxa, jeśli nie złapią na spalonym to nie dogonią napastnika i bramka. Szkoda że Araujo zapomniał jak się gra w piłkę bo powinien być w podstawie z Christensenem. Przynajmniej mogliby się pościgać z przeciwnikiem.
0
@Borneo wksdnie w tym problem że nie podstawa jest wolna jak wóz z węglem a Araujo to tykająca bomba.
0
@pero1983 było tak jak miało być, przecież chciał nas przekręcić. A poza tym pierwszej ręki nie powinno być bo ten zawodnik powinien wylecieć po faulu ma Rekinie który wychodził sam na sam.
0
Czasami Czułamendi nie powinien dostać czerwca jak faulował Rekina gdy ten wychodził sam na sam? Co do rąk to wiadomo podwójne standardy.
1
@nightwishygt tam to chyba cytują real tv
13
Szkoda że na inter nie zdążył...
1
@martiniloca miejmy nadzieję
1
@zibiku bez przesady jeśli przegramy ligę to wtedy nimi będziemy ale miejmy nadzieję, że tak się nie stanie.
0
@Patryk1899 Eric chyba schodził z urazem.
0
@yoli poprostu Inter ma lepszego bramkarza, który wygrał im awans.
2
Bramkarz im wygrał mecz taka prawda.
2
Nawet teraz morda się cieszy jak widzi człowiek Inieste lutującego.
0
Ale ten czas leci i człowiek zdaje sobie sprawę, że milfy to twoje rówieśniczki hehe
0
@Dfd222 chyba na presezon będzie gotowy.
0
@Patryk1899 i przy rożnych może nie będą nas ogrywać jak juniorów. Też jestem tego zdania wyjść czterema stoperami i czekać na kontry. Pomoc i atak mamy dobry to może coś wciśniemy.
0
@Tridente2015 można też bronić we czterech przy linii środkowej. A pomoc i atak coś tam wcisną. Przecież nie przegraliśmy pierwszego meczu i nie musimy odrabiać strat. W najgorszym wypadku grać na remis i samemu pucować kontrować.
1
@Toretto ja bym już wolał wystawić czterech stoperów i zamurować bramkę. A pomoc i atak coś wcisnął.
0
@blablak może i tak ale Pedro to miał ten wąs.
0
Obrona u nas jest w kryzysie, żeby dwie bramki stracić po stałych fragmentach to tragedia. Nie liczę pierwszej bramki bo to był przypadek.
0
@Azazel_Pazuzu też tam myślę że powinien na stoperze z Ingo zagrać na prawej Garcia a co do lewej to trzeba się modlić żeby Balde był sprawny.
0
@Barca_Big_Moment ale mi chodzi w tym roku. U nas to wiem.
3
@ArcziArtt to był kozak
0
@Barca_Big_Moment ile kontuzji miał w tym sezonie?
7
@koraldinho49 bez przesady mi tam 1-0 wystarczy i przy remisie nie będzie tragedii.
0
@Doren01 no właśnie Inter to nie Real i powinno pójść z nimi łatwiej. Jakoś spokojny jestem o ten dwumecz.
1
@Cule1797 przeprosił to pewnie będzie mecz zawieszenia. Przecież nie skrobał się po nosie.
1
Przydał by się no nie ma kto grać na jego stronie.
0
@zibiku Inter jest słabszy od Madrytu więc powinniśmy ich przejść.