0

@Murazor czasami się przydadzą, przecież wzrostem przegraliśmy z Interem. Wszystkie stałe fragmenty były dla nas zagrożeniem bo mamy niską drużynę. Albo z historii przykład, jak goniliśmy wynik i praliśmy głową w mur to czemu Pikej albo Araujo biegli na pozycję 9? Bo czasami trzeba zagrać na aferę i może z główki coś wpadnie.

1

@Murazor Luk de Jong mówi ci to coś? Dryblas ale jak trwoga to na łeb do niego piła szła i gitara.

2

@6bakero nowej, po to przedłużali umowę żeby na papierze zaoszczędzić.

0

A już się cieszyłem rok temu, że pozbyliśmy się go.

0

@mkl87 może Rekina ktoś kupi. A tak poważnie to już wolałbym Gaviego sprzedać.

2

No to niech zostanie i posiedzi sezon na ławie, później drugi. Kasa będzie się zgadzać się później to tylko Arabia.

0

@mkl87 fajnie by było ale wątpię

0

@BORO_12 tylko jego tygodniówkę widziałeś?

0

A tu Perez wjeżdża i tyle chłopaka widzieliśmy.

2

Chłop zapowiadał się lepiej już męczennik ale kontuzje go skończyły.

2

@busel004 taki nowy Vermalen

5

@addept ja bym wolał sprzedać Araujo, gościowi coś w głowie się zacięło, głupio faluje i stracił ten instynkt obrońcy.

0

@Zbyszard no nie koniecznie jak szybko biegasz to masz szansę, ale nasi stoperzy prędkość mają chyba najniższą w lidze.

3

Sprzedać jednego stopera z szybkością i zostawić dwa wozy z węglem to jest myśl. Przecież jeśli nie złapiemy na spalonym napastnika to ani Ingo ani Cubasi nie mają szans żeby atakującego dogonić.

0

@Faro czyli Felix nie jest normalny? To jest inwestycja rezygnujesz z kasy ale w przyszłości może będziesz coś zarabiał. Bo teraz to bierze kasę ale posiedzi do końca kontraktu to nikt go nie weźmie już do szanującej się drużyny.

0

@Faro jak by chciał to zrezygnował by z takiej wygórowanej pensji, patrz Felix jak do nas przychodził.

10

@beter2 Torre to raczej max 10 przy naszych zdolnościach negocjacyjnych.

3

@MesQueUnClub_87 tylko że on na wahadłowego bardziej pasuje, bo bronić to on nie potrafi.

0

Szkoda moglibyśmy jakiś hajs wycisnąć rok temu z niego.

1

My najpierw musimy poddawać zawodników żeby kogoś kupić.

3

@th@les chyba Czechosłowackiej.

0

Jeszcze powinni mu dopisać ukradzioną bramkę z mierdami.

2

Tylko nikt takiej nie złoży. Gość z topu stał się średniakiem.

1

Asencio to powinien w więźniu być a nie w USA

0

@RosjaninBut mogą ale nie muszą.

0

@Pustelnik albo trybuny bo Wojtek na ławę ma iść a trzech bramkarzy raczej nie wystawisz w kadrze meczowej.

1

Sufit na łeb spadł Mareczkowi chyba. Normalna sprawa, że jak nasz możliwość szukasz lepszego zawodnika na miejsce gorszego. Teraz jeśli ma odrobinę honoru sam będzie chciał odejść.

0

@rodineusz i działających tylko w interesie Polski Zandberg go ładnie podsumował ostatnio z mównicy.

0

@Who_you_mam albo plan jak go sprzedać za dobry hajs.

0

@czar007 wtedy były inne czasy jak to mówił dwugodzinny prezydent.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?