masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor czasami się przydadzą, przecież wzrostem przegraliśmy z Interem. Wszystkie stałe fragmenty były dla nas zagrożeniem bo mamy niską drużynę. Albo z historii przykład, jak goniliśmy wynik i praliśmy głową w mur to czemu Pikej albo Araujo biegli na pozycję 9? Bo czasami trzeba zagrać na aferę i może z główki coś wpadnie.
1
@Murazor Luk de Jong mówi ci to coś? Dryblas ale jak trwoga to na łeb do niego piła szła i gitara.
2
@6bakero nowej, po to przedłużali umowę żeby na papierze zaoszczędzić.
0
A już się cieszyłem rok temu, że pozbyliśmy się go.
0
@mkl87 może Rekina ktoś kupi. A tak poważnie to już wolałbym Gaviego sprzedać.
2
No to niech zostanie i posiedzi sezon na ławie, później drugi. Kasa będzie się zgadzać się później to tylko Arabia.
0
@mkl87 fajnie by było ale wątpię
0
@BORO_12 tylko jego tygodniówkę widziałeś?
0
A tu Perez wjeżdża i tyle chłopaka widzieliśmy.
2
Chłop zapowiadał się lepiej już męczennik ale kontuzje go skończyły.
2
@busel004 taki nowy Vermalen
5
@addept ja bym wolał sprzedać Araujo, gościowi coś w głowie się zacięło, głupio faluje i stracił ten instynkt obrońcy.
0
@Zbyszard no nie koniecznie jak szybko biegasz to masz szansę, ale nasi stoperzy prędkość mają chyba najniższą w lidze.
3
Sprzedać jednego stopera z szybkością i zostawić dwa wozy z węglem to jest myśl. Przecież jeśli nie złapiemy na spalonym napastnika to ani Ingo ani Cubasi nie mają szans żeby atakującego dogonić.
0
@Faro czyli Felix nie jest normalny? To jest inwestycja rezygnujesz z kasy ale w przyszłości może będziesz coś zarabiał. Bo teraz to bierze kasę ale posiedzi do końca kontraktu to nikt go nie weźmie już do szanującej się drużyny.
0
@Faro jak by chciał to zrezygnował by z takiej wygórowanej pensji, patrz Felix jak do nas przychodził.
10
@beter2 Torre to raczej max 10 przy naszych zdolnościach negocjacyjnych.
3
@MesQueUnClub_87 tylko że on na wahadłowego bardziej pasuje, bo bronić to on nie potrafi.
0
Szkoda moglibyśmy jakiś hajs wycisnąć rok temu z niego.
1
My najpierw musimy poddawać zawodników żeby kogoś kupić.
3
@th@les chyba Czechosłowackiej.
0
Jeszcze powinni mu dopisać ukradzioną bramkę z mierdami.
2
Tylko nikt takiej nie złoży. Gość z topu stał się średniakiem.
1
Asencio to powinien w więźniu być a nie w USA
0
@RosjaninBut mogą ale nie muszą.
0
@Pustelnik albo trybuny bo Wojtek na ławę ma iść a trzech bramkarzy raczej nie wystawisz w kadrze meczowej.
1
Sufit na łeb spadł Mareczkowi chyba. Normalna sprawa, że jak nasz możliwość szukasz lepszego zawodnika na miejsce gorszego. Teraz jeśli ma odrobinę honoru sam będzie chciał odejść.
0
@rodineusz i działających tylko w interesie Polski Zandberg go ładnie podsumował ostatnio z mównicy.
0
@Who_you_mam albo plan jak go sprzedać za dobry hajs.
0
@czar007 wtedy były inne czasy jak to mówił dwugodzinny prezydent.