masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@addept miejmy nadzieję że nie
1
@fotohobby jeszcze mamy Christensena więc we dwóch może dograją sezon.
7
@Ronad10 ale tamten jest chory na łeb to mu przebaczyć trzeba
4
Miałeś Chamie złoty róg... Gość był prawie legendą Barcelony a okazał się być zwykłą mendą. Wsumie już to pokazał przy odbieraniu Claudio Bravo pierwszego składu. Karma wraca.
4
@KubiXxX Christensena bardziej widzę w pierwszym składzie. Gość jak kontuzji nie ma zawsze dobrze gra i jest szybki.
3
Teraz będzie grał przynajmniej jeden szybki stoper. Bo w tamtym roku jeśli w pułapkę nie wpadł atakujący to wychodził sam na sam. Teraz Araujo abo Christensen będą mogli chłopa dogonić.
0
@Andrzej_Majonez tylko ich nikt nie chce i sami zainteresowani trzymają się rękami i nogami kontraktu.
7
A przecież wszedł sobie na fcbarca.com i przeczytał o tym więc po co Laporta będzie mu dupe zawracał
32
Chyba tylko od nas zawodnicy nie chcą odchodzić. Zbył piękne miasto plaże i przepłacone kontrakty każdego trzymają na Camp Nou.
0
@Borneo tylko Araujo to cholera wie kiedy będzie w topie.
0
@Karol145 to tak jak tvn i tvp
2
@Patryk1899 mogli zererwy wystawić
0
@Marusek jedno turne z ogórkami wiosny nie czyni ale miejmy nadzieję, że wróci do formy przed kontuzją.
0
To nie są tanie rzeczy xD
1
@FCBparasiempre prawie jak Larsson xD
6
Czelsi to za byle Angola co prosto kopnie piłkę płaci 50 baniek a za Casadó dają 39? Chyba na łeb upadli. A Materace to chcą chłopa wypożyczyć i jeszcze mamy opłacać pensję czy dadzą nam za transfer jakie pięć baniek?
2
Ciekawe czego nie chcą sprzedać de Jonga gość jest wiecznym młodym talentem co nie może się rozkręcić.
2
Chłop odkrył Amerykę xD
2
@Aragorn33 dostanie rok i wtedy zawiasy, Hiszpania to stan umysłu.
1
@Ronad10 niby tak ale to był wypadek przy pracy, zobacz ile to razy oni strzelili pod koniec albo jak symulowli żeby dowieźć wynik.
10
@Laminedependencia zabrakło zimnej kwri i wyrachowana, taki real by tego nie wypuścił, faulowaliby żeby kraść czas
0
"Oficjalnie: Victor Osimhen przechodzi definitywnie do Galatasaray za 75 mln euro" jprd nawet Trasy bogatsze od nas.
0
@KichuBlaugrana nawet jeśli ktoś by go za tyle kupił to trzeba mu płacić tyle bo Barca. Przecież nie zgodzi się na redukcję wynagrodzenia.
1
Raz ryby poziome pasy teraz zygzak za parę lat może kropki i przecinki będą xD A tak serio to dziadostwo i tyle. Najlepsze to te stare koszulki były.
4
@mkl87 bo araby każdą zachciankę mu kupią.
5
@Faro to tyle co zarabiają topowi bramkarze w lidze. Właśnie przez wysoki kontrakt gość nie che odchodzić bo nikt mu tyle nie da.
0
Wątpię żeby się zgodził na transfer do Arabów. Posiedzi do końca kontraktu i przejdzie do PSG albo Anglii.
26
Jak go nie biorą po uwagę co do składu to po co ma jechać? Pene też powinni zostawić w domu.
0
@hasan 7 stoi w garażu tylko na paliwo nie ma.
7
@LukaszFan nic nie pokazał ale parę lat go sprzedajemy i chłop trzyma się rękami i nogami w Barcelonie.