masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mi się wydaje, że łatwiej będzie z Interem już z Realem. Jakoś spokojny jestem o ten dwumecz.
0
I git teraz odwołanie od kartek i wracamy do gry.
8
Gość jest brakującymi ogniwem w teorii Darwina.
10
@Filipem bo to było by na naszą korzyść a tak nie wolno.
0
@scorpion93 pewnie jedno dostanie max dwa.
0
@jacek905 niby tak tylko Flick go nie odgrywał a teraz jest dylemat czy nie ograny Fort czy słaby Martin.
0
@Kibicodlat5 tylko czy na lewej sobie poradzi? Chyba nie grał nigdy na tej pozycji. Uszatek słaby, Fort nie ograny. Tak źle i tak nie dobrze.
1
@emjot oby nie, wypluj te słowa.
21
@Tomek54321 ale z drugiej strony sami wydymaliśmy się zająć taki kontrakt. Tak samo było z Umtitim.
1
Ale i jak w Madrycie powiedzą że Beligham czy jak to się pisze jest lepszy.
1
Do plusów jeszcze bym dodał Forta, dawał radę
0
Na plus to chyba Fort tylko bo atak nic nie strzelił a reszta na swoim poziomie.
1
@HanysUF tamci to byli fenomen.
0
@BKSChemik fajnie się ogląda ale dalej remis i niebezpieczne kontry.
9
No dobrze że Gruby przegrał walkę o Beksa i na otarcie łez wziął R10 a później to było powstanie Barcy z kolan.
0
Niesamowita historia przecież to była gwiazda na miarę prawdziwego Ronaldo xD
0
@nabial tylko Forta coś nie może rozwinąć.
0
Nasza obrona to dramat. Albo nauczyli się wszyscy grać z nami na kontry albo nasi zapomnieli jak się broni. Dziś fart nas uratował ale w LM i z Realem może nam to nie wystarczyć.
36
Ja chłopa szanuję nie nadawał się do nas i odszedł bezproblemowo nie to co Fati.
0
@addept na zmiennika trochę za dużo zarabia ale zgadzam się że trzeba go sprzedać za rok jeśli nie poprawi się.
0
@europejczyk albo broń borze nie drapać się po nosie.
0
On tylko faulował, przecież Lewy skrobał się po nosie i zasłużył na trzy mecze.
1
@Pustelnik pewnie max dwa mecze w końcu jest z tej lepszej strony Madrytu.
0
@buglikos na początku tak później poszedł do Bilbao
0
Żeby tylko Yamal i Pedri nie zajechali się na finiszu.
0
@gukwa ale hajs się zgadza.
0
@Pawlak1992 starzy kibice pamiętają ale młodzi to już nie. Takie moje zdanie.
1
@Pawlak1992 stylu nikt nie pamięta a puchary w gablocie zostają.
0
@Nightraider to posiedzi u nas do końca kontraktu i wtedy będzie szukał nowego sponsora.
1
@Nightraider tylko komu? Z taką pensją to nikt go nie weźmie.