2

Mi się wydaje, że łatwiej będzie z Interem już z Realem. Jakoś spokojny jestem o ten dwumecz.

0

I git teraz odwołanie od kartek i wracamy do gry.

8

Gość jest brakującymi ogniwem w teorii Darwina.

10

@Filipem bo to było by na naszą korzyść a tak nie wolno.

0

@scorpion93 pewnie jedno dostanie max dwa.

0

@jacek905 niby tak tylko Flick go nie odgrywał a teraz jest dylemat czy nie ograny Fort czy słaby Martin.

0

@Kibicodlat5 tylko czy na lewej sobie poradzi? Chyba nie grał nigdy na tej pozycji. Uszatek słaby, Fort nie ograny. Tak źle i tak nie dobrze.

1

@emjot oby nie, wypluj te słowa.

21

@Tomek54321 ale z drugiej strony sami wydymaliśmy się zająć taki kontrakt. Tak samo było z Umtitim.

1

Ale i jak w Madrycie powiedzą że Beligham czy jak to się pisze jest lepszy.

1

Do plusów jeszcze bym dodał Forta, dawał radę

0

Na plus to chyba Fort tylko bo atak nic nie strzelił a reszta na swoim poziomie.

1

@HanysUF tamci to byli fenomen.

0

@BKSChemik fajnie się ogląda ale dalej remis i niebezpieczne kontry.

9

No dobrze że Gruby przegrał walkę o Beksa i na otarcie łez wziął R10 a później to było powstanie Barcy z kolan.

0

Niesamowita historia przecież to była gwiazda na miarę prawdziwego Ronaldo xD

0

@nabial tylko Forta coś nie może rozwinąć.

0

Nasza obrona to dramat. Albo nauczyli się wszyscy grać z nami na kontry albo nasi zapomnieli jak się broni. Dziś fart nas uratował ale w LM i z Realem może nam to nie wystarczyć.

36

Ja chłopa szanuję nie nadawał się do nas i odszedł bezproblemowo nie to co Fati.

0

@addept na zmiennika trochę za dużo zarabia ale zgadzam się że trzeba go sprzedać za rok jeśli nie poprawi się.

0

@europejczyk albo broń borze nie drapać się po nosie.

0

On tylko faulował, przecież Lewy skrobał się po nosie i zasłużył na trzy mecze.

1

@Pustelnik pewnie max dwa mecze w końcu jest z tej lepszej strony Madrytu.

0

@buglikos na początku tak później poszedł do Bilbao

0

Żeby tylko Yamal i Pedri nie zajechali się na finiszu.

0

@gukwa ale hajs się zgadza.

0

@Pawlak1992 starzy kibice pamiętają ale młodzi to już nie. Takie moje zdanie.

1

@Pawlak1992 stylu nikt nie pamięta a puchary w gablocie zostają.

0

@Nightraider to posiedzi u nas do końca kontraktu i wtedy będzie szukał nowego sponsora.

1

@Nightraider tylko komu? Z taką pensją to nikt go nie weźmie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?