masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@slayer jajka były źle zrobione.
0
Będzie dobrze, w lidze dajemy dupy ale w LM wygrywamy
1
Żarty, my byśmy musieli z 20 dać za niego.
2
@Astad jak nie? Lepiej było by z Realem zagrać.
0
No to na Puchar Króla trzeba się spiąć i LM, bo liga odjechała i nie zanosi się na odrobienie straty.
0
@Szymemdymek tylko Pedriego zajechali, przed zajechaniem grał cały sezon praktycznie.
0
@AxelF tylko Dzban i Coutunho to zanim przyszli do nas nie byli szklankami.
1
@Michas_13 na tych drwali to Gavi jednak lepszym wyborem jest
1
@burza1982 trochę za niski jest na bramkarza i już tego nie nadrobi.
6
@bart_azz już widzę jak ich stać opłacać pensję Fatiego xD
1
@Simusamu10 podobno pochwalili ich zato r tv Realu.
3
@partymaker A nie miał z nią czasem umowy że może pousuwać inne panienki na boku tylko bez całowania?
1
@Kismeth to samo z Umtiti.
1
Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
1
@Nightraider dobra pojechałem po bandzie ale 10 powinien dostać. Jednak jak jest zdrowy to jest to topka.
0
Rozwaliliśmy Real jak gnój po polu a tu takie niskie oceny? Przecież w osłabieniu nie pozwoliliśmy się zdominować.
0
@Borneo tylko czy po tych transferach będzie można zawodników zarejestrować, bo bardzo nie ma już co sprzedać żeby nowe dźwignie robić.
0
Niech przedłuży z podwyżką na poziomie Żula albo troszkę mniejszą i git. Bo należy mu się jak psu buda. A jeśli nie to teraz sprzedać bo wraca Christensen i jakoś damy radę.
2
@Alan_fcbfan Bernal to jeszcze dzieciak. Jeszcze się rozwinie albo skończy go ta kontuzja.
0
@Elvisek tylko nie powinien z niej wyjść
0
@DonJuanMarquez umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie bardzo?
0
@JosepPep FdJ to nawet za darmo nitk go nie weźmie z takimi poborami. Będziemy bujać się z nim do końca kontraktu i odejdzie jako wolny agent.
0
@mielniczas Tah jest o klasę albo dwie gorszy od Araújo.
1
@SergioBusquets5 to że byliśmy frajerami że dawaliśmy takie kontrakty nie znaczy, że musimy nadal nimi być.
0
70 baniek to minimum za takiego grajka.
6
70 mln i niech idzie. Nikt nie jest ponad klub, zapowiadał się na kapitana pełną gębą a teraz zachowuje się jak panienka.
1
Pewnie że nie sprawiedliwe, gość powinien dostać pochwalę a bramkarzowi bana co najmniej do końca sezonu.
0
@bronx może z nim tak tylko jak zapłacą za transfer? Szwagry aż tak głupi chyba nie są żeby go oddać jak Gundogana.
0
@bronx chyba oni to za bardzo też nie mają czym szastać.
7
Żeby Wojtek pokazał klasę i posadził Pene na ławie bo aż wstyd że taki ręcznik gra w pierwszym składzie.