0

@czar007 wtedy były inne czasy jak to mówił dwugodzinny prezydent.

0

@Kapitan9 przecież Araujo kopie się po czole i ma mega wypłatę. Nikt o zdrowych zmysłach nie da za niego więcej, szczególnie że to szklanka.

1

@Isso89 I kasą xD

0

@zabibarca i Mareczek.

5

@krol211 podejrzewam, że płaciliśmy i to nie mało.

2

I cała taktyka poszła w piz... Zawsze była laga na Robercika i jakoś to będzie. A teraz co dalej?

0

@Senstin ciebie zwolni i tyle.

0

@Filipem sytuacja jak z Bravo tylko, że wiek już nie ten sam.

0

@kejdzi jesteś pewien że tyle zarabia? Bo coś mi się obiło o uszy, że trochę więcej.

0

Jeśli odejdzie to średniaka to wyrobi się chłopak. Poziom takiego Moriby.

3

@Nightraider Araujo to następny krzyż.

8

Jak się nie umie sprzedawać to inni robią to za nas xD

5

@CriminalFCB może sobie zrobił furtkę, przyszedł za darmo to sobie zarządzał takiej niskiej klauzuli.

0

@Litman bo mają wysokie kontrakty

4

@Kostek931 może dlatego, że piłka to biznes, słaby jest podatny na kontuzje a pobory topki. Więc normalne, że starasz się zmniejszać koszty firmy. Szczęsny jest na podobnym poziomie a zarabia parę razy mniej niż Niemiec. A poza tym Mats nie lubi konkurencji patrz płakanie w biurach, że to Bravo groni.

0

@nosiu95 no ale jednak nas przekręcił.

2

@Messi1992 chyba 0.8 albo 1 mnl.

0

Nie wiem co musi się zdarzyć żeby Yamal nie dostał tefo wyróżnienia.

1

Gość kojarzy mi się z Félixem talent niby jest ale zero gry. Jeśli miałby przyjść do nas to z poborami jakie właśnie miał Félix.

0

@LukaszFan bez przesady u nas to za często nie gra niech łapie minuty. Młody jest da radę.

2

To jest największa wtopa Barcelony. Gość kosztował kupę siana a odszedł za paczkę fajek. On z Dzbanem i Filmowcem skończyli finanse klubu.

0

@Greenalley z tymi zarobkami to nikt normalny go nie weźmie. Posiedzi u nas do końca kontraktu...

1

@Stinger_ nieuczciwe było nie przyznanie balona Robercikowi.

0

Ile będzie miejsc teraz?

0

@DAM1ANOo szklany to jest Olmo i był Dzban. On poprostu w tym sezonie miał pecha. A za Xaviego to grał chyba z dyskonfortem achillesa i nie mógł go doleczyć.

0

@xavi890 jeszcze szybkość.

0

@Borneo napewno taki szybki jest?

0

@AdamD tylko niestety po kontuzji ma zjazd na maxa.

0

@Czarny_ck Christensena bym zostawił gość jak gra to zawsze daje radę taki Vermaelen.

0

@Bernard777 prędzej oddać za darmo bo nikt go z takimi poborami nie kupi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?