masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czar007 wtedy były inne czasy jak to mówił dwugodzinny prezydent.
0
@Kapitan9 przecież Araujo kopie się po czole i ma mega wypłatę. Nikt o zdrowych zmysłach nie da za niego więcej, szczególnie że to szklanka.
1
@Isso89 I kasą xD
0
@zabibarca i Mareczek.
5
@krol211 podejrzewam, że płaciliśmy i to nie mało.
2
I cała taktyka poszła w piz... Zawsze była laga na Robercika i jakoś to będzie. A teraz co dalej?
0
@Senstin ciebie zwolni i tyle.
0
@Filipem sytuacja jak z Bravo tylko, że wiek już nie ten sam.
0
@kejdzi jesteś pewien że tyle zarabia? Bo coś mi się obiło o uszy, że trochę więcej.
0
Jeśli odejdzie to średniaka to wyrobi się chłopak. Poziom takiego Moriby.
3
@Nightraider Araujo to następny krzyż.
8
Jak się nie umie sprzedawać to inni robią to za nas xD
5
@CriminalFCB może sobie zrobił furtkę, przyszedł za darmo to sobie zarządzał takiej niskiej klauzuli.
0
@Litman bo mają wysokie kontrakty
4
@Kostek931 może dlatego, że piłka to biznes, słaby jest podatny na kontuzje a pobory topki. Więc normalne, że starasz się zmniejszać koszty firmy. Szczęsny jest na podobnym poziomie a zarabia parę razy mniej niż Niemiec. A poza tym Mats nie lubi konkurencji patrz płakanie w biurach, że to Bravo groni.
0
@nosiu95 no ale jednak nas przekręcił.
2
@Messi1992 chyba 0.8 albo 1 mnl.
0
Nie wiem co musi się zdarzyć żeby Yamal nie dostał tefo wyróżnienia.
1
Gość kojarzy mi się z Félixem talent niby jest ale zero gry. Jeśli miałby przyjść do nas to z poborami jakie właśnie miał Félix.
0
@LukaszFan bez przesady u nas to za często nie gra niech łapie minuty. Młody jest da radę.
2
To jest największa wtopa Barcelony. Gość kosztował kupę siana a odszedł za paczkę fajek. On z Dzbanem i Filmowcem skończyli finanse klubu.
0
@Greenalley z tymi zarobkami to nikt normalny go nie weźmie. Posiedzi u nas do końca kontraktu...
1
@Stinger_ nieuczciwe było nie przyznanie balona Robercikowi.
0
Ile będzie miejsc teraz?
0
@DAM1ANOo szklany to jest Olmo i był Dzban. On poprostu w tym sezonie miał pecha. A za Xaviego to grał chyba z dyskonfortem achillesa i nie mógł go doleczyć.
0
@xavi890 jeszcze szybkość.
0
@Borneo napewno taki szybki jest?
0
@AdamD tylko niestety po kontuzji ma zjazd na maxa.
0
@Czarny_ck Christensena bym zostawił gość jak gra to zawsze daje radę taki Vermaelen.
0
@Bernard777 prędzej oddać za darmo bo nikt go z takimi poborami nie kupi.