masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinien jak Męczennik albo Mekambe wykręcać się ze zgrupowań.
4
@Bajson Casado też od biedy można tam zapisać.
0
@TroY_PL słownik edytował pewnie i nie zobaczyłem.
0
@Azazel_Pazuzu bo za Xaviego to grali w dziada na treningu a jak był mecz to 70 min i oddychali rękawami.
0
@kamillek88 kopać piłkę umie więc IQ nie jest mu potrzebne. Wsumie większość piłkarzy to mają podobnie oczywiście nie wszyscy ale jednak.
2
Czekałyśmy tyle to warto jeszcze poczekać żeby być pewnym na sto %
1
@comtedurgell inflacja
0
@Stinger_ coś tam mówił prezes ligi żeby w USA organizować mecze
2
@MesQueUnClub_87 Rudy chyba nawet Realowi strzelił xD
0
Teraz niech jeszcze przedłuży kontrakt i gitara.
2
@LinekMichal bo by pewnie nie przyszedł do klubu i tyle. On nie ma mieć wydolności jak piłkarz z pola.
0
@zaky274 tam to trochę inny poziom i łatwiej im wykręcać takie liczby. W Europie jednak nawet średniak może się postawić topowej drużynie.
0
@reloaded trochę szybszy od Fabsa i ma jednak to pierdolnięcie.
30
Jeden i drugi to średni trener, tylko Lucho miał MSN ot taka różnica.
2
@Litman chyba śledzia...
1
@Herbert ale jednak nie zakończył xD
0
@martee na końcu siedział sam na murawie
0
Nie cieszmy się bo na notatniku już piszą że Real nas pyknie w klasyku bo mamy dziurawą obronę jak ser szwajcarski, a poza tym tylko z ogórkami wygrywamy xD. A oni z kontry nas rozjadą bo zostawiamy autostradę na boku obrony.
0
@Messibestplayerintheworld no dziś już dobrze wyglądał, Her Flick nawet jego odbuduje zobaczysz. Może nie będzie taki dobry jak przed kontuzją ale będzie realnym wzmocnieniem.
2
@graco14 on bez treningu i tek jest lepszy niż obecny ręcznik w bramce.
1
Casado, Fati, Raphinha i Lewy pozytywnie zaskakują w tym sezonie.
1
@Elvisek jeśli wygramy pędy jego pomocy to nawet może się znowu połamać ale swoje zrobi xD
3
Największym problemem jest jego pensja, jakby zarabiał 50% tego to powinien zostać ale niestety generuje wielkie wydatki które są nieadekwatne to korzyści które generuje jego pozostanie w klubie.
5
@JoeSatriani Fati i Eric wrócili ale ogólnie to mniejszą kadrę mamy tylko młodymi łata dziury Fer Flick.
0
Gorszy od Rekina nie będzie. A jak się odbuduje w 80% co pokazywał przed kontuzją to będzie mega wzmocnienie.
1
Mistery ale powinniśmy ich dwóch wystawić na sprzedaż jak nie podpiszą kontraktów. A jak nie podpiszą i nie będą chcieli odejść to niestety odsunąć ich od składu i tyle.
3
Keirrison to był lepszy od niego, transfer szwagrów na miarę Bartka. Ciekawe czy to były jakieś układy czy po prostu Szwagry zapili i kupili se Brazola od tak żeby odpowiedzieć na transfer Realu.
0
@AxelF A zobaczymy, ale wydaje mi się że Wojtek jest lepszy na ordedpolu i nie gra tak nonszalancko.
0
Za Xaviego to Pedri zamiast Inieste to przypominał Isco. Niby coś tam grał ale nic nadzwyczajnego.
0
@Azazel_Pazuzu do Iniesty jeszcze mu dużo brakuje, ale z drugiej strony Andrzej w jego wieku też nic wielkiego nie pokazywał.