0

Powinien jak Męczennik albo Mekambe wykręcać się ze zgrupowań.

4

@Bajson Casado też od biedy można tam zapisać.

0

@TroY_PL słownik edytował pewnie i nie zobaczyłem.

0

@Azazel_Pazuzu bo za Xaviego to grali w dziada na treningu a jak był mecz to 70 min i oddychali rękawami.

0

@kamillek88 kopać piłkę umie więc IQ nie jest mu potrzebne. Wsumie większość piłkarzy to mają podobnie oczywiście nie wszyscy ale jednak.

2

Czekałyśmy tyle to warto jeszcze poczekać żeby być pewnym na sto %

1

@comtedurgell inflacja

0

@Stinger_ coś tam mówił prezes ligi żeby w USA organizować mecze

2

@MesQueUnClub_87 Rudy chyba nawet Realowi strzelił xD

0

Teraz niech jeszcze przedłuży kontrakt i gitara.

2

@LinekMichal bo by pewnie nie przyszedł do klubu i tyle. On nie ma mieć wydolności jak piłkarz z pola.

0

@zaky274 tam to trochę inny poziom i łatwiej im wykręcać takie liczby. W Europie jednak nawet średniak może się postawić topowej drużynie.

0

@reloaded trochę szybszy od Fabsa i ma jednak to pierdolnięcie.

30

Jeden i drugi to średni trener, tylko Lucho miał MSN ot taka różnica.

2

@Litman chyba śledzia...

1

@Herbert ale jednak nie zakończył xD

0

@martee na końcu siedział sam na murawie

0

Nie cieszmy się bo na notatniku już piszą że Real nas pyknie w klasyku bo mamy dziurawą obronę jak ser szwajcarski, a poza tym tylko z ogórkami wygrywamy xD. A oni z kontry nas rozjadą bo zostawiamy autostradę na boku obrony.

0

@Messibestplayerintheworld no dziś już dobrze wyglądał, Her Flick nawet jego odbuduje zobaczysz. Może nie będzie taki dobry jak przed kontuzją ale będzie realnym wzmocnieniem.

2

@graco14 on bez treningu i tek jest lepszy niż obecny ręcznik w bramce.

1

Casado, Fati, Raphinha i Lewy pozytywnie zaskakują w tym sezonie.

1

@Elvisek jeśli wygramy pędy jego pomocy to nawet może się znowu połamać ale swoje zrobi xD

3

Największym problemem jest jego pensja, jakby zarabiał 50% tego to powinien zostać ale niestety generuje wielkie wydatki które są nieadekwatne to korzyści które generuje jego pozostanie w klubie.

5

@JoeSatriani Fati i Eric wrócili ale ogólnie to mniejszą kadrę mamy tylko młodymi łata dziury Fer Flick.

0

Gorszy od Rekina nie będzie. A jak się odbuduje w 80% co pokazywał przed kontuzją to będzie mega wzmocnienie.

1

Mistery ale powinniśmy ich dwóch wystawić na sprzedaż jak nie podpiszą kontraktów. A jak nie podpiszą i nie będą chcieli odejść to niestety odsunąć ich od składu i tyle.

3

Keirrison to był lepszy od niego, transfer szwagrów na miarę Bartka. Ciekawe czy to były jakieś układy czy po prostu Szwagry zapili i kupili se Brazola od tak żeby odpowiedzieć na transfer Realu.

0

@AxelF A zobaczymy, ale wydaje mi się że Wojtek jest lepszy na ordedpolu i nie gra tak nonszalancko.

0

Za Xaviego to Pedri zamiast Inieste to przypominał Isco. Niby coś tam grał ale nic nadzwyczajnego.

0

@Azazel_Pazuzu do Iniesty jeszcze mu dużo brakuje, ale z drugiej strony Andrzej w jego wieku też nic wielkiego nie pokazywał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?