masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FabregasOnlyInMyHeart będzie musiał bo co mu zrobi wyśle na trybuny?
5
@Andrzej92 jeszcze wygryzie Marka z pierwszego składu ale by były jaja.
0
@SzagiSzagiwski A może tylko parę baniek dostanie i będzie się opłacać poczekać ten rok na jego powrót? Wszystko zależy ile Szwagry zaproponują młodemu jeśli jedną z mniejszych pensji w drużynie to ok.
2
@Gacek5 tylko żeby się nie zaciął jak z Monaco. Nie ma co się jarać mamy szpital a zmiennicy wyciągnięci przez her Flicka dopiero pokazują na co ich stać. Ale dwa remisy w tych meczach bym wziął z pocałowaniem ręki.
0
@SirChuck nie oglądałem meczu więc pytam kogo masz na myśli?
2
@creativeopinion Marka wyrejestrują.
0
@DonAndresFCB tylko kto go kupi z taką pensją?
0
@siael dwa max trzy sezony miał bardzo dobre a reszta to jak średniak. Tyle że średniak przynajmniej jak jest pod presją wywala w trybuny albo laguje na napastnika a nie zozgrywa w okolicach pola karnego.
0
Mats zachował się jak junior. Jak można w takiej sytuacji tak podawać? Podajesz albo na boki albo loga na Robercika niech pościga się albo poprzepycha z obrońcami. Normalnie przypomniał mi się Valdes z początka kariery.
0
@peetwithbarca może Szczęsny zlituje się i stwierdzi że jeszcze poroni.
0
@manolis1 drugi Araújo, on niewinny tak jakoś wsadził kolegę na minę niechcący. A poza tym kolega go nie zrozumiał..
0
@mightyanaldevastator dwa to adekwatna ocena tek jak u Robercika, gorzej tylko Eric wypadł.
15
Jestem głupi ale wierzę w niego, że się odbuduje.
0
@Values no nie powiedział bym, na początku przygody z pierwszą drużyną był średni i tyle. Ale pod koniec był lepszy niż Casillas.
0
@kinioo ja bym wymienił jeszcze Vítora Baía i Roberto Bonano ci to dopiero przekoty. xD
0
@ramon59 no nie wiem, przecież ten chłopak grał w dziada z Denzelem tylko rok, wcześniej z Marquezem zapieprzał na treningach.
1
A on by pewnie dwa gwizdnął przeciwko nam.
1
@ViscaBarca123 może na NFZ się leczył hehe i tak mu się przeciągło troszeczkę
0
@kinioo byle tylko nie przejął miejsca w szpitalu po Dembele.
0
@Pustelnik jeszcze pasuje Celcie pokazać miejsce w szeregu, bo z nimi zawsze się męczymy.
0
@kokos_xd A Zamory też może być?
0
@VanBarca no ja chyba jednak jego bym wolał u nas niż Dzbana. Podobna cena była za nich ale myśmy woleli Dembele.
4
@Ronad10 wiesz nie urwało Pedriemu nogi to pewnie udawał.
3
@Azazel_Pazuzu A kto tyle kasy za niego dał i ustalił mu taką pensję powinien zostać zaskarżony o defraudację.
0
@van Baster no ja tam wolę Pepa, potrafił zrobić maszynę rozbitej drużyny którą zostawił mu Ryjek.
1
@Ronaldinho10theking jak będzie chu..ia to Yamala wpuści się i git, na początku LM pasuje dać chłopakowi odpocząć bo go zajedziemy.
0
Z tego szpitala lepszego składu nie sklecisz.
0
@Chudini123 no tek było podejrzewam, że na styku wynik będzie.
0
@Chudini123 chyba trochę mocny przecinki na eksperymenty.
0
Kretynizm zarządu oddają Gundogana a gość w City jest jednym z lepszych m