3

@FabregasOnlyInMyHeart będzie musiał bo co mu zrobi wyśle na trybuny?

5

@Andrzej92 jeszcze wygryzie Marka z pierwszego składu ale by były jaja.

0

@SzagiSzagiwski A może tylko parę baniek dostanie i będzie się opłacać poczekać ten rok na jego powrót? Wszystko zależy ile Szwagry zaproponują młodemu jeśli jedną z mniejszych pensji w drużynie to ok.

2

@Gacek5 tylko żeby się nie zaciął jak z Monaco. Nie ma co się jarać mamy szpital a zmiennicy wyciągnięci przez her Flicka dopiero pokazują na co ich stać. Ale dwa remisy w tych meczach bym wziął z pocałowaniem ręki.

0

@SirChuck nie oglądałem meczu więc pytam kogo masz na myśli?

2

@creativeopinion Marka wyrejestrują.

0

@DonAndresFCB tylko kto go kupi z taką pensją?

0

@siael dwa max trzy sezony miał bardzo dobre a reszta to jak średniak. Tyle że średniak przynajmniej jak jest pod presją wywala w trybuny albo laguje na napastnika a nie zozgrywa w okolicach pola karnego.

0

Mats zachował się jak junior. Jak można w takiej sytuacji tak podawać? Podajesz albo na boki albo loga na Robercika niech pościga się albo poprzepycha z obrońcami. Normalnie przypomniał mi się Valdes z początka kariery.

0

@peetwithbarca może Szczęsny zlituje się i stwierdzi że jeszcze poroni.

0

@manolis1 drugi Araújo, on niewinny tak jakoś wsadził kolegę na minę niechcący. A poza tym kolega go nie zrozumiał..

0

@mightyanaldevastator dwa to adekwatna ocena tek jak u Robercika, gorzej tylko Eric wypadł.

15

Jestem głupi ale wierzę w niego, że się odbuduje.

0

@Values no nie powiedział bym, na początku przygody z pierwszą drużyną był średni i tyle. Ale pod koniec był lepszy niż Casillas.

0

@kinioo ja bym wymienił jeszcze Vítora Baía i Roberto Bonano ci to dopiero przekoty. xD

0

@ramon59 no nie wiem, przecież ten chłopak grał w dziada z Denzelem tylko rok, wcześniej z Marquezem zapieprzał na treningach.

1

A on by pewnie dwa gwizdnął przeciwko nam.

1

@ViscaBarca123 może na NFZ się leczył hehe i tak mu się przeciągło troszeczkę

0

@kinioo byle tylko nie przejął miejsca w szpitalu po Dembele.

0

@Pustelnik jeszcze pasuje Celcie pokazać miejsce w szeregu, bo z nimi zawsze się męczymy.

0

@kokos_xd A Zamory też może być?

0

@VanBarca no ja chyba jednak jego bym wolał u nas niż Dzbana. Podobna cena była za nich ale myśmy woleli Dembele.

4

@Ronad10 wiesz nie urwało Pedriemu nogi to pewnie udawał.

3

@Azazel_Pazuzu A kto tyle kasy za niego dał i ustalił mu taką pensję powinien zostać zaskarżony o defraudację.

0

@van Baster no ja tam wolę Pepa, potrafił zrobić maszynę rozbitej drużyny którą zostawił mu Ryjek.

1

@Ronaldinho10theking jak będzie chu..ia to Yamala wpuści się i git, na początku LM pasuje dać chłopakowi odpocząć bo go zajedziemy.

0

Z tego szpitala lepszego składu nie sklecisz.

0

@Chudini123 no tek było podejrzewam, że na styku wynik będzie.

0

@Chudini123 chyba trochę mocny przecinki na eksperymenty.

0

Kretynizm zarządu oddają Gundogana a gość w City jest jednym z lepszych m

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?