masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pustelnik Casemiro jeszcze bym dodał.
1
Żeby dostał parę lat pracy to zrobi drużynę chłop. Już teraz łata szpital młokosami i daje rade.
4
@Values Górnik Zabrze nie miał czasem stadionu imienia Adolfa H?
0
@pacior95 chyba mama Iniesty nie chciała bo niedaleko był tam burdel.
0
@slayer Szwagry chcieli Brazola więc kupili kogo popadnie. Deco pewnie oglądał kompilację na YouTubie i stwierdził, że to je to.
2
@igoliwerwitaofficial tylko czym zapłaci za niego Betis? W peso czy chrywnach? My coś chcemy odzyskać za niego więc należy sprzedać go za granicę tylko, że pewnie nie znajdziemy równego nam frajera, który zapłaci za niego dobrą kasę.
3
Za darmo to uczciwa cena.
0
@Rupert_Haubica jak jedną akcję ładnie pociągnął ostatnio, aż zdziwiłem się że to był on xD
0
@Rhaan i to jest właśnie bardzo złe. Powinno się móc zmniejszyć albo zwiększyć karę.
0
@Donio człowieku wtedy nie miał by kto sędziować bo ci idioci co by powiedzieli, że nie było faulu bo kolor koszulki poszkodowanego nie był biały?
0
@Rafalloxfcb no finansowo to jedna z większych wtop. Coś tam strzelił ale jeden z gorszych naszych transferów.
3
@Ronaldinho10theking i o Coutinho? W sumie na Filmowcu też dobrze nie wyszłyśmy.
8
Pena jest tak zajebistym bramkarzem rezerwowym, że skoda go na pierwszy skład xD
0
@Kibicodlat5 to chyba nie ta pozycja i nie te wymagania.
4
Ten stempel ustawił mecz, kur.. jakim cudem var nie reagował? Jakby to nasz zawodnik zrobił coś takiego to od razu żółtko by dostał.
3
Marsa wyrejestrować i git
0
@MOLESTA jak go sprzedać chcesz bez jego zgody? To nie jest targ niewolników.
2
@galix22 Wojtek bez treningu będzie lepszy od niego.
0
@pero1983 chłopie Wojtek bezt treningów będzie lepszy od Inakiego. Nie porównuj top bramkarza z ręcznikiem.
0
@Yoshi94 no chyba w Zagłębiu Lubin zaczynał. Janas nawet stwierdził, że średni z niego napastnik xD
1
@Coutinho007 piszczek chyba lepszy w ofensywnie był. I chyba szybszy.
1
@Derean może najpierw niech podpisze kontrakt xD
0
@Luccas może karton szlugów dla Wojtka będzie za niego
0
@Campeon87 Szwagry kupili mu kogo chciał. Teraz Flick lepi skład chłopakami z Barcy B a i tak to lepiej wygląda niż za Xaviego. Pomocnikiem był genialnym ale trenerem to fatalnym.
0
@milek9722 razem z fawelarzem wtopy fest. Tylko rekin cicho siedzi i nie płacze do mediów jaki on pokrzywdzony
3
Her Flick jednak daje radę. Denzel miał skład ale może jednak Arabów trenować.
4
@JarekS lepiej Victor bo Rekina to się nie da oglądać
0
@peetwithbarca no aż mi się transfer fawelarza z Brazylii przypomniał. Gość narzekał że nie gra u nas a na wypożyczeniu też potyka się o własne nogi.
3
@ViscaelBarca2007 no właśnie zamiast kupować wynalazki z Brazylii po parędziesiąt baniek to lepiej wyłapywać takie okazje.
1
@on1977 lepszej opcji nie ma więc jest dobrze. A i może będzie mniej nonszalancko podawał do obrońców. W reprezentacji laguje do przodu i u nas też czami trzeba tak robić a nie wystawiać kolegów na mine.