0

@Mroziu no wiem tak falami to idzie raz my raz oni

2

@kondrel19 bo pewnie nikt ich nie chce.

1

@Mroziu już wypalił, nawet jak wywalą jedną gwiazdę to mają kim grać. Nam zostało cieszyć się, że od czasu do czasu wygramy z nimi i wpadnie jakiś puchar do gabloty.

1

@Chudini123 napewno odpali jak Dembele xD

0

Ciekawe ile zarobi za to marzenie

2

@Bastek1987 taki Tata Neymara tylko jeszcze patologiczny. Taki zawód ojciec gwiazdy xD

0

@Patolodzi może myśleli że nowego Neymara kupili xD

3

@kondrel19 najprawdopodobniej obie xD

16

Po tej magisterce co pisał pewnie tak mu zostało hehe

1

Może do Polskiej ligi by poszedł? Akurat poziom dla niego byłby w sam raz. xD

0

Jak przychodził do nas to wydawało się, że będzie będzie fajnym wzmocnieniem, bo na początku miał chęci do gry. Ale z drugiej strony dużo nie zarabiał i co strzelił Materacom to nasze.

0

@FCBarcaOfficial City ma kasę i może go trzymać ile chce

0

@WiernyKibic111 są jakieś oficjalnie dane?

1

@Holcek95 może nie wierzyli że jesteśmy tak głupi i daliśmy średniakowi gwiazdorski kontrakt.

1

@Magicc89PL może z Olmo tak zrobią xD

5

@J4no A co miał mówić że jest za prawicą i chce normalności i wyrzucenia jego ziomków z kraju? Niestety ale Francja, Niemcy, Anglia już poszły zbyt na lewo żeby tam wróciła normalność.

21

Ale ta Francja ma samych rodowitych Francuzów z dziada pradziada jak to śpiewali w Argentynie

0

@on1977 A kto u nas zdążą z powrotami?

0

@alianta2 de Jong nie taki szklany po prostu miał pecha. Ale nie zmienia to stwierdzenia że powinniśmy go sprzedać.

1

@Rhaan u nas każdy przechodzi badania medyczne xD

0

@ziomal88 kiedy wygraliśmy LM? Raczej nie przyzwyczaili się do tego. A w lidze wygrywamy bo real się nastawia na LM i trochę odpuszcza ligę. Olmo niestety to jest taki Torres, no może troszkę lepszy ale za tą kasę to lepiej było by żebyśmy dali spokój z tym transferem.

1

@ziomal88 tyle by nie wyszło. Ale z drugiej strony lepiej było kasę schować i za rok kogoś potrzebnego kupić.

0

To już lepiej Simonsa było ściągnąć.

0

@ShawnC Pikej sam był szczawikiem w tym czasie więc raczej Pussiego nie nauczył zbyt wiele.

1

@nokia666 śmieszna jest ale Real od zawsze chyba ją stosuje.

1

Teraz nawet Pau Victor będzie przed fawelarzem w hierarchii xD

0

@Ayato2k ale trener się zmienił to ich jakoś wpasuje. Denzel pewnie by ich skreślił

0

Byle jaki napastnik jest lepszy od fawelarza z Brazylii za którego zapłaciliśmy majątek.

1

@DJ6 jak za młodego się grało z lotnym bramkarzem

1

@Pustelnik wolę takie pomyłki niż Ferran czy Roque guście kosztowali majątek a są warci cztery razy mniej. Na łysym dużo nie straciliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?