masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu no wiem tak falami to idzie raz my raz oni
2
@kondrel19 bo pewnie nikt ich nie chce.
1
@Mroziu już wypalił, nawet jak wywalą jedną gwiazdę to mają kim grać. Nam zostało cieszyć się, że od czasu do czasu wygramy z nimi i wpadnie jakiś puchar do gabloty.
1
@Chudini123 napewno odpali jak Dembele xD
0
Ciekawe ile zarobi za to marzenie
2
@Bastek1987 taki Tata Neymara tylko jeszcze patologiczny. Taki zawód ojciec gwiazdy xD
0
@Patolodzi może myśleli że nowego Neymara kupili xD
3
@kondrel19 najprawdopodobniej obie xD
16
Po tej magisterce co pisał pewnie tak mu zostało hehe
1
Może do Polskiej ligi by poszedł? Akurat poziom dla niego byłby w sam raz. xD
0
Jak przychodził do nas to wydawało się, że będzie będzie fajnym wzmocnieniem, bo na początku miał chęci do gry. Ale z drugiej strony dużo nie zarabiał i co strzelił Materacom to nasze.
0
@FCBarcaOfficial City ma kasę i może go trzymać ile chce
0
@WiernyKibic111 są jakieś oficjalnie dane?
1
@Holcek95 może nie wierzyli że jesteśmy tak głupi i daliśmy średniakowi gwiazdorski kontrakt.
1
@Magicc89PL może z Olmo tak zrobią xD
5
@J4no A co miał mówić że jest za prawicą i chce normalności i wyrzucenia jego ziomków z kraju? Niestety ale Francja, Niemcy, Anglia już poszły zbyt na lewo żeby tam wróciła normalność.
21
Ale ta Francja ma samych rodowitych Francuzów z dziada pradziada jak to śpiewali w Argentynie
0
@on1977 A kto u nas zdążą z powrotami?
0
@alianta2 de Jong nie taki szklany po prostu miał pecha. Ale nie zmienia to stwierdzenia że powinniśmy go sprzedać.
1
@Rhaan u nas każdy przechodzi badania medyczne xD
0
@ziomal88 kiedy wygraliśmy LM? Raczej nie przyzwyczaili się do tego. A w lidze wygrywamy bo real się nastawia na LM i trochę odpuszcza ligę. Olmo niestety to jest taki Torres, no może troszkę lepszy ale za tą kasę to lepiej było by żebyśmy dali spokój z tym transferem.
1
@ziomal88 tyle by nie wyszło. Ale z drugiej strony lepiej było kasę schować i za rok kogoś potrzebnego kupić.
0
To już lepiej Simonsa było ściągnąć.
0
@ShawnC Pikej sam był szczawikiem w tym czasie więc raczej Pussiego nie nauczył zbyt wiele.
1
@nokia666 śmieszna jest ale Real od zawsze chyba ją stosuje.
1
Teraz nawet Pau Victor będzie przed fawelarzem w hierarchii xD
0
@Ayato2k ale trener się zmienił to ich jakoś wpasuje. Denzel pewnie by ich skreślił
0
Byle jaki napastnik jest lepszy od fawelarza z Brazylii za którego zapłaciliśmy majątek.
1
@DJ6 jak za młodego się grało z lotnym bramkarzem
1
@Pustelnik wolę takie pomyłki niż Ferran czy Roque guście kosztowali majątek a są warci cztery razy mniej. Na łysym dużo nie straciliśmy.