0

Tylko czy Materace nadal nam go wypożyczą i czy Felix też będzie chciał grać za drobne u nas?

16

No i git. Nie wiem czemu Denzel odgrywał Cancelo zamiast jego.

0

@Kimirionum kto jest z Madrytu to owszem. Gość pobił chyba rekord brania w dupe od Realu. Jeśli możesz przypomnij mi trenera który ma gorszy bilans punktowy (bramkowy) z Realem Madryt?

1

@KibicBarcy84 może i tak ale średnim jest trenerem. Dostał dobry skład a nic nie ugrał.

2

@TR3YWAY przychodzi się po jedno i drugie. Patrz FdJ i Robercik.

0

@pasquda na skrzydłowego też nie bardzo, chyba na wahadło z trzeba stoperami.

0

Cancelo to jest elegancki obrońca. W ataku dużo daje ale bronić nie potrafi.

0

Wszedł w wielkim stylu ale na koniec zgasł. Za wysokie progi jeszcze trenerka na szczycie.

3

Chyba Forta mamy zdolnego do gry po obu stronach i lepiej robiący jest niż Cancelo.

2

A Gruby mógł mu pozwolić odejść a nie namawiał do zostania a później zwolnił.

0

@BarcaToSensZycia Inieste sam mówił że nie nadaje się na trenera. A poza tym coś było już pisane że on jednak mądrością nie grzeszy bez urazy oczywiście. To taki Forest Gamp.

2

To niech założą koszulki RKS CHUWDU xD

0

@Wiking88 nikt sam nie odchodzi bez zgody Grubego. Gruby tylko może zwalniać xD

14

To był mistrzowski transfer xD
Elegancko ogrzewał ławkę i sprawdzał naszych medyków.

2

@Sebolinho za rekina to 15 baniek nie dostaniemy xD

0

@buldog a co lepiej?
1-sprzedać go za niezły hajs.
2-za rok sprzedać go w promocji przez za pół ceny?
3-za dwa lata odchodzi za darmo?
Gość nie chce podpisać kontraktu a więcej kasy mu nie możemy dać bo w kasie pusto. A ani Robercik ani FdJ nie chcą odchodzić.

1

@DJ6 no tego samego zdania jestem. Skoro nie chce podpisać kontraktu to należy sprzedać i podziękować. Jeśli podpisze kontrakt to zostawić. Jeden błąd nie przekreśla chłopa bo i tak jest naszym najlepszym obrońcą.

1

@Sebolinho chyba plan jest taki żeby za tą kasę spłacić Denzela i opłacić Flicka.

0

@JarekS albo to przez jego kontrakt, który się kończy a nowego nie chce podpisać. Lepiej teraz zarobić na nim niż za rok puścić w promocji.

3

@LatajacyHolender nic nie ma tu jego forma do rzeczy tylko kontrakt. Nie chce podpisać nowego więc trzeba go sprzedać teraz póki jest coś wart.

1

Jestem za sprzedażą niestety jeśli nie podpisze kontraktu. Teraz jeszcze możemy zarobić niezły hajs za niego bo za rok już będziemy pod ścianą.

1

@Kyonego bo olewają ten puchar. Pożyjemy zobaczymy ale jesteśmy w dupie zarówno sportowo i finansowo. Bo bez kasy to ciężko o puchary. Miejmy nadzieję, że nowy trener, wprowadzi prawdziwe treningi i poprawi się motoryka u naszych piłkarzy.

2

O drugie miejsce możemy powalczyć i o Puchar Króla bo Prześcieradła będą mega silni z Żółwiem.

0

@korn234 najlepiej żeby poszedł FdJ ale on się nie rusza nigdzie. Co to Pedriego to poczekałbym jeszcze sezon z normalnym trenerem. Jeśli nadal pół sezonu będzie kontuzjowany a pozostałą cześć będzie szukał formy to też by pasowało go sprzedać.

0

Jeśli podpisze kontrakt na warunkach klubu to ok niech zostanie ale jeśli będzie chciał więcej kasy trzeba go sprzedać i tyle. Nie możemy dopuścić żeby za rok poszedł za pół ceny.

0

@BORO_12 jeszcze odpali młody jest
xD

0

@Hadim Plus Ingo.

1

@iksajotien Taka babska wersja Robercika xD

0

@Michal4 to da się taki? xD

1

@Michal4 my chyba namy podobny problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?