masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko czy Materace nadal nam go wypożyczą i czy Felix też będzie chciał grać za drobne u nas?
16
No i git. Nie wiem czemu Denzel odgrywał Cancelo zamiast jego.
0
@Kimirionum kto jest z Madrytu to owszem. Gość pobił chyba rekord brania w dupe od Realu. Jeśli możesz przypomnij mi trenera który ma gorszy bilans punktowy (bramkowy) z Realem Madryt?
1
@KibicBarcy84 może i tak ale średnim jest trenerem. Dostał dobry skład a nic nie ugrał.
2
@TR3YWAY przychodzi się po jedno i drugie. Patrz FdJ i Robercik.
0
@pasquda na skrzydłowego też nie bardzo, chyba na wahadło z trzeba stoperami.
0
Cancelo to jest elegancki obrońca. W ataku dużo daje ale bronić nie potrafi.
0
Wszedł w wielkim stylu ale na koniec zgasł. Za wysokie progi jeszcze trenerka na szczycie.
3
Chyba Forta mamy zdolnego do gry po obu stronach i lepiej robiący jest niż Cancelo.
2
A Gruby mógł mu pozwolić odejść a nie namawiał do zostania a później zwolnił.
0
@BarcaToSensZycia Inieste sam mówił że nie nadaje się na trenera. A poza tym coś było już pisane że on jednak mądrością nie grzeszy bez urazy oczywiście. To taki Forest Gamp.
2
To niech założą koszulki RKS CHUWDU xD
0
@Wiking88 nikt sam nie odchodzi bez zgody Grubego. Gruby tylko może zwalniać xD
14
To był mistrzowski transfer xD
Elegancko ogrzewał ławkę i sprawdzał naszych medyków.
2
@Sebolinho za rekina to 15 baniek nie dostaniemy xD
0
@buldog a co lepiej?
1-sprzedać go za niezły hajs.
2-za rok sprzedać go w promocji przez za pół ceny?
3-za dwa lata odchodzi za darmo?
Gość nie chce podpisać kontraktu a więcej kasy mu nie możemy dać bo w kasie pusto. A ani Robercik ani FdJ nie chcą odchodzić.
1
@DJ6 no tego samego zdania jestem. Skoro nie chce podpisać kontraktu to należy sprzedać i podziękować. Jeśli podpisze kontrakt to zostawić. Jeden błąd nie przekreśla chłopa bo i tak jest naszym najlepszym obrońcą.
1
@Sebolinho chyba plan jest taki żeby za tą kasę spłacić Denzela i opłacić Flicka.
0
@JarekS albo to przez jego kontrakt, który się kończy a nowego nie chce podpisać. Lepiej teraz zarobić na nim niż za rok puścić w promocji.
3
@LatajacyHolender nic nie ma tu jego forma do rzeczy tylko kontrakt. Nie chce podpisać nowego więc trzeba go sprzedać teraz póki jest coś wart.
1
Jestem za sprzedażą niestety jeśli nie podpisze kontraktu. Teraz jeszcze możemy zarobić niezły hajs za niego bo za rok już będziemy pod ścianą.
1
@Kyonego bo olewają ten puchar. Pożyjemy zobaczymy ale jesteśmy w dupie zarówno sportowo i finansowo. Bo bez kasy to ciężko o puchary. Miejmy nadzieję, że nowy trener, wprowadzi prawdziwe treningi i poprawi się motoryka u naszych piłkarzy.
2
O drugie miejsce możemy powalczyć i o Puchar Króla bo Prześcieradła będą mega silni z Żółwiem.
0
@korn234 najlepiej żeby poszedł FdJ ale on się nie rusza nigdzie. Co to Pedriego to poczekałbym jeszcze sezon z normalnym trenerem. Jeśli nadal pół sezonu będzie kontuzjowany a pozostałą cześć będzie szukał formy to też by pasowało go sprzedać.
0
Jeśli podpisze kontrakt na warunkach klubu to ok niech zostanie ale jeśli będzie chciał więcej kasy trzeba go sprzedać i tyle. Nie możemy dopuścić żeby za rok poszedł za pół ceny.
0
@BORO_12 jeszcze odpali młody jest
xD
0
@Hadim Plus Ingo.
1
@iksajotien Taka babska wersja Robercika xD
0
@Michal4 to da się taki? xD
1
@Michal4 my chyba namy podobny problem.