1

@Comentateiro Stanowski - ty już wiesz co masz robić.

0

@Antimadridista_WR Co znaczy żółto-czerwone kartki? Po czerwonej i tak zawodnik schodzi z boiska więc chyba chodzi tylko o żółte za faul.

0

@ranger3120 Pytanie kto na tym zyska. Producent je sprzedał, więc już swoje zarobił. Podobnie jak urzędnicy i politycy którzy swoją działkę wzięli. Jeśli te ogniwa będą chciały znowu zarobić to musza zrobić zakupy nowych partii. Natomiast jeśli będzie chciał zarobić ktoś kto to teraz magazynuje to oczywiście znajdzie na to sposób.

0

@FC1899Barca Widać, że profesjonalnie podchodzi do obowiązków. Najpierw nabiera wagi, a dopiero potem może testować różne diety. Nie rozumiem skąd te śmieszki.

0

@Peszko07 Wołodia dostał pstryczka w nos? Jak mi wcale nie przykro.

2

@KapiFCB Dembele? To ty?

7

@VegetaPolska Śmieszy mnie ta nagonka na piłkarzy którzy chcą sobie zarabiać w Rosji. Wskaż motłochowi czarownice, a ci już łapią za kamienie. A tymczasem borem lasem, posługując się kompasem interesy nadal się kręcą - https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/przez-polske-do-rosji-jedzie-cenny-towar-kupuja-go-oligarchowie/nxml02y
A takich przykładów są pewnie dziesiątki albo setki. No ale to piłkarz stoi w świetle kamer na scenie wiec to na nim się skupia hejt motłochu.

0

@mrboom No spoko - tylko po co takie dane w ogóle ujawniać? I to na tym etapie?

0

@skakun95 Chodzi tu raczej o tryb prowadzenia się poza boiskiem.

2

@The_Man Białe odbija światło i byłoby to mega niebezpieczne.

0

@mrboom Nie ujawniono nazwiska, ale ujawniono takie dane jak wiek i to, że jego kraj zagra na MŚ?

1

@VegetaPolska Aj tam. Fajne by to było. Taka totalnie alternatywna rzeczywistość. Jestem absolutnie za, choćby po to aby poobserwować sobie jak piłkarski internet płonie.

0

@Sysia11 Dani Alves prosi abyś potrzymał mu piwko...

1

@PatrychoO Dyjak Marek - Człek zbuntowany


Bownik - Delfina

I oczywiście Dżem większość ich piosenki, a zwłasza ta

0

@Comentateiro Nie wiem po co wchodzisz w tą dyskusję o wpływie człowieka skoro zgodziłem się aby na potrzeby dyskusji przyjąć takie założenie bez jego roztrząsania. Cieszę się natomiast, że dostrzegasz brak logiki w poczynaniach decydentów w UE. Następnym krokiem powinna być zatem próba zrozumienia dlaczego tak nielogiczne działania są podejmowane.

0

@Comentateiro Przede wszystkim jacy naukowcy? Są to naukowcy biegli w konkretnych dziedzinach, bo trudno by było inaczej. I owszem - oni mogą zauważyć różne anomalie w swoich dziedzinach, ale powiązanie tych anomalii z tysiącami innych zmiennych o których ci naukowcy guzik wiedzą , bo badają je inni biegli w tamtych dziedzinach jest zupełnie niemożliwe. No ale dobra- załóżmy na potrzeby dyskusji jedną irracjonalną rzecz, że przyczyna jest znana i nawet, że jest zależna od człowieka. Załóżmy przy tym, że nierealne jest aby cały świat to przyjął ze zrozumieniem, ale w małym regionie świata konkretnie zwanym Europą ludzie to zrozumieli i zaczęli wprowadzać jakieś zmiany. Nic to, że ten mały region świata to za mało - niech w imię idei stanie się wzorem dla innych - niech wprowadzi u siebie jakieś tam normy i przepisy mające na uwadze ochronę środowiska. Ok. Załóżmy, że ma to jakąś logikę, mimo że opartą na mylnych danych. Tylko jak logicznie wyjaśnić fakt, że po tym jak ten region świata stał się teoretycznie wzorem dla innych, to nadal sprowadza towary i produkty z krajów które to wszystko olewają? Pal licho surowce- pewnych rzeczy nie przeskoczysz. No ale gotowe produkty z krajów, które maja wywalone na te nasze normy i przepisy? Albo coś gdzieś jednak poszło nie tak, albo jednak wszystko to pic na wodę - fotomontaż.

0

@Comentateiro Prawda jest taka, że przy tylu zmiennych w tym temacie to jest jak wróżenie z fusów. Jedyne co możemy robić to analizować dane z przeszłości ale nigdy nie zrozumiemy przyczyny ewentualnych zmian i tego co na nie wpływa.

0

@Comentateiro A jakie istnieją powody aby w ogóle ktokolwiek musiał zaciskać ekologicznego pasa?

1

@lucas/catalan Trzeba ich było przejechać a potem śmieciarka by ich pozbierała.

24

@draxidox Aż człowieka nosi gdy się czyta takie rzeczy. Litwini postawili na szali wszystko stawiając się rosji, a tymczasem to pseudosojusznicy ustawiają ich do pionu. Banda niemieckich sprzedawczyków.

0

@FC1899Barca To nie Nocne Wilki przypadkiem?

0

@Worny To jest tak absurdalne, że się w pale nie mieści. Żyjemy w erze zamachów terrorystycznych, a służby na imprezach sportowych pozwalają na podobne akcje. Co było na finale LM to chyba każdy pamięta. Kwestią czasu jest to gdy podobna nieudolność wykorzystają terroryści.

1

@Kgorecki2500 Ile tak mniej więcej to kosztuje?

0

@Messibestplayerintheworld Tak swoją drogą to jednak dziwny wybór z jego strony.

0

@against_modern_football Jeszcze taka ciekawostka - po katastrofie smoleńskiej w rosyjskiej tv puścili film Katyń. Czy ktoś słyszał może aby w ukraińskiej tv puścili film Wołyń?

7

@Hubsao Dlaczego przymiotnik "rosyjski" jest napisany z wielkiej litery? Wyraz szacunku czy o co chodzi?

0

@barcanawieki To co Xavi za Czesława już niedługo?

1

@Cotutajsiedzieje Olać to. Po co to drążyć?

0

@Compadre Co oni niby rozwinęli technologicznie w tym Katarze? Gdyby nie ropa to dalej by paśli kozy. Nadejdzie era elektryków to skończy się im przejadanie kasy z surowców.

2

@xAdrianx Czemu chrabąszcze? Już bardziej muchy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?