@Wojcio Aby ustanowić nowych wyzyskiwaczy? No way. Jedynymi wygranymi w wojnie domowej są uzurpatorzy i ich otoczenie. Cała reszta to pożyteczni idioci.
@HighestInTheRoom Jeśli te widły ominęły tętnicę to raczej życiu to nie zagroziło. Reszta ciosów też chyba nie była śmiertelna, przynajmniej nie na tyle aby go uśmiercić na miejscu.
@Oskar00 Właśnie że jak najbardziej warto porównywać ich do zwierząt. Ludzi od zwierząt odróżnia to ,że ludzie potrafią poskromić swoje instynkty czy zapanować w tym przypadku nad wypaczonym pociągiem seksualnym. Zwierzę nie myśli w tych kategoriach, jedynie zwierzęta domowe zostały nauczone pewnych nawyków, bądź wytresowane i też potrafią zapanować nad instynktem.
@Emhyr Coś kojarzę, że gość miał jakieś problemy z kontuzjami w poprzednim klubie,a do tego jakieś kwasy robił gdy opuszczał swoje poprzednie kluby więc byłbym ostrożny. No ale z drugiej strony jest wolnym zawodnikiem więc jak przychodzi za darmo, to na pewne rzeczy można przymknąć oko.
@draxidox Niedawno trafiłem na zbiór opowiadań Joego Hilla i właśnie tam było to pod tym tytułem. Nawet nie wiedzialem,że nakręcili film na jego podstawie.
0
@jaras121 Że co?
3
@MesQueUnClub96 Tymczasem rządzący - potrzymaj mi piwo...
1
@ObiwanKenobi A do tego o sprawie poinformował ośrodek stworzony przez tego oszusta, który uciekł z kraju po wyroku.
0
@Janas11224 Jak o kim? Zgodnie z logiką i narracją obozu rządzącego każdy kto rzuca im kłody pod nogi to ruski troll.
0
@Janas11224 Ruska onuca.
2
@Kamilos84 A nasza Kopacz, Szydło czy Suchocka to co? Gorsze?
3
@tomek8756 Kolejny powód do likwidacji 500+.
0
@pluszek La Bamba odzwierciedleniem polskiego społeczeństwa?
0
@Jakub1513 Nie. Kibicuję zarówno Minguezie jak i Umtitiemu. Czy to coś złego?
0
@tomek8756 Koszenila? Stosowany od starożytności. Na pewno lepsze to niż te sztuczne dodatki.
0
@BaroPodertos Haller z Ajaxu. Edit - a nie. Skubaniec już w BVB Jakoś mi to umknęło.
0
@mateusz1989VeB Cieszy Mingueza i Umtiti (oby dostał w końcu szansę się pokazać). Szkoda że Puig jeszcze nie odszedł.
0
@Batys Pogoda idealna do życia i normalnego funkcjonowania, to zawsze się trafi ktoś kto będzie narzekał. Stop upałom!!!
2
@Wojcio Aby ustanowić nowych wyzyskiwaczy? No way. Jedynymi wygranymi w wojnie domowej są uzurpatorzy i ich otoczenie. Cała reszta to pożyteczni idioci.
14
@betonito Nie wiem czemu ukraiński ambasador w Niemczech wyciągał temat Wołynia? Musiałbyś jego zapytać.
0
@betonito Skoro takie doniesienia się klikają to będą się pojawiać. Jak przestaną się klikać to będą wrzucać cos innego.
1
@Sulimo Swego czasu tak właśnie najzupełniej legalnie pozbywano się zbędnych kociąt z miotu.
1
@don'T.R.I.P.e Proszę o oznaczanie.
2
@FC1899Barca No i dochodzimy do pewnego paradoksu. Co w sytuacji gdy kłamca mówi że kłamie? Wierzyć mu czy też nie?
0
@Deviler Do pewnych dań pasują tylko frytki, a do innych tylko gotowane. To nie ma tak, że jedne generalnie są dobre a drugie są be.
1
@AdiKingu96 Dla kogo zmierza, dla tego zmierza. Gdybyś o tym nie wspomnial to nawet bym o tym nie wiedział bo podobne tematy zlewam ciepłym moczem.
0
@Encore U mnie wzbudzają raczej niesmak.
1
@Koorsik Podobno mają tam mega inflację po kilkadziesiąt procent. Jak to wygląda tak naprawdę i jakie ceny w porównaniu do Polski?
1
@HighestInTheRoom Jeśli te widły ominęły tętnicę to raczej życiu to nie zagroziło. Reszta ciosów też chyba nie była śmiertelna, przynajmniej nie na tyle aby go uśmiercić na miejscu.
3
@Oskar00 Właśnie że jak najbardziej warto porównywać ich do zwierząt. Ludzi od zwierząt odróżnia to ,że ludzie potrafią poskromić swoje instynkty czy zapanować w tym przypadku nad wypaczonym pociągiem seksualnym. Zwierzę nie myśli w tych kategoriach, jedynie zwierzęta domowe zostały nauczone pewnych nawyków, bądź wytresowane i też potrafią zapanować nad instynktem.
1
@MesQueUnClub96 Jacek Żytkiewicz (Zmiennicy), Jaś Fasola, Jesse Pinkman.
2
@MesQueUnClub96 Masza i niedźwiedź.
0
@takisobiektos Czyli teraz zamiast agenta będzie dymał go klub. Sprytne.
0
@Emhyr Coś kojarzę, że gość miał jakieś problemy z kontuzjami w poprzednim klubie,a do tego jakieś kwasy robił gdy opuszczał swoje poprzednie kluby więc byłbym ostrożny. No ale z drugiej strony jest wolnym zawodnikiem więc jak przychodzi za darmo, to na pewne rzeczy można przymknąć oko.
0
@draxidox Niedawno trafiłem na zbiór opowiadań Joego Hilla i właśnie tam było to pod tym tytułem. Nawet nie wiedzialem,że nakręcili film na jego podstawie.