1

@Kgorecki2500 Ja widzę trochę inne zagrożenie. Ukraina przegrywa wojnę, Putin wsadza tam swojego pachołka i wtedy nasz sprzęt przekazany Ukrainie służy przeciwko nam. Mało prawdopodobne ale na pewno bardziej niż to że Zełensky wykona jakiś ruch przeciwko Zachodowi.

0

@tomek8756 Ten kto się czepia tej wypowiedzi to naprawdę wykazuje sporo zlej woli i czepia się każdego pretekstu aby tylko uderzyć w premiera. Nie rozumiem co w tej wypowiedzi niewłaściwego. Wyrwane to z szerszego kontekstu czy o co chodzi?

0

@kuz Kto wie - może kiedyś dotknął w swoich programach jakiegoś niewygodnego tematu i ktoś zadbał o to aby "się odkleił".

0

@barcelonaLM Bardzo dobra wiadomość w tym trudnym czasie. Znamienne tylko, że nie można nic znaleźć w polskim necie na ten temat wpisując te hasła.

0

@draxidox Ło panie. Grubo.

0

@MrPGG Był bo nie posprzątał po sobie po sezonie.

0

@Herato Hazard, bo spadł z prawdziwego szczytu. Umtiti nawet nie przebył ćwierci takiej drogi jak Hazard więc jego upadek był mniej spektakularnym.

1

@wojti258 Proszę o oznaczanie.

0

@DonMatteo901 Na co rozbudzili nadzieje? Na awans krok dalej i potem porażkę? Za wysokie progi.

0

@PawkoFCB Co chcesz? To przecież poważna Liga Mistrzów, a nie jakaś 4 liga ogórkowa

0

@Arczek2001 Trzeba wierzyć do końca.

1

Kurczę. Już 3 gole,a czasu coraz mniej.

0

Kurcze 2 gole trzeba już odrobić. Dalej Kolejorz.

0

@Gaucho De Lighta to w ogóle nie chcę tu widzieć. Chciałbym Kounde ze względu na wiek.

0

@Emhyr Kupiliśmy? Kogo i od kogo?

0

@KrychaFCB Szacunek za to,że nadal gra w ukochanym klubie. Niektórzy mogą się uczyć.

0

@kuz Tylko poczekaj aż z budżetu popłynie kasa do polskich klubów to wtedy ruszymy z kopyta.

0

@tomek8756 Serce rośnie.

3

@tomek8756 Czyli ona tam w tej torbie wozi sprzęt którym wykonuje tą aborcję?

2

@Criss18Barca A na koniec cala drużyna Chelsea i jego sasiedzi wstali i bili mu brawo.

5

@JimMorrisonFCB Tu jeszcze wrzucę taki cytat ze strony obserwator finansowy - "Zdaniem części ukraińskich komentatorów trudno nawet mówić o wywozie “ukraińskiego ziarna”, skoro w lwiej części należy ono do agroholdingów z międzynarodowym kapitałem. To nie Ukraina i Ukraińcy będą głównymi beneficjentami eksportu ziarna ze stepów, jeśli w końcu uda się go odblokować, ale akcjonariusze spółek notowanych na europejskich giełdach i rządy państw zachodnich"

6

@Chaoss Ten przykład pokazuje dobitnie logikę UE. Na terenie UE nie można stosować bardzo wielu substancji czynnych w ochronie roślin, nie można uprawiać roślin GMO, jest cała masa obostrzeń dotyczących nawożenia, na różne zabiegi są wyznaczone terminy. Do tego wiele instytucji kontrolujących stosowanie się do tych przepisów, a jednocześnie otwiera się bramę i bez przeszkód wwozi towar z miejsca gdzie nikt się do tego nie stosuje. Na serio nikt z was nie dostrzega tego absurdu? Ostatnio czytalem jak to wpadli do rolnika który sprowadzał opryski z Ukrainy i go ukarali za ten proceder bo u nas były wycofane. No ale płody opryskane tymi środkami mogą wjeżdżać bez problemów. Coś tu chyba w takim razie nie działa.

0

@arasz1819 Z dystansem misiu. Z dystansem.

1

@arasz1819 Jak to mówią - uderz w stół a nożyce się odezwą. Przecież Krzyś słowem nie wspomniał, że ten epitet "głupi" tyczy się do Ciebie.

1

@Pawel13sz To ty Lechu? Tzn towarzyszu Bolek?

1

@Ojciec5tkidzieci Skupiłbym się właśnie na zwiedzaniu cudów natury a wielkie miasta omijałbym szerokim łukiem.

0

@against_modern_football Może dla jednej osoby tak. Zresztą nie wiem jak teraz, ale kiedyś liczyłem to na 3-4 osoby już bardziej opłacało się autem. Zwłaszcza w miejsca gdzie potem własne auto bardzo się przydawało.

0

@sonek A to już całkiem możliwe - olej jest dobierany także do warunków geograficznych. Czyli jeśli Volvo nastawia się na sprzedaż samochodów do szwedzkich warunków atmosferycznych , a Ford do bardziej europejskich to stąd może wynikać ta różnica. Właśnie taka jest różnica między 0w a 5w, że ten pierwszy zachowuje swoją lepkość przy bardziej minusowych temperaturach.

0

@sonek A skąd wiesz, że nie nastąpiły jakieś zmiany konstrukcyjne na przestrzeni tych lat? Albo możliwe jest, że przez te dwa lata dostrzegli jakieś problemy wynikłe ze stosowania danego typu oleju więc zmienili. Warto poczytac na forach dotyczących konkretnego modelu- może tam jest jakieś wyjaśnienie.

0

@Fan2005 Myślałem że te kropki załatwią sprawę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?