@Hubsao Brawo - czas najwyższy aby wykorzystać sprzyjające okoliczności i pewne rzeczy wyprostować. Lepszej okazji nie będzie. Czas na ruch drugiej strony.
@kamil9040 Nie wiem jakie oni tam mają kryteria ale ciężko w to uwierzyć, że tylko jeden na czterech Amerykanów w tym wieku nadaje się do armii. @kamil9040 Nadwaga to problem? W wielu przypadkach ten problem można usunąć na poligonie.
@Wojcio Aby ustanowić nowych wyzyskiwaczy? No way. Jedynymi wygranymi w wojnie domowej są uzurpatorzy i ich otoczenie. Cała reszta to pożyteczni idioci.
1
@kuz Niby tak ale z drugiej strony Live zaklepało sobie Darwina. Gdyby Bayern znalazł zastępcę dla Lewego, to też pewnie spuściłby z tonu.
0
@FC1899Barca To byłoby trudne aby każde miejsce mordu miało być upamiętnione i traktowane z czcią. Nie w tym rzecz. Są inne sposoby na to.
2
@Hubsao Brawo - czas najwyższy aby wykorzystać sprzyjające okoliczności i pewne rzeczy wyprostować. Lepszej okazji nie będzie. Czas na ruch drugiej strony.
0
@kamil9040 Nie wiem jakie oni tam mają kryteria ale ciężko w to uwierzyć, że tylko jeden na czterech Amerykanów w tym wieku nadaje się do armii.
@kamil9040 Nadwaga to problem? W wielu przypadkach ten problem można usunąć na poligonie.
0
@Rust_Cohle Kibicował będę Polsce, oraz każdej reprezentacji która będzie się akurat mierzyć z niemcami.
0
@PatrychoO Kibice Leeds kilkanaście lat temu też się pukali w głowę na podobne słowa.
1
@NeKenI Jabba the Hut?
0
@norbi77 Zawsze to lepiej niż to ostatnie pałowanie i bicie obywateli w Holandii.
0
@Kondziubarca A Jutgla i Manaj?
0
@Comentateiro A kto ich tam podciągnął w tym rankingu? Bo z Niemiec przecież Eintracht daleko zaszedł. Hiszpańskie zespoły też dobrze sobie radziły.
0
@Kgorecki2500 Dopóki będzie tam jechał cukier i drożdże to nic nie odczują.
1
@Comentateiro O czym w ogóle informuje ten współczynnik?
0
@jaras121 Że co?
3
@MesQueUnClub96 Tymczasem rządzący - potrzymaj mi piwo...
1
@ObiwanKenobi A do tego o sprawie poinformował ośrodek stworzony przez tego oszusta, który uciekł z kraju po wyroku.
0
@Janas11224 Jak o kim? Zgodnie z logiką i narracją obozu rządzącego każdy kto rzuca im kłody pod nogi to ruski troll.
0
@Janas11224 Ruska onuca.
2
@Kamilos84 A nasza Kopacz, Szydło czy Suchocka to co? Gorsze?
3
@tomek8756 Kolejny powód do likwidacji 500+.
0
@pluszek La Bamba odzwierciedleniem polskiego społeczeństwa?
0
@Jakub1513 Nie. Kibicuję zarówno Minguezie jak i Umtitiemu. Czy to coś złego?
0
@tomek8756 Koszenila? Stosowany od starożytności. Na pewno lepsze to niż te sztuczne dodatki.
0
@BaroPodertos Haller z Ajaxu. Edit - a nie. Skubaniec już w BVB Jakoś mi to umknęło.
0
@mateusz1989VeB Cieszy Mingueza i Umtiti (oby dostał w końcu szansę się pokazać). Szkoda że Puig jeszcze nie odszedł.
0
@Batys Pogoda idealna do życia i normalnego funkcjonowania, to zawsze się trafi ktoś kto będzie narzekał. Stop upałom!!!
2
@Wojcio Aby ustanowić nowych wyzyskiwaczy? No way. Jedynymi wygranymi w wojnie domowej są uzurpatorzy i ich otoczenie. Cała reszta to pożyteczni idioci.
14
@betonito Nie wiem czemu ukraiński ambasador w Niemczech wyciągał temat Wołynia? Musiałbyś jego zapytać.
0
@betonito Skoro takie doniesienia się klikają to będą się pojawiać. Jak przestaną się klikać to będą wrzucać cos innego.
1
@Sulimo Swego czasu tak właśnie najzupełniej legalnie pozbywano się zbędnych kociąt z miotu.
1
@don'T.R.I.P.e Proszę o oznaczanie.