1

@kuz Niby tak ale z drugiej strony Live zaklepało sobie Darwina. Gdyby Bayern znalazł zastępcę dla Lewego, to też pewnie spuściłby z tonu.

0

@FC1899Barca To byłoby trudne aby każde miejsce mordu miało być upamiętnione i traktowane z czcią. Nie w tym rzecz. Są inne sposoby na to.

2

@Hubsao Brawo - czas najwyższy aby wykorzystać sprzyjające okoliczności i pewne rzeczy wyprostować. Lepszej okazji nie będzie. Czas na ruch drugiej strony.

0

@kamil9040 Nie wiem jakie oni tam mają kryteria ale ciężko w to uwierzyć, że tylko jeden na czterech Amerykanów w tym wieku nadaje się do armii.
@kamil9040 Nadwaga to problem? W wielu przypadkach ten problem można usunąć na poligonie.

0

@Rust_Cohle Kibicował będę Polsce, oraz każdej reprezentacji która będzie się akurat mierzyć z niemcami.

0

@PatrychoO Kibice Leeds kilkanaście lat temu też się pukali w głowę na podobne słowa.

1

@NeKenI Jabba the Hut?

0

@norbi77 Zawsze to lepiej niż to ostatnie pałowanie i bicie obywateli w Holandii.

0

@Kondziubarca A Jutgla i Manaj?

0

@Comentateiro A kto ich tam podciągnął w tym rankingu? Bo z Niemiec przecież Eintracht daleko zaszedł. Hiszpańskie zespoły też dobrze sobie radziły.

0

@Kgorecki2500 Dopóki będzie tam jechał cukier i drożdże to nic nie odczują.

1

@Comentateiro O czym w ogóle informuje ten współczynnik?

0

@jaras121 Że co?

3

@MesQueUnClub96 Tymczasem rządzący - potrzymaj mi piwo...

1

@ObiwanKenobi A do tego o sprawie poinformował ośrodek stworzony przez tego oszusta, który uciekł z kraju po wyroku.

0

@Janas11224 Jak o kim? Zgodnie z logiką i narracją obozu rządzącego każdy kto rzuca im kłody pod nogi to ruski troll.

0

@Janas11224 Ruska onuca.

2

@Kamilos84 A nasza Kopacz, Szydło czy Suchocka to co? Gorsze?

3

@tomek8756 Kolejny powód do likwidacji 500+.

0

@pluszek La Bamba odzwierciedleniem polskiego społeczeństwa?

0

@Jakub1513 Nie. Kibicuję zarówno Minguezie jak i Umtitiemu. Czy to coś złego?

0

@tomek8756 Koszenila? Stosowany od starożytności. Na pewno lepsze to niż te sztuczne dodatki.

0

@BaroPodertos Haller z Ajaxu. Edit - a nie. Skubaniec już w BVB Jakoś mi to umknęło.

0

@mateusz1989VeB Cieszy Mingueza i Umtiti (oby dostał w końcu szansę się pokazać). Szkoda że Puig jeszcze nie odszedł.

0

@Batys Pogoda idealna do życia i normalnego funkcjonowania, to zawsze się trafi ktoś kto będzie narzekał. Stop upałom!!!

2

@Wojcio Aby ustanowić nowych wyzyskiwaczy? No way. Jedynymi wygranymi w wojnie domowej są uzurpatorzy i ich otoczenie. Cała reszta to pożyteczni idioci.

14

@betonito Nie wiem czemu ukraiński ambasador w Niemczech wyciągał temat Wołynia? Musiałbyś jego zapytać.

0

@betonito Skoro takie doniesienia się klikają to będą się pojawiać. Jak przestaną się klikać to będą wrzucać cos innego.

1

@Sulimo Swego czasu tak właśnie najzupełniej legalnie pozbywano się zbędnych kociąt z miotu.

1

@don'T.R.I.P.e Proszę o oznaczanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?