0

@anxted No i spoko - na pewnym etapie sprawy ta informacja miała jakieś znaczenie. Ale po co ją teraz bez potrzeby powielać skoro ten fakt nic już do tej sprawy nie wnosi?

0

@JimMorrisonFCB To ja się podzielę ciekawostką jaka niedawno spotkała kogoś z mojej rodziny. Dziewczyna znalazła portfel z dokumentem tożsamości i drobnymi. Zadzwoniła na policję , panowie go od niej odebrali a po jakimś czasie przysłali jej ten brudny zniszczony portfel z adnotacją, że właściciela nie udało im się znaleźć, a ten brudny zniszczony portfel należy się jej jako znaleźne. Jeśli to jest standardowe działanie naszej policji to ja się nie dziwię, że potem ludzie w podobnych przypadkach nie chcą mieć z nimi do czynienia.

0

@Sulimo Ciekawe jakie jeszcze fakty uda się przy okazji przypiąć - jaką muzykę słuchał, jakie filmy oglądał itd. Po co w ogóle podawać równie zbędne informacje jak miejsce pracy? Jeszcze gdyby chodziło o jakąś osobę publiczną to byłoby jakoś zrozumiałe

3

@Emhyr A propo tej babci - przychodzi babcia do lekarza i mówi, że ją wszystko boli - boli mnie jak dotknę kolano, boli mnie jak dotknę udo, boli mnie jak dotknę brzuch, boli mnie jak dotknę głowę itd. Lekarz ją poobserwował i mówi - ma Pani chory palec.

0

@anxted Tak samo durne jego podejście dla ciebie jak i podejście tej kobiety dla niego. Każdy ma swoje priorytety i ma prawo według nich ocenić innych. Byleby tylko na ocenie się kończyło.

1

@barcanawieki Drugi Żyrinowski? Przy ocenie podobnych wypowiedzi warto mieć na uwadze, że to przekaz skierowany tak naprawdę na użytek rosjan.

0

@Gappeq Ja nie o tym. Łatwo pisać o wybijaniu zębów, ale serio? Ty, ten typ unieruchomiony, młotek w twoich rękach i naprawdę powybijałbyś mu te zęby? Tak to sobie wyobrażasz?

2

@tomek8756 Oby wynikło coś dobrego z tej przykrości która Go spotkała. Na przykład jakaś zbiórka na tą podróż.

3

@Gappeq Nie wiem co ten typ zrobił, ale z twoich fantazji wynika, że jesteś do niego podobny.

0

@stone80 Żaden troll. Zresztą z tego co widzę to ten mecz i tak się odbędzie pomimo tego bicia piany. Ale niesmak z powodu zachowania niemców pozostanie.

0

Jak tam ramblowicze? Kto już skorzystał i pojechał na Białoruś aby kupić sól? Przyznawać się.
https://kresy.pl/wydarzenia/lukaszenko-w-polsce-nie-ma-soli-ludzie-przyjezdzaja-ja-kupic-na-bialorus/

0

@hayek Podejrzewam, że Turcja wyegzekwuje swoje żądania i wtedy będzie ich poparcie. Oni teraz mogą wszystko, więc byliby głupcami gdyby przepuścili taką szansę. No chyba, że ruski zaoferuje im coś więcej.

2

@GeneralXavi Putin to otwiera szampana, ale słysząc podobne głosy i to z kręgów polityki. Nie na darmo zresztą Moskwa wydała miliony na wspieranie podobnej narracji. Biedroń może zameldować wykonanie zadania Władymirowi.

0

@FCB24 Ciężko ocenić nie znając konkretów. Natomiast czysto sportowo, to wolę Roberto na ławce niż Puiga.

0

@paweldunajecfcb Dla mnie sprawa jest prosta. Za pracę w niedziele powinien być obowiązkowy dodatek 100%, bez wyjątku dla rodzaju umowy, aby wykluczyć do minimum możliwość kombinowania.

0

@Rust_Cohle Otóż to. Jedyna recepta na inflację to ograniczyć konsumpcję. Żaden rząd obojętnie jaki by nie był nic nie poradzi na inflację, jeśli społeczeństwo nie zastosuje tej recepty.

0

@stone80 Dokładnie tak. To ten śmieszny klubik mainz wywleka politykę ponad sport i dorabia jakieś swoje teorie na ten temat. Ok - na szczęście jedyne co mogą to bojkotować mecze towarzyskie, bo nie ma obowiązku aby je rozgrywać. Ale i tak ha tfu na nich - oby im szło jak najgorzej.

1

@Onie A kogo to obchodzi? Ktoś powinien beknąć za te przecieki.

0

@michal26 Bierzesz to zbyt dosłownie. Chodzi o to, że pewnych rzeczy nie zrozumiesz dopóki sam czegoś nie przejdziesz. Możesz sobie coś wyobrażać, ale to co innego.

0

Ktoś tu się dzisiaj zastanawiał w jaki sposób rosja zareaguje na postęp w przyjęciu Szwecji i Finlandii do NATO. Chyba mamy odpowiedź
https://finanse.wp.pl/ceny-gazu-z-powodu-awarii-nord-sream-1-podwyzki-o-70-proc-nowa-prognoza-6787170490886688a

1

@michal26 Tak - ale jeśli ktoś na jakimś etapie swego życia odczuł biedę albo głód to się nie liczy. Tak samo tutaj - ten kto przez to przechodził to będzie potrafił zrozumieć kogoś kto ma podobne problemy. Inaczej ciężko to pojąć.

2

@dziaraka Tak ten świat zbudowany, że bogaty biednego a syty głodnego nigdy nie zrozumie.

2

@Hubsao To taka izolacja z zewnątrz załatwia sprawę. Wiele osób kupuje też piankę natryskową i robi izolację od środka blachy.

1

@Hubsao Dlaczego nie chcesz blachy? Ze względów estetycznych? Bo u mnie kumpel taki blaszak obił styropianem a potem pokrył to strukturą i wygląda jak normalne murowane ściany, a do tego ma izolację.

0

@Exerion Wiem, ale to nie ja zacząłem pisać o tym strzelaniu do ludzi.

0

@LS Wykończą nas, ale raczej zalewem żywności z Ukrainy. Albo na przykład podobną akcją jak ta, że w okresie żniw rzepaku ma do nas wpłynąć statek z rzepakiem z Australii. A odnośnie sprowadzania zbóż z Ukrainy to warto przypomnieć, że działa i w tym przypadku absurdalny casus UE, która na swoim terenie zakazuje uprawy GMO czy wycofuje kolejne substancje czynne stosowane w ochronie upraw, a jednocześnie pozwala sprowadzać bez przeszkód płody rolne w których nie ma podobnych obostrzeń, ani instytucji które to kontrolują.

0

@Kazragore Nie no bez przesady. Ja rozumiem, że konfidenci to najgorsze co chodzi po ziemi, ale od razu do nich strzelać?

0

@stone80 Jak nie chce polityki w sporcie skoro bredzi coś o jakichś wartościach. Ich zasranym obowiązkiem jest grać, a nie politykować. Takie kluby powinny dostawać bana na oficjalne rozgrywki i niech swoją politykę uprawiają na poziomie amatorskim.

0

@Antimadridista_WR Czyli jakiś nowy rodzaj kartek? Po to aby odróżnić żółte za faul od żółtych przyznanych z innych powodów?

0

@JohnnyBarca Wincyj polityki w sporcie. Wincyj. Ha tfu na te całe mainz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?