@esem91 Przecież na pogodę nie ma wpływu nikt z nas. Jedyne co nam zostało podczas tych upałów to ponarzekać. Bo normalnie funkcjonować przy tych temperaturach się nie da. Daj nam żyć i nie odbieraj chociaż tego narzekania.
@lucca87 A co ty porównujesz? Każdy zawód ma swoją specyfikę i nie liczy się tylko co kto ma w głowie i czego może się nauczyć, ale choćby podejście do ludzi, trzeba mieć odpowiednie cechy charakteru. Tak samo trzeba mieć odpowiednie cechy fizyczne aby wykonywać jakieś prace. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. No ale pofantazjujmy i załóżmy, że wszyscy Polacy wyuczą się na bankierów, lekarzy prawników itd. Kto będzie wykonywał prace fizyczne? Obcokrajowcy? Obojętnie kto by to nie był, to ktoś te prace i tak będzie musiał wykonać.
@lucca87 Ależ banda buractwa i pajaców wylała swoją żółć w tych komentarzach. Założyciel tematu napisał tylko, że docenia ludzi którzy w swej pracy w tym czasie mają pod górkę. Tylko tyle. No ale buractwo musiało się odezwać. Ja na przykład doceniam wszystkie zawody i współczuję zarówno pielęgniarce która musi podcierać tyłki pacjentom, nauczycielom którzy muszą użerać się z bydłem i chamstwem w szkole, wojskowym którzy musza użerać się z dziczą na granicy, umysłowym których zżera stres i odpowiedzialność w pracy. Każdy zawód ma swoje plusy i minusy i każdy zawód musi ktoś wykonywać. Dlatego warto każdą pracę docenić, a nie pluć się że ktoś mógł sobie wybrać przecież inny zawód, to miałby lepiej. Pod pewnymi warunkami pewnie by miał lepiej ale za to odczułby inne minusy tej pracy.
@Kondziubarca Dziwne to wszystko. Jedyne co jakoś tłumaczy to doniesienie to fakt, że Mingueza zarabia tyle ile nikt mu nie chce zaplacić, i stąd promocja na starcie aby skusic kogoś chętnego. Mimo wszystko wolałbym aby został bo lubię tego gracza
@pacior95 Czyli szansa na Dembele wynosi 0, a na Raphinhę czy Lewego to ile wynosi? Zgoda że teraz byłoby sporo łatwiej to przeprowadzić z Dembele, ale to nie przekreśla szans całkowicie
@RomanHoffer Znajdź w necie co zaleca producent a potem odejmij ze 20-30 tys km dla pewności. PS. Są też silniki bezkolizyjne, w których zerwanie rozrządu nie robi z silnika mielonki. Wówczas spokojniejsza głowa.
@pioz123 Najlepsze jest to, że jeśli jakimś cudem Raphinha by trafił do Barcy to potem Chelsea będzie mogła ostro przycisnąć Dembele, który zostanie na lodzie.
@Koorsik Aż tak się nie wczytałem. Pisali ogólnie o obrońcach i o tym, że większość z nich jest okaleczona, bez rąk, nóg itd. Ale że są szczęśliwi z powrotu.
@Kondziubarca Tak swoja drogą to jakby poczytać niektóre komentarze na La Rambli o niektórych zawodnikach Barcy, to można doszukać się podobnej narracji.
1
@PatrychoO Ciągle pada -Czerwone Gitary
Chcemy być sobą- Perfect
Czerwony jak cegła- Dżem
0
@Kapitan hawk Może ten mur to nie z tej strony co trzeba budujemy?
1
@AllBundy Wyobraź sobie, że wszyscy wokół są nadzy, a ty jeden ubrany jak przystało na cywilizowanego człowieka.
0
@AmigoBlancos A co gdy trzy lub więcej drużyn zdobędzie tyle samo punktów?
2
@esem91 Przecież na pogodę nie ma wpływu nikt z nas. Jedyne co nam zostało podczas tych upałów to ponarzekać. Bo normalnie funkcjonować przy tych temperaturach się nie da. Daj nam żyć i nie odbieraj chociaż tego narzekania.
1
@Janiama No pogratulować.
0
@lucca87 To po co piszesz coś w stylu - "mogli się uczyć" skoro to nie tylko od nauki zależy?
0
@lucca87 A co ty porównujesz? Każdy zawód ma swoją specyfikę i nie liczy się tylko co kto ma w głowie i czego może się nauczyć, ale choćby podejście do ludzi, trzeba mieć odpowiednie cechy charakteru. Tak samo trzeba mieć odpowiednie cechy fizyczne aby wykonywać jakieś prace. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. No ale pofantazjujmy i załóżmy, że wszyscy Polacy wyuczą się na bankierów, lekarzy prawników itd. Kto będzie wykonywał prace fizyczne? Obcokrajowcy? Obojętnie kto by to nie był, to ktoś te prace i tak będzie musiał wykonać.
5
@lucca87 Ależ banda buractwa i pajaców wylała swoją żółć w tych komentarzach. Założyciel tematu napisał tylko, że docenia ludzi którzy w swej pracy w tym czasie mają pod górkę. Tylko tyle. No ale buractwo musiało się odezwać. Ja na przykład doceniam wszystkie zawody i współczuję zarówno pielęgniarce która musi podcierać tyłki pacjentom, nauczycielom którzy muszą użerać się z bydłem i chamstwem w szkole, wojskowym którzy musza użerać się z dziczą na granicy, umysłowym których zżera stres i odpowiedzialność w pracy. Każdy zawód ma swoje plusy i minusy i każdy zawód musi ktoś wykonywać. Dlatego warto każdą pracę docenić, a nie pluć się że ktoś mógł sobie wybrać przecież inny zawód, to miałby lepiej. Pod pewnymi warunkami pewnie by miał lepiej ale za to odczułby inne minusy tej pracy.
1
@eosz Zadzwoni do Messiego i ten go pokieruje. Leo też to przechodził.
1
@arsenallondyn0 Ja dokładnie to samo sobie przypomniałem.
0
@Kazragore Ale co takiego niby zyskuje Polska w oczach opinii publicznej? Na co tak realnie przekłada się takie uznanie?
0
@Kondziubarca Dziwne to wszystko. Jedyne co jakoś tłumaczy to doniesienie to fakt, że Mingueza zarabia tyle ile nikt mu nie chce zaplacić, i stąd promocja na starcie aby skusic kogoś chętnego. Mimo wszystko wolałbym aby został bo lubię tego gracza
0
@against_modern_football Ruski troll i tyle.
0
@pacior95 Czyli szansa na Dembele wynosi 0, a na Raphinhę czy Lewego to ile wynosi? Zgoda że teraz byłoby sporo łatwiej to przeprowadzić z Dembele, ale to nie przekreśla szans całkowicie
1
@Katalonbar Messi i PSG? Jak już to raczej do Pepa pójdzie.
0
@FC1899Barca Akcja służb specjalnych która poszła dalej niż zakładali a potem obróciła się przeciw mocodawcom.
0
@GeneralXavi A to już pewne?
0
@tomek8756 Widocznie ktoś założył konto na twoje dane w tym banku...
0
@DonMatteo901 Ojojoj. Co to się tu stanęło?
0
@RomanHoffer Znajdź w necie co zaleca producent a potem odejmij ze 20-30 tys km dla pewności.
PS. Są też silniki bezkolizyjne, w których zerwanie rozrządu nie robi z silnika mielonki. Wówczas spokojniejsza głowa.
0
@pioz123 Gdy będzie wolnym zawodnikiem to znajdzie się wielu chętnych. Tyle, że nikt mu nie da kolosalnych zarobków.
1
@tomek8756 No nie wiem - dlaczego ja jakoś nie spotykam takich ludzi na swej drodze a ten redaktor bez problemu ich nagrywa? Coś mi tu śmierdzi
0
@barcelonaLM Temat wojny już oklepany, to grzejemy nowe "zagrożenie".
1
@pioz123 Najlepsze jest to, że jeśli jakimś cudem Raphinha by trafił do Barcy to potem Chelsea będzie mogła ostro przycisnąć Dembele, który zostanie na lodzie.
0
@P33ck Oby tak. Chyba ostatni klub z zasadami.
4
- Jak porozumiewa się głuchy ginekolog?
- Czyta z ruchu warg.
2
Dlaczego sporo osób znowu pisze o tym neymarze? To taka coroczna tradycja?
0
@Koorsik Aż tak się nie wczytałem. Pisali ogólnie o obrońcach i o tym, że większość z nich jest okaleczona, bez rąk, nóg itd. Ale że są szczęśliwi z powrotu.
0
@Kondziubarca Tak swoja drogą to jakby poczytać niektóre komentarze na La Rambli o niektórych zawodnikach Barcy, to można doszukać się podobnej narracji.