La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

konto usunięte

5

Sprawa Raphinhi i spotkania z Deco wyglądają mi trochę na próbę wymuszenia i przyspieszenia decyzji Dembele. Wątpię, żeby chcieli wydać na Raphinhę te 70-80 mln i wykorzystują bliskie relacje z Deco do wywołania presji. Dla Deco jest to okazja aby podbić ofertę Chelsea i zarobić na transferze więcej, a Barcelona być może liczyła, że w ten sposób przyciśnie Dembele. Ale Dembele jak to Dembele, żyje w swoim świecie i sam nie wie, czego chce. Mam nadzieję, że jeśli dziś nie rozstrzygnie się sprawa francuza, to sobie go odpuścimy definitywnie. Wiem, że ciężko o alternatywę na rynku w rozsądnej cenie, ale myślę, że czas tego pasożyta w Barcelonie powinien się zakończyć.

1

@pioz123 Najlepsze jest to, że jeśli jakimś cudem Raphinha by trafił do Barcy to potem Chelsea będzie mogła ostro przycisnąć Dembele, który zostanie na lodzie.

konto usunięte

0

@maroon ja myślę, że Raphinha pójdzie do Chelsea a Dembele właśnie zostanie na lodzie. Wygląda na to, że chłop gra va bank i może się mocno na tym przejechać. Poza Chelsea nie widzę dla niego alternatywy. PSG go nie weźmie, Bayern również. Więc kto?

0

@pioz123 Gdy będzie wolnym zawodnikiem to znajdzie się wielu chętnych. Tyle, że nikt mu nie da kolosalnych zarobków.

konto usunięte

0

@maroon mając na uwadze pazerność agenta, może być ciężko. Gdzieś trafi ale czy to będzie klub typu Chelsea, Bayern czy PSG - wątpię.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?