1

@P33ck Wiedzy i oczytania nie można mu odmówić,ale jest kilku ekspertów z różnych dziedzin czy to geopolityki czy armii, którzy punktują jego pomysły zwłaszcza związane z projektem Armii Nowego Wzoru.

1

@Borneo Słuchaj - chcesz jeść sztuczne mięso to smacznego. Tylko pamiętaj że mój talerz to moja sprawa.

2

@Arkon Ale tak swoją drogą ten cały marsz różności to doskonała kampania wyborcza dla PIS. Nawet nie muszą dodawać żadnego komentarza do tych obrazków aby jeszcze mocniej utrwalić poparcie w swym elektoracie.

3

@xAdrianx Daj spokój - zimno jest jak najbardziej w porządku.

0

@Hubsao Oby Czesław nie poszedł na na to, bo nie o to chodzi w tym procesie. Pozew złożony po to aby zamknąć mu usta i wyciszyć sprawę, a nie po to aby media go relacjonowały minuta po minucie. Zresztą wiele procesów o zniesławienie toczy się w trybie niejawnym.

2

@Borneo Skoro jest sztuczne to już się różni. Tyle w tym temacie.

2

@fart Z tym drugim zdaniem to jeszcze można się zgodzić. Spójrzcie na takiego Putina choćby.

0

@Szklaner Dokładnie - ten adwokat bronił pewnie dziesiątki osób na przestrzeni tych lat, ale wszyscy skupiają się na tej jednej osobie jakby to było mega istotne. Dziś wystarczy rzucić kawałek gówna w kierunku jakiejś osoby i wszyscy od razu kierują uwagę na ten kawałek gówna a nie na tą osobę.

1

@BartqRKO Nic nie przegrał - nie ma żadnych zarzutów i już nie będzie ich mieć bo sprawa jest przedawniona. Jedyne co mu teraz grozi to zaszczucie medialne. Czy podjął właściwe kroki to czas nam pokaże

0

@DonMatteo901 A tu cyk - Michniewicz wygrywa mundial i proces. Szach mat.

0

@FC1899Barca Jakie to szczecie, że nas na to nie stać - te plotki kończą się w momencie ich wyssania z palca

0

@FC1899Barca Nawet nie wiedziałem ,że corridy odbywają się gdzieś poza Hiszpanią

0

@barcelonaLM Szczepienie na co?

0

@Krystian1588 Wygląda jak wygląda, niech każdy sam ocenia ale,że to przyznanie się do winy to też przesada. Swoją drogą jak TVP opisuje jakiś wyrok sądowy i szkaluje osobę sędziego który go wydał to środowisko Jadczaka krzyczy - aj waj - atak na człowieka - tak nie można . A teraz sam robi coś podobnego.

0

@Kapitan hawk Myślę, że jeszcze się taki nie narodził który by pojął ten świat.

0

1

@Kapitan hawk No i co w związku z tym?

0

@Krystian1588 Ze jak? Śmiałe założenie

3

@Kapitan hawk Tęcza to symbol przymierza Bogiem, więc to akurat całkiem zasadna reakcja. Oczywiście ta tęcza 7-kolorowa, a nie ta wypaczona co się ostatnio pojawia często w różnych mediach.

4

@Przemek2323 A to też szykuje się jakaś okrągła rocznica jak w tym przypadku?

1

@MesQueUnClub96 A dlaczegóż by nie? Skoro tamci z kamieniami to może katapulty na nich albo proce.

3

@FC1899Barca To jest jakiś absurd - XXI wiek, broń atomowa, rakiety balistyczne, loty na Księżyc a nikt nie może sobie poradzić z dziczą z kamieniami w rękach.

1

@barcelonaLM Dlatego niedziela powinna być ustawowo określona jako dzień pracy w którym bez żadnych wyjątków należy się minimum 100% dodatek do pracy. I po problemie.

0

@bartekvisca I tu jest haczyk, bo Niemcom nie wydadzą karty promocyjnej ani Karty Dużej Rodziny. Szach mat.

0

@tristan87 Jeśli ktos został skazany i odbył karę, to czego jeszcze od niego chcesz? Paradoksalnie doświadczenia tej osoby mogą być przestrogą dla tych z którymi pracuje.

0

@tristan87 Powinni ich powiesić co nie?

1

@martin3131 Stany zarabiaja na ropie, a Orlen zarabia na marżach. Jedno nie wyklucza drugiego.

1

@bartekvisca Oj w ostatnich latach wyszło sporo naprawdę dobrych wojennych filmów. Furia, 1917,Dunkierka czy wojna widziana z perspektywy cywili - Mandarynki.

0

@endriuuu2 Serio?

0

@Kapitan hawk Tylko pamiętajcie - po samym sikaniu nie trzeba spuszczać wody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?