@Ojciec5tkidzieci Poczytałem ostatnio kilka pozycji o Rosji Putina i z tego co tam podają to Rosja finansowała wszelkie skrajne partie aby tylko mącić w wybranych krajach. nieważne czy to z lewa czy z prawa. W jednym z miast USA zrobili nawet taką akcję, że zorganizowali manifestację antyszczepionkowców, a jednocześnie rozsyłali maile do wybranych ludzi z tego miasta aby zwołać kontrmanifestację. (akcja miała miejsce jeszcze przed covidem).
@Profesorek Auta ze Szwecji czy Danii można sprawdzić na ich stronach państwowych. W Polsce twż część danych możesz sprawdzić ale sam VIN do tego nie wystarczy.
@KlimO Odpisałem bo się z nim nie zgadzam. Nie musisz szanować pijaka jako człowieka ale wypadałoby docenić ciężką pracę którą wykonuje. Bo ktoś tą pracę musi wykonać.
@KlimO Nie musisz tego kupować. Nie rozumiem też po co to roztrząsamy. Piszemy o osobach które ciężko pracują jakby to była jakaś hańba czy ujma. Mogą.to być ludzie na różnym etapie życia i rozwoju. Sam przyznałeś, że sam tak pracowałeś. Ale nieważne z jakich powodów to robią to zasługują na szacunek i docenienie, zwłaszcza gdy robią to w trudnych warunkach.
@KlimO Choćby to,że wychowuje się w patologicznej rodzinie. Albo choroba kogoś w rodzinie. Poza tym nie każdy jest orłem intelektu i pewne rzeczy go po prostu przerastają. Różne są przypadki.
@Borneo Ale wycięty las nie zamienia się w pustynię, tylko z reguły nadal staje się miejscem w którym rozwija się roślinność. Czy to na dziko czy jako tereny rolnicze.
@Walker Ten o afroamerykaninie. W tamtych czasach w Polsce mało kto słyszał o poprawności politycznej i że na świecie są dramy z powodu używania n-wordów.
@KlimO No i tu nie masz racji- wielu ludzi nie jest kowalami własnego losu, tylko los ich rzucił w takie miejsce i otoczenie, że nie mogli się z niego wyrwać. Łatwo kogoś oceniać, ale przejdź milę w jego butach i być może zmienisz zdanie.
@P33ck Wiedzy i oczytania nie można mu odmówić,ale jest kilku ekspertów z różnych dziedzin czy to geopolityki czy armii, którzy punktują jego pomysły zwłaszcza związane z projektem Armii Nowego Wzoru.
1
@Ojciec5tkidzieci Poczytałem ostatnio kilka pozycji o Rosji Putina i z tego co tam podają to Rosja finansowała wszelkie skrajne partie aby tylko mącić w wybranych krajach. nieważne czy to z lewa czy z prawa. W jednym z miast USA zrobili nawet taką akcję, że zorganizowali manifestację antyszczepionkowców, a jednocześnie rozsyłali maile do wybranych ludzi z tego miasta aby zwołać kontrmanifestację. (akcja miała miejsce jeszcze przed covidem).
0
@ObiektywnyKibic121 Toteż ja wcale nie oczekuję.
0
@DonMatteo901 Del Piero z Juve albo Owen z Liverpoolu.
0
@DaPidejpi Ale to na spokojnie trzeba - najpierw trzeba poznać składy, a potem drabinkę.
0
@ObiektywnyKibic121 No i to jest akurat bardzo dobra skrajność.
1
@Kgorecki2500 Pięknie. Tak naprawdę najlepsza okazja - bo Putin w tej chwili nawet niczym nie może w tym rejonie postraszyć.
1
@Profesorek Auta ze Szwecji czy Danii można sprawdzić na ich stronach państwowych. W Polsce twż część danych możesz sprawdzić ale sam VIN do tego nie wystarczy.
3
@Wilczeq Nie on pierwszy i nie ostatni. Milik przesiedział rok na trybunach, a i u nas sporo osób chciało wysłać na trybuny Dembele.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KlimO No i spoko. Wcale nie musisz się spuszczać. Tylko po co o tym wszystkich informować i to z taką wyższością.
0
@zibiku Jedyne co w tym przypadku budzi wątpliwości to jego wiek, a zwłaszcza cena jaką trzeba zapłacić.
0
@KlimO Odpisałem bo się z nim nie zgadzam. Nie musisz szanować pijaka jako człowieka ale wypadałoby docenić ciężką pracę którą wykonuje. Bo ktoś tą pracę musi wykonać.
1
@hayek To trzeba było wykorzystać nakrętkę od napoju czy coś w tym stylu.
0
@Kinginiesta No wszystko spoko - tylko skąd ta agresja w przedmówcy?
1
@jakub1906 Straszne normalnie. Borek zniszczył życie kilku osobom i zburzył ich pojmowanie świata tą wypowiedzią.
0
Pamiętacie o tym aby w te upały wystawić koktajl z wody i łyżeczki cukru aby w ten sposób ocalić kilka pszczół?
0
@zibiku Musi to na Rusi.
0
@Encore To byłoby coś pięknego.
16
@Criss18Barca Przecież to zupełnie tak nie działa.
0
@Borneo No a na pastwisku to nic nie rośnie?
0
@KlimO Nie musisz tego kupować. Nie rozumiem też po co to roztrząsamy. Piszemy o osobach które ciężko pracują jakby to była jakaś hańba czy ujma. Mogą.to być ludzie na różnym etapie życia i rozwoju. Sam przyznałeś, że sam tak pracowałeś. Ale nieważne z jakich powodów to robią to zasługują na szacunek i docenienie, zwłaszcza gdy robią to w trudnych warunkach.
0
@KlimO Choćby to,że wychowuje się w patologicznej rodzinie. Albo choroba kogoś w rodzinie. Poza tym nie każdy jest orłem intelektu i pewne rzeczy go po prostu przerastają. Różne są przypadki.
0
@KlimO Mimo wszystko są takie przypadki gdy ludzie z różnych niezależnych od nich powodów nie mogą stać się kowalami własnego losu.
0
@Borneo Ale wycięty las nie zamienia się w pustynię, tylko z reguły nadal staje się miejscem w którym rozwija się roślinność. Czy to na dziko czy jako tereny rolnicze.
0
@FCBordowoGranatowy
0
@Borneo No i spoko,że nie zaglądasz. A tak poza tematem to drzewa to nie są jedyne rośliny w których zachodzi proces fotosyntezy.
0
@Dieselzor A niech wieje, niech pada i może być zimno, wszystko byle nie skwar
0
@Walker Ten o afroamerykaninie. W tamtych czasach w Polsce mało kto słyszał o poprawności politycznej i że na świecie są dramy z powodu używania n-wordów.
1
@KlimO No i tu nie masz racji- wielu ludzi nie jest kowalami własnego losu, tylko los ich rzucił w takie miejsce i otoczenie, że nie mogli się z niego wyrwać. Łatwo kogoś oceniać, ale przejdź milę w jego butach i być może zmienisz zdanie.
1
@P33ck Wiedzy i oczytania nie można mu odmówić,ale jest kilku ekspertów z różnych dziedzin czy to geopolityki czy armii, którzy punktują jego pomysły zwłaszcza związane z projektem Armii Nowego Wzoru.