@against_modern_football Jeszcze taka ciekawostka - po katastrofie smoleńskiej w rosyjskiej tv puścili film Katyń. Czy ktoś słyszał może aby w ukraińskiej tv puścili film Wołyń?
@Compadre Co oni niby rozwinęli technologicznie w tym Katarze? Gdyby nie ropa to dalej by paśli kozy. Nadejdzie era elektryków to skończy się im przejadanie kasy z surowców.
@batoon Po pierwsze sprawdź bezpieczniki, a po drugie naładuj akumulator. Gdy u mnie był słaby to elektronika wariowała - a to brak prędkościomierza, a to elektryczny hamulec ręczny nie działał, a to różne kontrolki na desce świeciły. Po naładowaniu aku jak ręką odjął.
@MICHU_LOKU123 Brednie. Gość napisał, że dziwne jest że w jakimś kraju machanie kawałkiem materiału może być karalne, to dostał przykład, że w Polsce też może być za to ukarany gdy na tym kawałku materiału znajdzie się swastyka. Gdzie tu widzisz jakieś zrównywanie?
@Mixtape Umówmy się, że wiara w pojedynczy głos znaczy tyle samo co dmuchanie na wiatr i liczenie na to, że zmieni kierunek. A tak poza tym gdyby wybory mogły coś zmienić to już dawno by były zakazane.
@Krystian1588 Tyle, że piłka nożna w realu nie ma takiego prostego przełożenia, że gdy wrzucisz gracza czy trenera do innej drużyny to zawsze bez problemu odpali. Klopp poza Liverpoolem trenował drużyny które mogą ale nie muszą. Bez gwiazd, bez wielkiego ego w szatni, bez nacisku na wynik tu i teraz. Gdyby gdzieś po drodze wrzucono go do drużyny tego typu to nie wiadomo czy to by wypaliło. Niejeden dobry gracz się spalił psychicznie w drużynie z topu. I niejeden trener spadł z wysokiego konia.
@bartekvisca No bez przesady. Jakby nie patrzeć to Laporta chyba ma jednak większą moc sprawczą, a zwłaszcza wiedzę w temacie w którym się tu wypowiada niż chłopek-roztropek sasin.
1
@Kgorecki2500 Ile tak mniej więcej to kosztuje?
0
@Messibestplayerintheworld Tak swoją drogą to jednak dziwny wybór z jego strony.
0
@against_modern_football Jeszcze taka ciekawostka - po katastrofie smoleńskiej w rosyjskiej tv puścili film Katyń. Czy ktoś słyszał może aby w ukraińskiej tv puścili film Wołyń?
7
@Hubsao Dlaczego przymiotnik "rosyjski" jest napisany z wielkiej litery? Wyraz szacunku czy o co chodzi?
0
@barcanawieki To co Xavi za Czesława już niedługo?
1
@Cotutajsiedzieje Olać to. Po co to drążyć?
0
@Compadre Co oni niby rozwinęli technologicznie w tym Katarze? Gdyby nie ropa to dalej by paśli kozy. Nadejdzie era elektryków to skończy się im przejadanie kasy z surowców.
2
@xAdrianx Czemu chrabąszcze? Już bardziej muchy.
4
@bartas97 Kurła wszędzie inwigilacja. Strach robić cokolwiek na łonie natury bo zaraz w internet wrzucą.
0
@FC1899Barca Kurczę - dobra rzecz. Może w końcu uda mi się zobaczyć coś w moim portfelu, bo ostatnio coraz gorzej z tym.
1
@batoon Po pierwsze sprawdź bezpieczniki, a po drugie naładuj akumulator. Gdy u mnie był słaby to elektronika wariowała - a to brak prędkościomierza, a to elektryczny hamulec ręczny nie działał, a to różne kontrolki na desce świeciły. Po naładowaniu aku jak ręką odjął.
0
@Kapitan hawk A skąd to absurdalne założenie?
0
@Sysia11 Razem z Lewym byłaby fajna paka.
12
@MICHU_LOKU123 Brednie. Gość napisał, że dziwne jest że w jakimś kraju machanie kawałkiem materiału może być karalne, to dostał przykład, że w Polsce też może być za to ukarany gdy na tym kawałku materiału znajdzie się swastyka. Gdzie tu widzisz jakieś zrównywanie?
1
@sonek Bardziej chodziło mi o te wyjazdy zagranicę. Bo u nas to wiem, że nie wymagają.
0
@DonMatteo901 Pokorne cielę dwie matki ssie.
0
@BorzyKrzys taktyk
8
@Ojciec5tkidzieci A to jeszcze gdzieś to wymagają?
0
@Mixtape Umówmy się, że wiara w pojedynczy głos znaczy tyle samo co dmuchanie na wiatr i liczenie na to, że zmieni kierunek. A tak poza tym gdyby wybory mogły coś zmienić to już dawno by były zakazane.
1
@PatrykBarcelona Ech To już nie to samo co kiedyś na VHS.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messibestplayerintheworld A tu już niektórzy szampany otwierali...
2
@Krystian1588 Tyle, że piłka nożna w realu nie ma takiego prostego przełożenia, że gdy wrzucisz gracza czy trenera do innej drużyny to zawsze bez problemu odpali. Klopp poza Liverpoolem trenował drużyny które mogą ale nie muszą. Bez gwiazd, bez wielkiego ego w szatni, bez nacisku na wynik tu i teraz. Gdyby gdzieś po drodze wrzucono go do drużyny tego typu to nie wiadomo czy to by wypaliło. Niejeden dobry gracz się spalił psychicznie w drużynie z topu. I niejeden trener spadł z wysokiego konia.
0
@FC1899Barca Jedynie opcja trzecia. Tyle ego w jednej szatni rozsadziłoby ten śmieszny klub na kawałki.
0
@tomek8756 No i gdzie tu niby odleciał? Nie wiem na co i komu Janusz tu odpowiadał ale co w tym niezrozumiałego?
0
@bartekvisca No bez przesady. Jakby nie patrzeć to Laporta chyba ma jednak większą moc sprawczą, a zwłaszcza wiedzę w temacie w którym się tu wypowiada niż chłopek-roztropek sasin.
0
@JohnnyBarca Inflacja i "dodruk kapitału" dotyka także mundial. Im więcej drużyn tym niższy poziom. Nie dociera to do tych pustych łbów.
1
@Pawel13sz Takie akcje pamięta się całe życie.
0
@DonAndrzejos Dembele do czelsi i to na ich warunkach.
0
@DLFCB Tylko podstawić ten tekst z nomen omen Psów Pasikowskiego - "Spudłowałeś z takiej odległości?"